ALLAH MHP’Yİ MUZAFFER KILACAK…

08.02.2021
A+
A-

Yazıma İmam Şafii’nin şu güzel sözleri ile başlamak istiyorum. İmam Şafii’ye sorarlar; “Fitne zamanı Hak ehlini nasıl bulabiliriz? Düşman oklarını takip edin, sizi Hak ehline götürecektir.” ALLAH MHP’Yİ MÜZAFFER KILACAK…

Allah aşkına MHP ve Lider Devlet Bahçeli’ye saldıranlara bakın… PKK-FETÖ-DHKP-C-İP-CHP-HDP, Küresel güçler ve uşakları saldırıyor!… Unutmayınız ki, alayınızı yerle bir edeceğiz.

Cennab-ı Allah MHP’yi, lider Devlet Bahçeli’yi ve Ülkücüleri muzaffer kılacak… MHP’li olmamızla ve Ülkücülüğümüzle övünmeyelim de sizler gibi nankörlük mü edelim.

MHP ve Lider Devlet Bahçeli’ye saldıranlara bakın… Bunların ağa babalarına bakın… Bunların yol yürüdüğü kişilere bakın… Bunların alayı dalton, bunların topu şarlatan, bunların hepsi fasa-fiso!…

Bunlar MHP’nin başarısı için yüreğini ortaya koymadılar… Bunlar MHP’yi bölmek-parçalamak için yüreğini ortaya koydular ama toz olup gittiler. Bunlar hiçbir yerde başarılı olmazlar!… Çünkü bunlar siyasette beddualıdırlar!…

Bazı insanlar alçak gönüllüdür, bazıları ise “alçak” olmaya gönüllü. Demem o ki; zor yola kolay insanla çıkılmaz. Allah’ım sen bizi dost görünen alçaklardan koru.

MHP bizler için namustur, MHP bizler için şereftir, MHP bizler için iffettir, MHP bizler için onurdur-gururdur, MHP bizler için aşktır-sevdadır, MHP bizler için son nefestir.

Üç Hilal bizlerin namusudur!.. Ölümüne kadar sahip çıkacağız ve Üç Hilali Edirne’de ve Türkiye’de burçlara dikeceğiz. Allahın izniyle hiçbir soysuzun önünde diz çökmeyeceğiz. Davamıza ve partimize son nefesimize kadar sahip çıkacağız.

  • MHP’ye ve Lider Devlet Bahçeli’ye düşman olan soysuzlara fırsat vermeyeceğiz…
  • MHP’ye ve Lider Devlet Bahçeli’ye dil uzatan şerefsizlere dünyayı dar edeceğiz…
  • MHP’yi bölüp-parçalamak isteyen kansızları bulundukları yerde şaşkına çevireceğiz…
  • MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye hakaret eden alçaklara haddini bildireceğiz!…

Ve unutma; Rabb’im vazgeçenlerin, cayanların, kaçanların, bölenlerin değil… Sabredenlerin, çalışanların, mücadele edenlerin, davasını, partisini satmayanların yanındadır.

Zakir Tercan
MHP Edirne il Başkanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.