Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 19°C
Gök Gürültülü

Akp Kongresi Ve Malazgrit Zaferi

05.10.2012
A+
A-

Cem Kazmaz

Yıllardır biz iyi niyetli Türk Milliyetçileri küresel güçlerin uzantılarının gizli ajandalarının Cumhuriyet ve Atatürk ile hesaplaşma olduğunu düşünüp dururken Ustalık dönemine yakışacak şekilde aslında projenin çok daha büyük olduğu, işin Türkün mührünün ebedi vatan Anadolu’dan bin yıl sonra silinmesine kadar götürüldüğünün şifreleri bütün açıklığı ile ortaya çıkmıştır. Peşmerge başı, İmralı canisinin dostu Barzani’ye “Türkiye Seninle Gurur Duyuyor” diye tezahürat yapan AKP Gençliği de asıl hedefini böylelikle öğrenmiştir, 2071 yılına kadar Malazgirt’in rövanşının alıp, Türklüğünün Anadolu’dan silinmesi ! Türk Milletinin Anadolu’da, işi Atatürk’e karşı Papadan, Rum ve Ermeni’den yardım istemeye kadar götüren fikir babaları Sevr Şeyhülislamı hain Mustafa Sabri’nin hayalini kurduğu zavallı ümmet ile ikame edilmesi…Türklük Bilinç ve Şuurundan yoksun bir topluluğun oluşturulması…Tanrı Dağının zihinlerde yok edilmesi, Hira Dağının ise İsrail’in kontrolüne verilmesi..Milletin bölünmesi, terörist başının yok edilen kahramanların yerine paşa yapılması..

Peki bugün “Türkiye Seninle Gurur Duyuyor” tezahüratları arasında kürsüden konulan ve AKP’lileri coşturan çete başı Barzani sadece bir kaç yıl önce gelen onca şehit cenazesi karşısında Kandil bataklığına yürümek isteyen Türk Ordusu için neler demişti;

– “sınırı geçerseniz, savaş anlamına gelir, karşılık veririz”

– PKK’lı bir tarafa Türkiye’ye ölü kedi bile vermem,

Sayın Başbakan’ın ve yandaş basının Barzani için bunların üzerine sarf ettikleri sözler;

– Barzani haddini aştı, muhatabımız değil, terör örgütüne yataklık yapıyor,

– Barzani’yle Talabani’nin fotoğrafı “Ortadoğu’nun dansözleri”

– Barzani kin kustu, Barzani kudurdu, küstah Barzani, Barzani kaşınıyor, günah bizden gitti, kukla Barzani, Borazani”

Başbakanın o günkü tabiri ile terör örgütüne yataklık yapıyor dediği Barzani ile bugün Türkiye gurur duyuyor, acaba Barzani mi değişti ? Yoksa birileri onun çizgisine mi geldi, bunun yorum ve kararı da artık yüce Türk Milletine ait ! 

Hedef Türk Dünyası değil Ortadoğu bataklığı ve İsrail’in gizli hizmetkarlığıdır. Acaba kendini kürsüde onca yırtan, sahnelenen alkış senaryosu ile coşuveren, üstadına methiyeler düzen Meşal bunun farkında mıdır ? Doğu Türkistan’da katledilen kendi soydaşları için kılını bile kıpırdatmayan, onlara bir selamı bile çok gören, liderlerine vize vermeyip Türkiye’ye sokmayan, İsrail’in güvenliği için ülkesinde radar üstleri kuran bir zihniyetten kendisine okyanus ötesi senaryolu tiyatro sahneleri dışında ne yardım gelebilecektir ki ?

Konuşmaların ve sergilenenlerin dışında büyük projenin yol haritası kongre esnasında dağıtılan belgede bütün açıklığı ile ortaya çıkmıştır, yakın gelecekte Kamuda ve Yargıda artık tek başına Türkçe kullanılmayacaktır, diğer dillerde de hizmet verilecektir, işe Türkçenin Resmi Dil olarak kalmamasından başlanacaktır, Türk Adı Anayasadan silinmek bir tarafa kazınacaktır. Başbakan 2,5 saatlik konuşması sırasında Kürt kardeşim demiştir, Alman, Arap, Fransız ve daha pek çok Milletin adını anmıştır, ama nedense tek bir sözcük dudaklarından hiç dökülmemiş, 63 sayfalık konuşma metninde yer almamıştır, oda TÜRK veya TÜRK MİLLETİ’dir ! Türk Komutanları bu sıfatları, öz benlikleri ile anılmamıştır, Kudüs Fatihi Kahramanın aidiyeti değiştirilmiştir, sahte tarih yaratıcılarının yalanları zikredilmiştir. Çete reisi bebek katili hamisi Barza’nin ini Erbil’e selam gitmiş, yanı başında ki öz be öz Türk yurdu Kerkük’ün ve onun kahraman Türkmenlerinin adı bile anılmamıştır, kukla cumhurbaşkanı Talabani’nin karargahı Süleymaniye’ye selam edilmiş, Orta Asya Ata Yurdu ve onun kalbi Semerkant ile Buhara şehirlerinin adı dahi geçmemiştir, Doğu Türkistan ve Uygur Türklerinin katledildiği Urumçi ise zaten tabudur ! Filistin’in bir taşı kadar değeri yoktur. Bu hedefte ki yol arkadaşları ise bellidir, AKP’de yeni MYK aslında 52 isimden oluşmaktadır, bebek katili ve hamisi Barzani, yani yeni AKP Paşaları da bu listededir, onlar masanın etrafındadır.

Anadolu Türklüğünün yıkımına yönelik bu tabloyu vurgulamak istercesine yandaş bir gazete şu manşeti atmaktadır “Kamu Hizmetinde Kürkçe Devrimi, Başbakan Erdoğan tarihi kongrenin sabahında arkadaşlar gerekli çalışmayı yapıyor, hedefimiz en kısa sürede hayata geçirebilmek diyerek, ana dilde kamu hizmeti için talimat verdi, bölgede heyecan yarattı” bu Türkçenin Resmi dil olarak fiilen tasfiyesidir, Atatürk İlke ve İnkılaplarının, Cumhuriyetin temeline dinamit konmasıdır. Kongreye tarihi denmesi Türk Milletinin bekasının, birliğinin, dirliğinin bütünlüğünün ortadan kaldırılmasının, bu yönde dev adımlar atılmasının bazıları için nedenli önemli bir olay olduğunun vurgulanmasından başka bir şey değildir.

Tüm bunların karşısında Cenabı Allah’ın da bir hesabı vardır, büyük Türk Milletinin de sabrının bir sonu vardır. Ne mutlu Türküm diyene.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.