Akşener’den, ABD Büyükelçi ile gizli toplantı

4 günde 2’nci görüşme! Akşener’den, ABD Büyükelçi ile gizli toplantı
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, ABD’nin Ankara Büyükelçisi David M. Satterfield ile bir araya geldi. Şüphe uyandıran görüşme basına kapalı gerçekleşti.

Akşener’den, ABD Büyükelçi ile gizli toplantı
06.12.2021
A+
A-

ABD Joe Biden’ın “Erdoğan’ı yenmek için muhalefeti desteklemeliyiz” şeklindeki skandal sözleri kamuoyunda uzunca bir süre tartışılmıştı.

Bugün İYİ Parti Lideri Meral Akşener ile David Michael Satterfield’ın, İYİ Parti Genel Merkezi’ndeki görüşmesi, basına kapalı gerçekleştirildi.

Akşener ile Satterfield’in gizemli toplantısı dikkat çekerken ne görüştükleri belirtilmedi.

Görüşmenin Millet İttifakı’nın adayını belirlenmesi üzerine olduğu konuşuluyor.

BU YIL İKİNCİ GÖRÜŞME – Akşener, geçtiğimiz 15 Nisan’da da Satterfield ile İYİ Parti Genel Merkezi’nde basına kapalı bir görüşme gerçekleştirmişti.

4 GÜN ÖNCE KILIÇDAROĞLU İLE GÖRÜŞTÜ – 4 gün önce ise CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ABD’nin Ankara Büyükelçisi David Satterfield ve beraberindeki heyeti CHP Genel Merkezi’nde kabul etmişti.

Görüşmede Kılıçdaroğlu’na, “CHP’nin monşeri” Genel Başkan Başdanışmanı Ünal Çeviköz de eşlik etti.

BIDEN’IN REZİL İTİRAFI – Biden’ın seçilmeden önce Başkan Recep Tayyip Erdoğan hakkında “Erdoğan’ı yenmek için muhalefeti desteklemeliyiz” şeklindeki küstah sözleri derin planı ortaya sermişti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun sürekli tekrarladığı “Dostlarımızla iktidar olacağız” başlıklı açıklamaları ve Millet İttifakı’nın terör örgütleriyle birlikteliği Türkiye’yi yıkma planını kanıtlar nitelikte.

.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.