ATEŞİN P.ÇLERİ

01.08.2021
A+
A-

Kutsal Vatan toprağı yanarken, memleketimin ciğerleri tarumar edilirken; Köşe başında saçını tarayanlar var. Bu saçını tarayanların, taraklarını bezlerini tutanlar var. Ateşin piçleri, Olimpos dağının yabanileri, Faşist ve soysuz bu çığırtkanlar, her vakanın ardından kaosun ve kahpeliğin planlarını yapmaktalar.


İçimiz yanıyor! Bağrımız yanıyor! Yalın ayak su taşırken avuçlarımızla yangına, Marksist-Leninist söylemler ile ihanetin ve fitnenin kazanını karıştıranlar ; Hayat sizin gibi kahpelere güzel. Ne gam, ne keder, ne ideoloji, ne de gayeniz var. Hayatınız oportünist bir kevaşelik ve Makyavelist bir alçaklıkla idame edilmekte. Mezopotamya sıçanları nara atıyor ; “

Türkleştiremeyeceksiniz” biz devşirme oyunlar ile hiç bir zaman alakadar olmadık. Her zaman dediğimiz gibi Kürtlük ayrı, Terörizm ayrıdır. Kürtlük başka bir şey, ihanet bambaşka bir şeydir. Kürtler üzerinden yıllardır süre gelen bu hain planların kucağına oturanlar ; oturdukları o voyvoda kazıkları ile can vereceklerdir. Her olayın ardından ; Türk’ü Kürdü kaosun içine dahil etmeye çalışanlara karşı, Türk Milliyetçileri iridir ve diridir. Bu ateşin veletleri, çakal sütü emmişler, bu sıçandan doğmalar ciğerimizi ateşe verdiler. Dalımızı kıranın, kökünü sökeceğiz! Cennet Vatanımızı Liderimizin dediği gibi ;

Kanımızla sular ve yeniden yeşillendiririz inşallah!
“Ateşin çocuğu” olmuş şimdi bu devir
Lügatte sıfat çok çevir ha çevir
Ateşli, orospu, aynı münzevir
Bunları yangına atmalı kat kat
Ateşi harlayıp, harlayıp kat kat
(Mehmet Ayhan Günaydın)


Ormanlarımızı yakan bu ateşin piçleri! İntikam naraları atarken, diğer yanda Konya’da başka bir kaosun fitilini yakanlar mevcut idi. Türk Milliyetçiliği çizgisi ve doktrini bellidir. Faşizan eylemlerin dahilindeki alçakların hiç bir yapılanma ve söylemi, bölme ve parçalama planlarına mahal vermemelidir. Biz birlikte güçlüyüz. Bu vatan toprağı Türk’ü ve Kürdü ile güçlüdür. Bölücülük ve etnik kökeni ayırt edemeyen soytarı ve budalaların oyunlarına gelinmemeli ve bu fitne ateşine odun taşınmamalıdır. Kalemiyle alçaklık tohumu eken sözde yazarların tutmuş oldukları yol ihanet ve alçaklıktır. Kalemini, beynini, kendisini satan sözde yazarlar ve kalemşorların, mürekkepleri lağım olmuş, kelamları ihanet olmuş. Bölmek ve parçalamak her ne kadar size basit ve kolay görünse de, biz size o fırsatı vermeyeceğiz. Yıkım kolaydır! Mühim olan insanlığı bir arada tutmaktır. Ayrım kolaydır, mühim olan kayırmadan diri hale getirmektir. Türkiye Cumhuriyeti’nden ve Yüce Türk Milletinin birliğinden ve dirliğinden, huzurundan ve refahından, sıhhatinden ve gücünden hiç bir şey üstün değildir.


Küreselin her zamanki oyunları ve planları dahilinde olan bu kahpe eylemlerin ardındakiler, yürüyenler ve yürütenler bizim idrakimizdedir. Biz; Küresel Emperyalizm ve Faşizmin, Marksist-Leninist teröristlerin gerek sosyal medyada, gerekse mayın tarlalarındaki her hareketi ve harekatlarının farkındayız. Türk Milleti bu galeyana ve kaosa dahil olmadan gerekli hesabı soracaktır. Slogan atmıyoruz hainliğin farkındayız ve bize düşen tebliğ vazifesinin icrasındayız. Şekilci değil, slogancı değiliz Vatanımıza aşık, davamıza sadık, Türk İslam Ülkücüleriyiz.
Tanrı Türk’e yar olsun!
ERTUĞRUL SUBAŞI

YAZARIN EKLEMİŞ OLDUĞU YAZILAR
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.