ANADOLUNUN KAPISI;TÜRKLÜĞÜN TAPUSU AHLAT

ANADOLUNUN KAPISI;TÜRKLÜĞÜN TAPUSU AHLAT
27.11.2018
A+
A-

Vurguncu düzenin şak şakcılarına !

Demokrasi ile yönetilen ve yönetileceğine inandığımız ülkemizde (4) ay sonra yapılacak olan yerel seçimlere doğru yaklaşırken,Yüce Tanrı ülkemize Kut versin ! Hayırlara vesile kılsın ! İnşaallah !

Bu Vatan coğrafyasında yaşadığımız süre zarfı içinde ; Toprağına,suyuna,havasına borçlu ve sorumluyuz. Bu sorumluluk bilinciyle birey olarak üzerimize düşeni yapmakla yükümlüyüz.

‘’ANADOLU’NU KAPISI ; TÜRKLÜĞÜN TAPUSU AHLAT’a bu borcumuzu ve ahde vefamızı nasıl ödeyeceğiz diye bir iç muhakeme yapmamız gerekir. Muhakeme ; vicdan,iman, insaf ve bilinçle yapılacağı için bundan kaçmamız mümkün değildir. Ahlat’ımızın yetiştirdiği büyük hukukçulardan olan;  Ebu Ali El Ahlat-i’nin bu sözü Dünyada örnek olarak tasvir edilir. ’Adaletin hakemi insaftır’’ Bunu özümüze meşale olarak alacak isek insaflı olarak değerlendirmemiz gerekir.

İnsaflı davranmak Milliyetçi-Ülkücü kadroların bu memlekti ; dil,din,ırk,mezhep,velhasıl kelam hiçbir  ayrım yapmaksızın yönetmeye; Hak ettiği yerlere gelmesi için’’Gece uyumadan, gündüz durmadan’’ çalışarak ; Adaletli bir şekilde yöneteceğimizi bilmenizi isterim. Talip olduğumuz bu  kuruluş bir siyaset kuruluşu değil ; Hizmet yeridir. Tercih eden ve tercih etmeyenin hakkı olan hizmeti sunmak tır.

Derdimiz koca Türk dünyasının göz bebeği olan ; bu cennet mekan şehitlerimizin emaneti olan; Ahlat’ı ; Adalet,huzur ve barış içinde yönetmektir.

Bizler memleket meselesini edebiyatcılara bıraktık !

Bizim meselemiz Kutlu Turan Ülküsüdür..!

Saygılarımla..

 

EMRAH SUBAŞI

ÜLKÜ OCAKLARI AHLAT İLÇE BAŞKANI

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.