Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 31°C
Parçalı Bulutlu

BÜYÜK ŞEYTAN’IN TRUVA ATI

14.01.2010
A+
A-

Irak’ta Müslüman katliamına yardım ederken, Filistin’de Müslüman katliamını protesto etmek nasıl bir şeydir, anlayan var mı?

Şimdi birileri çıkıp “insafsızlık ediyorsun, AKP Irak’taki Müslüman katliamına yardımcı mı oluyor, iftira etme” diyebilir.

Tabi bunu diyene “aklını kullan aklını” desek de fayda etmeyecektir.

Büyük Ortadoğu Projesi (BOP), üçüncü bin yılda Asya’yı Hıristiyanlaştırma, Müslüman nüfusu azaltma, kalanları da sömürgeleştirme projesidir.

Vatikan tarafından projelendirilmiş, ABD tarafından gerçekleştirilmeye çalışılmaktadır. Afganistan ve Irak işgali birinci safhadır.

Projenin sahibi Vatikan’daki Papa, başkanı ise Beyaz Saray’daki Sam amca.

“Eee hocam uzatma, BOP’u anladık da, bu işin AKP ile alakası ne?”

Bu alakayı gelin Tayyip Erdoğan’ın ve Abdullah Gül’ün kendi ağzından dinleyelim.

“Biz BOP eşbaşkanıyız, Afrika’yı da içine alan Genişletilmiş Büyük Ortadoğu projesinin eşbaşkanıyız biz. Bu görevi yapıyoruz biz.”
“ABD ile anlaştık… Ortadoğu’daki tüm ülkelerin rejimi değişecek… Irak’ta yaşananlar bölgeye örnek olsun…”
Irak’ta her gün yüzlerce Müslüman katlediliyor, binlerce Müslüman, organ ticaretine malzeme yapılıyor, yüzlerce Müslüman kadın kız tecavüze uğrayıp katlediliyor, camiler ABD askerlerinin kışlası oluyor, Hz. Ali’nin türbesi yerle bir ediliyor.
Hiç dikkat ettiniz mi, AKP’den bu konularda tek bir tepki yok.
Ha, yok diyerek haksızlık etmeyelim. Tepki var. Şöyle. “Irak’taki ABD askerlerinin evlerine sağ salim dönmeleri için dua ediyoruz. … Barış için en çok ABD askeri şehit oldu.”
İncirlikten havalanan ABD uçakları 100-200 Müslüman katletmeden dönmüyor.
“ABD’nin Irak’a girmesine karşıyız, topraklarımızı kullandırmayız” dediği için partisi darmadağın edilen Ecevit kötü, ama “Müslüman sayısını azaltma ve Müslüman ülkelerini işgal etme projesi olan BOP’un eşbaşkanlığını yapan AKP iyi”, öyle mi?
Yani demem o ki, Bu AKP BOP eşbaşkanı olarak ABD’nin Irak’ta Müslüman katliamına yardım etmektedir. Lojistik destek sağlamaktadır. AKP, BOP projesinde ABD’nin bir numaralı yardımcısıdır.
“Eh o zaman AKP hükümeti neden sürekli İsrail ile didişmekte, kavga görüntüsü vermektedir?”
AKP, Müslüman katliamına yardımcı olurken elbette içerideki desteğini devam ettirmek ve “Müslüman” görüntüsünü sürdürmek için böyle bir tiyatroya ihtiyacı vardır.
“One Minute ve son konsolosluk krizi” bu çerçevede ele almak gereklidir.
İsrail ile yapılan bu danışıklı dövüş tiyatrosu, şimdiye kadar başarılı bir şekilde sahnelendi.
Fakat unutulmasın ki, AKP’nin Irak’taki Müslüman katliamına desteğinin vebaline, AKP’yi destekleyen her Müslüman ortaktır. AKP’ye verilen her oy, Müslüman ülkelerin işgaline destektir.
Irak’ta, Afganistan’da yapılan Müslüman katliamına ses etmeyen, hatta BOP projesi kapsamında sonuna kadar destekleyen AKP’nin Filistin’deki İsrail katliamına sürekli horozlanması, Müslüman Türk kamuoyunun gazını almaya yönelik bir davranıştır.
Yoksa, Filistindekiler Müslüman da, Irak’ta, Afganistan’da tecavüz edilen 10 yaşındaki kızlar, katledilen bir buçuk milyon kişi Müslüman değil de, bizim mi haberimiz yok?
AKP, sadece Türk Milleti’nin değil, bütün İslam âleminin başına musallat olmuş en büyük beladır.
Müslümanlar bu belanın farkına varmadığı sürece, kâfirin zulmünden kurtulamaz.
Kafir, kafirliğini yapıyor.
Ya sizler, ya siz ey Müslümanlar, sizler AKP’yi baş tacı ederken aslında bütün İslam aleminin yegane umudu olan Türkleri ve Türkiye’yi pasifleştirerek bu umudu boşa çıkartmış olmuyor musunuz?
Müslümanlık sadece abdest alıp namaz kılmaktan mı ibaret?
Kafirin projelerinde eşbaşkanlık yapanları desteklemek kafiri desteklemek anlamını taşımıyor mu?
Irak’ta, Afganistan’da, Filistin’de, Doğu Türkistan’da, Karabağ’da katledilen her Müslüman’ın vebali, sadece ABD’nin, Ermeni’nin Çinli’nin boynunda mı sanıyorsunuz?
ABD’nin BOP projesinde eşbaşkanlık yapanlara destek verenlerin bu vebalde payları yok mu sanıyorsunuz?
Karabağ’da Müslüman katliamı yapan Ermeni ile anlaşmalar yapıp onlara sınırları açma hazırlığında olanları desteklemek, Karabağ’daki katliamı desteklemek anlamı taşımıyor mu?
Sınırlarımızı, mayın temizliği bahanesiyle, İsrail’e emanet etmek için çaba harcayanların, Filistin’deki zulmü kınamaya hakkı olabilir mi?
***
Büyük şeytan ABD-İngiltere, küçüğü ise İsrail, bunu herkes biliyor.
Peki büyük şeytanın İslam ülkelerindeki Truva Atı kim, biliyor musunuz?
Büyük şeytanın emrinde olanların küçük şeytanla didişmesinin size ne faydası olabilir ey Müslümanlar?{jcomments on}

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.