DOLAR 5,9559
EURO 6,6553
ALTIN 289,3
BIST 113.684
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 8°C
Yağışlı

Avrupalı Müslümanlar hedefte!

11.01.2015
180
A+
A-

Fransa’da dergi çalışanlarına yönelik saldırı, Batı’nın yeni 11 Eylül senaryosudur.
Kim ne derse desin, bu tür olayların sonuçlarına bakmak lazım. Karlı çıkan tarafa dikkat etmek gerekir. Bu olay öncesi ve sonrası gelişmeleri iyi izlemek gerekir.
* * *
Olay öncesi, Almanya’da 300 kişi ile başlayan PEGİDA hareketinin eylemci sayısı birkaç haftada yirmi binleri bulmadı mı? Bundan sonra görün bakın PEGİDA’nın eylemci sayısı yüz binlerle ifade edilecek. Bugün Fransa’da gerçekleşen bu olayın benzeri çok kısa zamanda Almanya’da gerçekleşirse hiç şaşmayın.
Avrupa, içinde Müslüman istemiyor. Avrupa’da ki Müslümanlar artık büyük bir tehdit altında… Öyle veya böyle kaçırılacaklardır. Büyük bir cadı avı başlayacak. Bu açık ve net…
* * *
Avrupa’da 20 milyon Müslüman yaşıyor ve bunların 6 milyonu Fransa’da… İslam Batı’da hızla yayılan bir din oldu. Bu Batı için oldukça rahatsız edici bir durum. Hemen her gün Avrupa’da Müslümanlara ait bir cami kundaklanıyor. Evler yakılıyor. Öldürülme ve yaralama olayları oluyor.
* * *
Büyük bir haçlı tehlikesi hortlamış, bağıra bağıra geliyor aslında. Esasen haçlı taarruzları ABD’nin 11 Eylül’ü ile başlamış ve başkan oğul Bush tarafından bizzat dillendirilmişti. ABD, “11 Eylül’ü Müslümanlar yaptı” iddiasıyla ulusal güvenlik toplantılarında Kâbe’yi bombalamayı dahi konuşmuşlardı. 11 Eylül’ü ABD derin devletinin gerçekleştirdiğini, bizzat kendi stratejistleri dillendiriyor.
* * *
11 Eylül sonrasında Afganistan, Irak işgalleri ve ardından “Arap Baharı” adıyla çıkardıkları isyanlarla milyonlarca Müslüman hayatını kaybetti. İslam dünyasının altını üstüne getirdiler. Sonra IŞİD’i yarattılar. El- Kaide, El Nusra derken, yüzlerce örgütlerini bizzat finansa ettiler ve örgütlediler. Ne yazık ki bu işte Türkiye’yi de maşa olarak kullandılar. Bizimkiler kurulan oyunu göremeyip, halen “eğitip-donatacağız” diye sayıklıyorlar!
* * *
Eğitilip donatılan terörist mutlaka sana dönecektir. Önümüzdeki günler Fransa benzeri olaylar ülkemizde de yaşanabilir. Fransa IŞİD’e en fazla elaman veren ülkeydi. Akrebi cebinde beslersen bir gün seni sokar. Ancak Batı her zaman olduğu gibi akrep bahanesiyle, Müslümanlara vurmaya hazırlanıyor.
* * *
İslam dünyasında tekbirle Müslüman kesen katillerin peygamberle alakası, paçavralarına bastıkları peygamber ismi kadardır. Bunların İslam ve Peygamber demeleri, zalim avcı için öten “keklik” rolünden başka bir şey olamaz. Kâbe’yi yıkmak isteyen, peygamberin doğum gününün kandil olarak kutlanmasını yasaklayan IŞİD, ancak Batı’nın fabrikasyon üretimi alafranga Müslümanlığını temsil edebilir.
Fransa’da öldürenlerde onlardan, ölenlerde!..
* * *
Bir taşla iki, hatta üç kuş!
IŞİD ve benzeri terör örgütlerini Müslümanlar, hiçbir şekilde kendilerinden kabul etmediler. İşte bu direnci kırmak için, tüm Müslümanları derinden yaralayan Fransız karikatüristlerini katletmek tam bir mühendislik hesaplaması!
Bir düşünün; olaya taraf olsan dert, olamasan dert!
Bir yandan cinayetler ve karşılığında suçlanmak istenen Müslümanlar, öbür taraftan peygambere hakareti, başka bir dinin kutsalına sövmeyi “fikir hürriyeti” olarak benimseyen çarpık zihniyet. Her şeye rağmen peygamberi müdafaa etmek, Müslüman kesen IŞİD’e kalmadı. Kaldı ki metodu da bu değil.
Sonuçta olan Müslümanlara olacak. Avrupa’yı Avrupa yapan insanların buralardan kovulmasının önü açılacak. Bundan böyle bu ülkelerde hiçbir Müslüman rahat uyuyamaz.
* * *
Bu sefer Avrupalı Müslümanlar hedefte!
ABD’nin 11 Eylül’ü ile Ortadoğu hedef iken, Fransa’nın bu olayı ile Avrupalı Müslümanlar hedef… Hele bir de Avrupa’nın diğer ülkelerinde bu tip olaylar gerçekleştirilsin o zaman asrın en büyük göçlerine şahit olacağız.
* * *
Batı ortaçağa dönüyor.
Ülkemize “diyalog” için gelen papazların, bu ülkelerde Müslümanların sürülmeleri için ne rollere gireceklerini hep beraber göreceğiz. Zaten bunların diyalogdan kastettikleri, asla bizim embesillerin diyalogdan anladıkları değildi.
Fransa’nın göbeğinde bu kadar iyi korunan bir yerde, üç kişinin Yeşilçam filmlerinde bile olmayacak görüntülerde 12 kişiyi öldürmesi, asıl senaristlerin hedeflerini bize anlatıyor.

Yusuf KARACA

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.