Allah Yerine Amerika’yı Koyanlara İnat

13.04.2016
A+
A-

 

 

Bugün çok kirli bir dünya da yaşıyoruz. Karakter zafiyetinin yaşandığı, toprak erozyonundan ziyade ahlak erozyonunun yaşandığı, Devletin, milletiyle birlikte yalnızlığa, terör çetesinin eline terk edildiği, güvenliğin yol kenarına park ettiren parkçılar gibi arabaları kundaklayanlara terk edildiği, kamu düzeninin sadece lafta kaldığı, yargının paralel ellerde, güvenliğin Kandil kargalarında olduğu, İslam savunuculuğunun sahte İslam bülbüllerinin

Pensilvanya bülbülü olduğu bir dönemi yaşıyoruz.
Evet, derler ki, her insan ettiğini, çekmeden gitmek yok bu dünyadan. Şimdi paralel diye anılan din baronlarının bugün çektikleri hep kendi yaptıklarının ters dönmesinden kaynaklanmaktadır. O yüzden hiç kimse şüpheye düşmesin dün, paralel diye andıklarının bugün paralel olmasını sağlayan AKP, bugün onların cezacısı gibi görünse de yarın kendi kendinin celladı olacaktır. Öyle her istediğini yapıp ta, ellerini kollarını sallayarak gitmek yok bu dünyadan. Elbet istemeseniz de bir Molla Kasım sizin için o görevi üstlenecektir.

PKK’yla masaya oturup, Oslo’da plan yapan, Dolmabahçe’de bebek katilini talimatlarını 10 madde halinde HDP’nin elinden alan, Barzani’yi, Şivan Perver’li organizasyonda Diyarbakır meydanında karşılayıp, Kobani’de PYD’nin yanında yer alıp, Obama’dan bu konuda yardımcı olmasını isteyen… Geberen teröristlere, şehitlik adı verilip, leşlik açılmasına izin veren, çözüm süreci diyerek, her şey güzel olacak diyerek, Amerika’nın, Obama’nın tarihinizle yüzleşin demesiyle yüzleşenlerin… Teröristlere tanımış oldukları hoşgörüyle hendekler açılmasına, Türkiye’nin Doğu ve Güneydoğusundan başlayarak adım adım işgal edilmesine ses çıkarmayıp, işgal edilmesine seyirci kalan, çözüm sürecini bitirmek yerine buzdolabına koyup, askerimizin, polisimizin, korcularımızın şehit olmasına sebep olan

AKP’nin hesap vermeden çekip gitmesi beklenemez. Böyle beklemek, safdilliktir…
Allah’ın dinini bilmem kim hocanın dini gibi görenler, kurdukları ticari din müesseslerinin yıkılışını, nasıl ki dini sahada inancını yitirmiş bir kurum olarak çekiyorsa, onlar için Molla Kasım görevini üstlenen AKP sayesinde hesap veriyorlarsa, ha işte öylece AKP de hesap verecektir!
Allah’ın dinine, kendi dinine hizmet eden, sancaktarı ve bayraktarı olan Türk Milletine kötülük düşünenlerin sonu fecaat olacaktır. Hele Türk’e kefen biçenlerin rahmetli Atsız’ın dediği gibi, “Ölümleri korkunç olacaktır.”

Türk’e set olmaya kalkışanlar, yok etmeye, bölmeye, parçalamaya çalışanlar gerçek ilahi adaletin sahibi sayesinde bunu asla ve kat’a başaramayacaklardır. Çünkü bu uğurda canını vermeye hazır, Koca Yunus gibi, “Her dem yeni doğarız, bizden kim usanası” diyen milyonlarca Bozkurt yürekli Ülkücü var.
Biz Allah’ın büyüklüğüne, tekliğine, rahmetine, hamd edilmesi, şükür edilmesi şart olan olduğuna, tek başına alemlerin Rabbi olduğuna iman ediyoruz. Kimsenin, hele bir kulun yarı ilahlık taslayarak ister siyasi, ister dini manada olsun, Allah’a şirk koşmasına razı gelmiyoruz. Biz yine Rabbimizin izniyle Türk Milleti diyerek, Türk bayrağı,

Türk vatanı, Türkçe diyerek, Onun sesi sayılan ezanın gök kubbemizden dindirilmemesi, onla beraber anlam bulmuş bayrağımızın indirilmemesi için Ona adanmış Ülkü erleriyiz.
Bu imanla çarpan kalbim ümit ediyor, inanıyor ki Allah, Milliyetçi, Ülkücü Hareketi asla yalnız bırakmayacak, parçalamak isteyenlere fırsat vermeyecektir. Çünkü Milliyetçi Ülkücü Hareketin zarar görmesi, bölünmesi demek Türkiye’nin zarar görmesi, bölünmesi, emperyalistlerin isteklerinin gerçek olması demektir.
Manevi açıdan okunması gereken budur. Milliyetçi Ülkücü Hareket tek yumruk halinde yoluna devam edecektir.

Hem de Müslümanlığı da tevhit üzerinde birleştirme gibi görevi olarak yoluna şehitler kervanının yandaşlığında devam edecektir.
Allah’ın yerine dünya gemisinin dümenine Amerika’yı oturtanlar ve yancıları istese de istemese de böyle olacaktır. Ülkücü Hareket Allah Yolunda yürümektedir.
Ya Allah Bismillah Allahu ekber!
Sağlıcakla kalın’

Fikri Atılbaz

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.