Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 11°C
Rüzgarlı

AKP ve İmralı Aşığı Ahmet Yenilmez

YILDIRAY CiCEK
Twitter: Yildiraycicek9 Instagram: yildiraycicek1944
13.02.2013
59
A+
A-

Yıldıray Çiçek

AKP ne zaman bir ihanet süreci başlatsa hemen o ihanet sürecini meşrulaştırma, halka masum gösterme ve halkın gözünü boyama girişimlerine hız veriyor. Bu propagandalarda gazete ve televizyonlar AKP’nin en büyük hareket alanı olmaktadır. Sanki bir düğmeye basılmış gibi sözde aydınlar, sözde sanatçılar, sözde yorumcular bu alanda piyasaya sürülüyor. AKP, 2009 yılında başlattığı PKK açılımından sonra ikinci PKK Açılımını geçtiğimiz aylarda başlattı. Birinci açılımı duvara tosladı, ihanetin rezilliğini her yönüyle yaşadılar. Demek ki bu noktada hala doyuma ulaşamadılar, şimdi ikincisini başlattılar.

Bunda da rezil olmamak ya da daha az rezil olmak için bu bahsettiğimiz tipleri piyasaya sürdüler. Hepsi barış güvercini olduğu iddiasıyla televizyonlarda, gazetelerde AKP’ye takla atıyorlar. Bunlardan birisi de geçtiğimiz hafta CNNTürk’te yayınlanan Aykırı Sorular programında kendisini gösterdi. AKP’ye taklalarıyla daha öncede öne çıkan sözde sanatçı Ahmet Yenilmez taklalarını bu programda en üst düzeye çıkarmıştır. Kendisini az frenlemese o programdan çıktıktan hemen sonra İmralı’ya gidip nerdeyse (AB)(D)ullah Öcalan’ın elini öpecekti.

Ahmet Yenilmez isimli sözde sanatçı AKP’nin ihanetlerini meşrulaştırma adına “Öcalan da siyasi muhatap olarak kabul edilmelidir” cümlesini dahi bu programda kurabilmiştir. Bu Ahmet Yenilmez, AKP’nin bu ihanet projelerine destek olabilmek adına taklalarını atarken birde utanmadan kendisinin Ülkücü olduğunu söyleyebilmiştir. AKP’nin İmralı tapınmasına mürit oluyor ama “Ülkücüyüm” diyor. Sonra biz bu tür kişiliklere yazı yazınca birden dava adamı kesiliyorlar.

Bu AKP ve İmralı aşığı Ahmet Yenilmez’e MHP Genel Sekreter Yardımcısı Sayın Abbas Bozyel hak ettiği cevabı verdi. Fakat o programda benim daha önce yazmış olduğum “Ahmet Yenilmez Neye Yenildiğin Belli” başlıklı yazımda konu olunca bu yazıyı yazma ihtiyacı hissettim.

Program sunucusu Enver Aysever o programda ” Gazeteci arkadaş sizin için diyor ki” diyerek o yazıdan bazı bölümleri okumuş, Ahmet Yenilmez’de o yazıyı okuduğunu söyleyerek “Bu hareket hain üretme fabrikasına dönüştü. Bizi hain sayıyorlar”yorumunda bulunmuştur.

AKP’nin tüm ihanet projelerini destekliyor, (AB)(D)ullah Öcalan’ın siyasi muhatap kabul edilmesini “Ülkücüyüm” sıfatını kullanarak yapıyor, birde tüm pişkinliği ile “bize hain” diyorlar diyebilmektedir.

Programa konu olan yazımdaki, Enver Aysever’in okuduğu bölümdeki cümlelerim “Kimyanın uyuştuğu ve bir bakışla anlaştığın Recep Tayyip Erdoğan Ülkücülere “Hayvan” diye hakaret ederken, sen hala kime “Ben Ülkücüyüm” masalları anlatıyorsun?”şeklindedir. Fakat Ahmet Yenilmez, Recep Tayyip Erdoğan’ı savunmak adına bu cümlelerdeki gerçekleri bile yalanlamaya kalkmıştır.

Ey AKP taklacısı ve İmralı aşığı Ahmet Yenilmez!

Recep Tayyip Erdoğan’ın “‘Ben Bozkurtla Dolaşmıyorum, Ben Eşrefi Mahlûkat Olanİnsanlarla Dolaşıyorum” sözünden sen ne anlıyorsun da”Ben Sayın Başbakanın Ülkücülere hayvan dediğini sanmıyorum” diyerek savunmaya geçiyorsun?

Hadi o hakareti inkâr ediyorsun peki “Terörist, köpekçi, mafya bozuntusu, kafatasçı, kovboy, ırkçı, it-kopuk, kandan beslenenler, alçak, şerefsiz, kavgacı, beynamazlar ” şeklindekibu hakaretlerini nasıl örtbas edeceksin?

“MHP, Ülkücü Hareketi temsil etmiyor”diyen Ahmet Yenilmez, sana göre AKP ya da İmralı mı temsil ediyor?

Ahmet Yenilmez sen bu cümlelerin sahibi değil misin?

“Sayın Başbakan’ımızla kimyamız uyuşuyor. Vizyonunu, misyonunu takdir ediyorum. Doğduğum topraklara hizmet etmek için adayım.”

“Sayın Başbakan’ımızla çok iyi anlaşıyoruz. Biz bakışla anlaşırız. Kendisi benim de ilk patronumdur. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı iken ben de sanat yönetmeni yardımcısı idim.”

Recep Tayyip Erdoğan’ın 12 Eylül 2010 referandumunun amacını”Anayasa değişikliği önerimiz (KÜRT) açılım projemizin önemli bir parçasıdır. Açılım kapsamında atacağımız adımların önünü açıyor, alt yapısını hazırlıyor.” şeklinde açıkladığı halde ekran ekran gezip referanduma destek nutukları atan sen değil miydin?

1992 yılında merhum Başbuğ Alparslan Türkeş’e ihanet eden sensin, günümüz MHP’sini beğenmeyen sensin, Recep Tayyip Erdoğan’ı öve öve bitiremeyen sensin, Öcalan’ı kutsallaştırma oyunlarında sahne alan sensin?

Bu tür bir profilin sahibi iken, sen Ülkücülere ve MHP’lilere akıl verebilecek adam mısın Ahmet Yenilmez?

Ahmet Yenilmez adam ol bir daha “Ülkücüyüm” sıfatını kullanma…Çık “Ben AKP’liyim ,Recep Tayyip Erdoğan’ın aşığıyım” de , yeni sahnelerini de İmralı’da Öcalan’ın huzurunda al, PKK açılımına senin katkında bu olsun..

Recep Tayyip Erdoğan PKK açılımı çerçevesinde İmralı’daki Öcalan’a izlemesi için televizyon gönderiyor da, tiyatro çevirmen için İmralı’ya seni niye göndermemektedir?

AKP Genel Merkezine uğra yada Recep Tayyip Erdoğan’a bir telefon aç bu programını hızlandır.

“Öcalan da siyasi muhatap olarak kabul edilmelidir” diyen bir adam MHP’nin Ülkücülüğünü beğenmiyor. Vay be AKP bu tür tipleri üreterek, kıyametin kopacağını da bizlere göstermektedir.

Yazıklar olsun sana ve senin gibi adamlara Ahmet Yenilmez… Bunları “Ülkücü” diye savunan beyinsizlere de CNN Türk’de yayınlanan bu programdaki konuşulanlarda kapak olsun… AKP ve İmralı âşıkları Ülkücülük nutukları atıyor, bu ihanetlere milli direniş gösteren gerçek Ülkücülerde taşlanıyor. Nasıl garabet bir atmosfer bu Allah’ım…(?)

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.