AMACIMIZ EDİRNE ’DEN MİLLETVEKİLİ ÇIKARMAK

AMACIMIZ EDİRNE ’DEN MİLLETVEKİLİ ÇIKARMAK
18.01.2021
A+
A-

MHP İl Başkanı Zakir Tercan, Edirne MHP İL Örgütünün amacının Edirne’de milletvekili çıkarmak olduğunu ve belediyeyi kazanmak olduğunu söyledi. Tercan yaptığı yazılı basın açıklamasında şunları kaydetti;

“MHP Edirne İl Yönetimi başarılı olması için var gücü ile çalışıyor ve Üzerine düşen her ne varsa fazlasıyla yapıyor. Çünkü 2023 Yılında yapılacak Milletvekili ve Belediye seçimleri hayati önem arz ediyor. Bu seçimler MHP ve Ülkücü camia için çok önemli.

MHP, inanç hürriyetinin ve laikliğin en güçlü teminatıdır… MHP, Edirne halkının partisidir. Her Ülkücü üzerine düşen görevi yerine getirecektir.

MHP Edirne’de Milli takım gibidir! İl ve İlçe teşkilatlarımız elbetteki öncüdür. Ancak iyi bilinmelidir ki; bu çalışmalarda her Ülkücü fahri birer görevlidir.

MHP İl Yönetimi Edirne’de gereken çalışmaları en iyi bir şekilde sürdürmektedir. MHP Edirne’de hak ettiği yerde olacağından asla şüphem yoktur. Çünkü MHP İl Yönetimimiz hummalı çalışmalarını aralıksız devam ettirmektedir.

Tek amacımız Edirne’de Milletvekili çıkarmak. Belediyeyi kazanmak olacaktır. Edirne seçmeninin iradesiyle hareket eden yegane parti MHP’dir. Çünkü Sevinç ve hüzün Ülkücülerin, MHP’lilerin ortak duygusudur. 50 yıllık geçmişimizde üzüldüğümüz günlerde oldu, sevindiğimiz günlerde oldu. Hepsini birlikte yaşadik.

Şimdi yeni bir dönemecin eşiğindeyiz. 2023 yılında yapılacak Milletvekili ve Belediye seçimleri partimiz MHP için yeni bir imtihan dönemidir. Başarılı olmak zorundayız. Çünkü bu başarı sedece MHP’nin sıradan bir siyasi başarısı değil, Türkiye’nin, Türk Milletinin ve Edirne’nin başarısı anlamını taşıyacaktır.

Yorgun omuzlarımızda ayaklarımızı titreten emanetler var. Şehitler otağı Milliyetçi Hareket Partisi elbette ki dualı bir partidir.

MHP maddi çıkarlar üzerine siyaset yapmaz… Edirne’nin menfaati neyi gerektiyorsa MHP kayıtsız şartsız orada olur… Edirne Halkı için ilkeli olmak, ülkü sahibi olmak, doğruluk, dürüstlük, vatanseverlik anlaşılır olduğu gün Edirne’de kazanan MHP olacaktır.

Edirne halkı elbette seçimlerde gereğini yapacak kendi partisi MHP’yi layık olduğu yere getireceğine olan inancımız tamdır…

Bizim sevdamız EDİRNE İlimiz, bizim derdimiz EDİRNE meseleleri.. Aman boşver diyemiyoruz. Bu yüzden de susamıyoruz…

Kim ne derse desin, kim ne konuşursa konuşsun, kim ne söylerse söylesin, kim ne düşünüyorsa düşünsün.. MHP Edirne Teşkilatları hummalı bir şekilde çalışmalarına devem etmektedir. Hemde hiç arkalarına bakmadan hedeflemiş oldukları hedefi yakalamak için o hedefe doğu hızla yürümektedirler.

MHP Edirne Teşkilatları, Allah a şükür dim dik ayaktadır. İl Yönetimimiz; El-ele, Sırt-sırta, Omuz-omuza, Gönül-gönüle vererek çalışmalarını olan hızıyla sürdürmektedir…

Edirne MHP Teşkilatlarına yağmur gibi üye bereketi yağıyor… İnşallah bu bereket çığ gibi büyüyecek, MHP Edirne’de zafere ulaşacaktır. Edirne’de kazanan MHP olacaktır.”

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.