Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 18°C
Gök Gürültülü

ANDIMIZA DÜŞMANLIK ! TÜRKLÜĞE DÜŞMANLIKTIR !

20.10.2018
A+
A-

Türk’üm !Doğruyum ! Çalışkanım !

2013 sürecinde Fetocu hainler tarafından kaldırılma girişimlerinde bulunulup, kaldırtılan andımız bugün ; yeniden gündemde ve inşaallah danıştaydan gelen bilgi doğrultusunda, hukuki sürecin devamlılığı ile tamamen eskisi gibi, her sabah Tan doğarken haykıracak balalarımız

‘’ Varlığım Türk varlığına armağan olsun ‘’..

Peki bugün andımızı gelişini kabullenmeyen Memur- Sen Genel Başkanı Ali YALÇIN’ın derdi nedir? Söylemlerinde vakti zamanında Fetoya methiyelerdizen , çözüm sürecini ayakta alkışlayan, Şeyh Şaidi şehit ilan eden,Mustafa Kemal Atatürk ve Milli mücadeleye düşman olanlara karşı, kendilerini onların emanetcisi bilen YALÇIN;  bugün eski Türkiye’nin hortlatılmasından bahsediyor ! Türklük Şuuru ve gururu kendisi için bir hortlaklık olan beylerin kendileri Türkiye Cumhuriyeti’nin başında birer hortlaktır..!

Bugün, andımızın gelmesinin sindiremeyen;  açıkca Türk düşmanı olduklarını beyan etmektedirler.  Başta Türkiye Kamu-Sen ve Ülkü Ocakları Genel Merkezimiz olmak üzere gereken hassasiyeti gösterip hukuki olarak takibatını yapmaktadırlar. Bugün andımıza karşı olanların menşeini araştırdığınız vakit, kimi kendini Okyanus ötesi sözcüsü, kimisi de Kandilin haberci kuşu ilan etmektedir.

Andımız demek ; Milli şuur demektir,Milli Ülkü demektir, yetişen Türk balalarının özünü sözünü bilmesi demektir. Gündemde, andımızın gelişini etnik köken ayrımcılığına girdiğini söyleyen şuursuzlar mevcuttur. Bu beyler kafalarını kiralamış ve aslında hepsi Hitler’in,Mussolini gibi faşistlerin mirascıları vaziyetindedirler. Kafatascı ve emperyal güçlerin piyonlarıdırlar. Türk’üm demeyi bir ayrımcılık olarak gören herkes bölücüdür! Türküm demeyi bir Faşizan söylem olarak gören Faşist tir ! Türk demek Cihan demekir, çatı demektir . Türk demek ; Turan demektir. Ulu sancağın altında birleşenlerin haykırışı demektir. Türkiyede Kürt- Türk sorunu yoktur, olmamıştır. Ama, bugün Andımıza karşı olanlar vakti zamanında Kürt-Türk sıkıntılarını peyda eden bölücülerdir. Bu Aziz vatanda yaşayan herkes Türk vatandaşıdır. Amerikada milyonlarca fazla etnik kökene sahip olanlar var hangisi kaldırıp diyor bize kimlik verin. Bu kimlik kavgasını fitnesini, ayrımını, zuhur ettirenlerin Türkün kudretine kini vardır.Türkiyede Türk’üm demek şarttır.

Andımıza karşı olduklarını bildirmek için, Ali YALÇIN ; meydanlara çağrıda bulundu !81 İL’de basın açıklamsı yapanlar şunları mı söyledi ;

Türk değiliz ! doğru değiliz ! çalışkan hiç değiliz!bize ne Türklükden ! Bize ne Atatürk den ! bize ne ülkü den. Bunları  mı söylediniz yoksa?

Türk’üm demeyi kaldıramadıkları için ve açıkca Türklüğe düşman olduğunu bildirmişlerdir. Bu zamana kadar memurun hakkı için sahalara inmemiş, baskıyla, şantajla iş yapanlar; andımızın kaldırılması için haykırmaya çalışıyor. Türk Devleti’nin birliğine açıkca meydan okuyor. Peki sayın yetkili yetkisiz sendikacılar bu zamana kadar Memur için ne yaptınız ? HİÇBİRŞEY. Ama söz konusu Türklük gurur ve şuuru, Milli kültürün yaşanılması ve yaşatılması oldumu meydanları görüyorsunuz hayırdır ! Türkiye’de bir yetkili sivil toplum kuruluşunun genel başkanı nasıl olurda Andımıza karşı harekat düzenler ve halen bu sendikaya üye olanlar bu durumu nasıl kabullenir.

Andımıza karşı olmak ruhsuzluktur! Türk düşmanlığıdır ! milli şuur yoksunluğudur ! Atatürk düşmanlığıdır ! Emperyalizmin elçiliğidir !Kültürel yozlaşmanın haberciliğidir !

Bizim ülkümüz ; yükselmek ileri gitmektir ! peki ya sizin gayeniz nedir? Gayeniz Türkiye Cumhuriyeti bölücülüğüdür

Yurdumuzu milletimizi özümüzden çok seviyoruz ! sizler sevmediğinizi alenen beyan ettiniz

Ey büyük Atatürk diyoruz ! sizler Atatürk düşmanısınız o vakit !

Açtığın yolda, gösterdiğin hedefe, durmadan yürüyeceğimize and içeriz ! diyoruz. Siz bu Hak yolun yolcusu değilsiniz beyler.!

VARLIĞIM TÜRK VARLIĞINA ARMAĞAN OLSUN

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE..

 

ERTUĞRUL SUBAŞI

  

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.