ALLAH! MHP’NİN VE LİDERİMİZİN YARDIMCISI OLSUN…

09.03.2021
A+
A-

Yazıma; Bilge Liderimiz Devlet Bahçeli’nin şu sözleri ile başlamak istiyorum, diyor ki: “1990’lı yıllarda merhum Başbuğumuzu kurultay salonlarına sokmamak, MHP’yi ele geçirmek, davamızın haysiyetini gölgelemek için oyun içinde oyun kuranlar, şimdi kalkmışlar Türk milliyetçisi maskesiyle yine film çeviriyor, yine sahne alıyorlar…”

“MHP biter” demenin Türk Milleti biter demekle eş değer olduğunu anlamayan cahiller var!… Yedi düvel değil yetmiş düvel gelse bitmez!…

MHP’ye oy verilmez!.. Gönül verilir, can verilir, baş verilir. Oy zaten kendi gelir!.. MHP’yi oyla korkutmak, Ülküsüzlük ve cehalettir.

MHP ve Ülkücü camianın, Lider Devlet Bahçeli’nin tozu bile olamazsınız!.. Bir gün herkes MHP Lideri Devlet BAHÇELİ’yi anlayacak, ne mutlu şimdiden anlayanlara. En kötü gün bugünse, bugünde MHP ve Liderimizin yanında ve emrindeyiz.

Mazlum bilsin ki kendisine sahip çıkacak bir MHP, Lider Devlet Bahçeli ve Ülkücüler var… Zalim bilsin ki kendisine engel olacak bir MHP, Lider Devlet Bahçeli ve Ülkücüler var…

Samimi Ülkücüler; Lider Devlet Bahçeli’ye, bu sürçte öyle bir yürek, öyle bir duruş, öyle bir ülkücü ahlak sergilediniz ki liderinizin etrafında adeta duvar ördünüz.

Lider Devlet Bahçeli’ye, attıkları her fitne ve dedikodular sizin, bizim, hepimizin ve ülkücülerin göğsünde eridi.

Lider Devlet Bahçeli’ye, Ülkücü hareket en önemli kenetlenmelerinden birini sağladı. Şahsen bir kez daha sizle aynı yolda olmaktan gurur duydum.

İyi ki ülkücüyüm. iyi ki sizlerle aynı yoldayım… Ağlamamak elde değil. Ama rehavete düşmemek lazım… Mücadeleye devam…

Şuradan şu gerçeği de ifade etmek istiyorum: Davamıza, MHP ve Ülkücü camiaya zerre kadar emeği geçmemiş, bir damla teri olmamış… Pamuk ipliğine bağlı olmuş olanları alayı Ülkücü olsa ne yazar Allah aşkına…

Ülkücüyüm” diyen kişi davasını, partisini, liderini savunmak ve korumak adına bir tane düşman edinmediyse içimizdeki en tehlikeli kişi kesinlikle odur.

Öncelikli hedefi Türklüğü ortadan kaldırmak olan bir partinin safından, Ülkücünün partisi MHP’ye, Lideri Devlet Bahçeli’ye saldıran adamı “Ülkücü” olarak görenin yılışan ve kırıtan kategorisinde görmek mümkündür.

Türk’e düşman kim varsa hedefinde Ülkücü vardır. Bu uğurda düşman kazanmayan varsa zaten ne o “Ben Ülkücüyüm” demeli, ne de bizler onu “Ülkücü” olarak görmeliyiz. Herkese yılışanın, herkesle kırıtanın Ülkücü olmayacağını artık ilke olarak kabul etmeliyiz.

“Taraf olmayan, bertaraf olur” sözü Ülkücünün mücadelesinde yol haritasıdır. Türk milletini koruma ve yüceltme ülküsüne taraf olan Ülkücüye olan düşmanlığın çokluğu, Türklük düşmanlarının sayısına eşittir.

Ülkücü dostlarıyla çetin yollar yürümüş, düşmanlarına karşı hep yüreği, bileği ve beyniyle davası uğruna mücadele etmiştir.

Ülkücünün hayatı hep mücadele ile geçmiştir. Tarihi mücadelenin sonucu Ülkücü için kimi zaman şehitlik, kimi zaman gazilik, kimi zaman mahpusluk, kimi zaman sürgün olmuştur.

Allah herkesi yarı yolda bırakmayan, nankör, vefasız, dedikodu yapmayan, fitne üretmeyen ve iki yüzlü olmayan insanlarla karşılaştırsın.

Bir kere ülkücü yemini etmişsek gereğini yerine getirmek boynumuzun borcudur. Unutulmasın ki; Mertler ayakta kaldıkça, tüm namertler diz çökecektir.

Yılmadık, yıkılmadık, korkmadık, kaçmadık, Liderimize sonuna kadar bağlıyız. Liderimiz Devlet Bahçeli’dir!…

Ülküdaşlık Hukukunun üstünde bir hukuk tanımadık çünkü; biz erce yürümeyi ölüme yürüyen, ölse de dönmeyen ağabeylerimizden öğrendik.

Bu aralar en çok ettiğim duam; Allah, MHP’nin, Liderimizin ve samimi ülkücülerin yardımcısı olsun…

Zakir Tercan
MHP Edirne İl Başkanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.