Asker ve polis için seferber oldular…

23.04.2016
A+
A-

 

 

 

Nizip Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Musa Kılıçparlar temin ettiği Hacıbab Kadayıf tarafından hazırlanan baklava ve çeşitli hediyeleri Mardin’de PKK ile mücadele eden asker ve polislere götürdü.

 

musa kılıçparla nizip
Mardin’de terör örgütü PKK ile mücadele eden asker ve polislere moral sağlamak ve yaptığı çalışmayla onların yanında olduğunu göstermek adına çalışma yapan Nizip Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Musa Kılıçparlar, temin ettiği 400 kilogram baklava ve bazı okullar ile İlçe Emniyet Müdürlüğü, Nizip İlçe Jandarma Komutanlığı, ve Nizip Devlet Hastanesi personeli tarafından hazırlanan çeşitli hediyeler ve mektupları da teslim alarak Mardin’e doğru yola çıktı.

nizip şöferlerodası
Yapılan çalışmayla ilgili konuşan Kılıçparlar, amacının PKK ile mücadele eden güvenlik güçlerinin yanında olmak ve onlara moral vermek olduğunu söyledi.

13012668_798569413606498_6784796425343565633_n
Can ve mal güvenliğimiz için gece gündüz demeden terör örgütü PKK ile mücadele eden güvenlik güçlerine dua ettiğini ve her zaman destek vermeye hazır olduğunu ifade eden Kılıçparlar, gönderilen hediyeler içerisinde baklava, kuruyemiş, ve bunların yanında ilçemizdeki asker, polis, hastane personeli ve bazı okullardaki öğrencilerimizin de hazırladığı çeşitli hediyeler ve destek mektupları bulunuyor ben bütün bu hediyeleri Mardin’deki kahramanlarımıza ulaştırmanın gururunu yaşıyorum.’’ İfadelerini kullandı.

baklava kadayıf
Çalışmaya katkı sağladıklarından dolayı mutlu olduklarını ifade eden hastane personelleri, bizler çam sakızı çoban armağanı hazırladığımız hediye paketlerini doğuda görev yapan asker ve polisimize gönderdiğimiz için çok gururluyuz dediler.

 

Kaynak: Nizip Radyo Televizyon

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.