Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 20°C
Hafif Sağanak

ASİL  TÜRK GENÇLİĞİNE

17.09.2018
A+
A-

Selamların en yücesiyle Allah’ın selamıyla selamlıyorum sizleri Hakkın Rahmeti hepimizin üzerine olsun Peygamberin kutlu ümmeti İslam sancaktarları Türklüğün Börüleri,  sizler ; Ülkü Ocaklılar size sesleniyorum !

Selam olsun Tanrı Dağlarından ! Selam olsun Ötüken den Altaylar dan…

Ülkü Ocakları olarak; iman aşkı ile donatılan yüreklerimizi Türk- İslam şerbetiyle tanıştırıp Kızıl elma dediğimiz kutlu hedefe doğru ilerlemektir , gayemiz. Gençliğimizi büyük bir savaş beklemektedir  lakin ; topla tüfekle olan bir savaş değildir bu : Kalemle, fikirle yürütülecek şanlı bir mücadeledir.

‘Oku!’ diye inmişken ilk emir ne kadar okuyoruz ? verdiğimiz sözde ne kadar duruyoruz ? İslam sancaktarlığı yapmış üç kıtaya hükmetmiş şanlı ecdadımıza ne kadar layık oluyoruz ? ‘’size öyle bir vatan aldım ebediyyen sizin olacaktır’’ diyen Alparslan’ın sözünü ne çabuk unuttuk ! kefenle çarpışan yiğit Sultanın ruhunu neden yaşayamaz olduk  ?  ‘’Hepiniz birer Türk Bayrağı’sınız. Bayrağı lekelemeyin, kirletmeyin yere düşürmeyin’’ diyen Başbuğ Alparslan Türkeş’i  ne kadar anlayabildik ?

Ülkümüzün ışığında dinimizin emrinde baş koyduğumuz bu yol çileli ve çetindir kolay bir mücadelenin içerisinde değiliz bir yanımızda Marksist düşünceyle milliyet den dinden uzak bir gençlik yetişiyor .Öte yanımızda sözde din adına nice çirkeflikler yapılıyor .Akabinde; sözde Özgürlük adına ! sözde Adalet için! meydanlarda Hak Hakikat reddedilip milli değerler ayaklar altına alınıyor.!

Ey Gençler ! tek bir yol vardır ;Allah yolu dava Hakkın davasıdır Sancak Mevlanın sancağıdır bundan ötesi gaflet ve cehalettir bundan ötesi İslam çizgisinin dışında kalan korkunç bir bataklıktır .Türk milliyetçiliğidir bizim için kurtuluş yolu. Türk Milliyetçiliği Cenabı Hakkın emrinin ışığında vatanın ve milletin bölünmez bütünlüğünü her menfaatin üstünde tutup uğruna göz kırpmadan can vermektir .Türk Milliyetçiliği şimdiki şuursuzların tabiriyle kafatasçılık değildir. Türk Milliyetçiliği ‘’ırkçılık’’ değildir. Türk Milliyetçiliği kültür  Milliyetçiliğidir.  Bu bayrağın altında yaşayan Kürdü ile Türkü ile  Laz ve Çerkez ile beraber vatan savunması yapmaktır.  Türk milliyetçiliği Türküm diyen bu vatanda yaşayan bu bayrağın altında nefes alan Kut almış bu yüce milleti bir arada tutan kutlu düşüncedir. ’’Vatan sevgisi imandandır’’ diyen bu İslam emridir milliyetçilik. ‘’Kavminizi sevin lakin üstün görmeyin’’ diyen  Peygamberin izinden gitmektir Milliyetçilik. Rehberimiz Kuran hedefimiz TÜRK-İSLAM mührünü Cihana nakşetmektir, sarmak sarılmaktır tek düşüncemiz. Milliyetçiliği Faşizm olarak tanımlayan Komünizmi Özgürlükçü Barışçıl diyerek taçlandıranların TÜRK-İSLAM düşmanları olduğunu biliyorsunuz değil mi ? Hürriyetine düşkün olan Türk Milleti hiçbir vakit TÜRK-İSLAM değerlerine uygun olmayan bir düşünceye tabii olmamıştır. İslamiyet den öce dahi bu yüce millet sapık düşünceye  biat etmemiştir. ‘’TENGRİ BİZ MENEN’’(Tanrı Bizimle) düşüncesiyle Köktengri  inancıyla hareket etmişlerdir . Hiçbir vakit puta tapmamışlardır .Biz bu soylu milletin mensupları olarak neden putperest özgürlük budalası bu düşüncelere sempati duyalım ki? Biz ÜLKÜCÜ HAREKETİN neferleriyiz !

Bizler Türk İslam neferi Ülkücüleriyiz . Bizler Hakkın Arslanlarıyız.  Bizler Ötüken’in Bozkurtlarıyız bizler Kızıl Komünistlerin başlarına inecek olan İslam yumruğuyuz Zülfikarlarız.!!

Ülkücülük; bir yaşam tarzıdır Ülkücülük; İslam Hırkasıdır. Ülkücülük; Türklüğün Nişanıdır

Ülkücülük ;Zalime Alp mazluma Eren olmaktır .İlimle irfanla Hakla Hakikatle ayakta duran Muazzam SİYASET ÜSTÜ bir davadır .Ülkü Ocakları olarak gençliğimizi karanlıklar içindeki güneşin yani Başbuğ Alparslan Türkeş’in dokuz ışığından ayırmadan TÜRK-İSLAM Ülküsünden taviz vermeden yetiştirmektir bizim düsturumuz. Memleketin refahı için gözünü kırpmadan beş bin den fazla şehit vermiş bu dava Hakkın davasıdır . Ne koltuk ! ne makam! ne rey ! uğruna eğilmeyen ÖNKUZULARDIR.’’ Mustafalar ölür Allah davası bakidir’’ diyenlerin dillerindeki Türkü yüreklerindeki pınardır ÜLKÜCÜLÜK.

Ülkü Ocaklarıdır; vatan için yanan kutlu dergahlar

Ülkü Ocaklarıdır; TÜRK-İSLAMIN yıkılmaz kalesi

Ülkü Ocaklarıdır; zindanları medreseye çeviren

Ülkü Ocaklarıdır ;vatan için baş veren lakin baş eğmeyen

Ülkü Ocaklılar; milli kadro için memleketimizin her yerinde vatansever gençlik yetiştirip vatanın kaderini tayin edenlerdir ; AZİZ SANCAR yetiştirenlerdir. Bizler olmazsak bu Bayrak dalgalanmaz diyenlerin yuvasıdır.

Etnik köken mezhepçilik gibi günümüzde yaygın olan bu illet ve zillet her türlü bölücülüğü reddeden gök çadır toprak otağımızdır diyenlerin yuvasıdır Ülkü Ocakları. Hakkın davası olan Ülkücülüğümüz de özel mülkiyeti reddeden Özgürlük adına katliam yapan bizler maddeden yaratıldık diyen Darwin’i kendilerine Ced seçenlerin hep karşılarında olduk şehit düştük bu vatan uğruna kanımızla suladık açacak ÜLKÜ çiçeklerini.

Ey Türk Gençliği ! yolumuz Haktır ! davamız paktır ! bu kutlu yolda Başbuğumuzun lider-doktrin-teşkilatından taviz vermeden hoşgörüyle sevgiyle insanlığa tebliğ etmekle vazifeli olduğumuz bu kutlu sancağı şerefle taşıyın .Kürşatlar Fatihler olun .Atsızlar Gökalpler olun. okuyun kaleminiz silahınız olsun. En büyük silah :fikir En büyük fikir: TÜRK MİLLİYETÇİLİĞİ dir

Allah yar ve yardımcımız olsun !

Allah Türkü Korusun ve Yüceltsin !

 

 

ERTUĞRUL SUBAŞI

AHLAT

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.