Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 18°C
Gök Gürültülü

Akiller yalan söylüyor!

28.04.2013
A+
A-

Devletin genelkurmay başkanını bile içeri tıkıp, 30 yıldır 50.000 vatandaşımızın kanına girmiş İmralı Canisi ile başkanlık uğruna anayasa, federasyon ve özerklik pazarlıklarını AB-D’nin emirleriyle yürüten AKP hükümeti ve başbakan ihanetlerini millete hazmettirmek için bir çözüm buldu.Kamuoyu üzerinde etkili olduğuna inandığı yazarçizerinden artık filim setlerini bile terk etmiş eski Yeşilçam emeklilerine kadar farklı çevrelerden uygun gördüğü sayıda bir şöhret koleksiyonu yaptı.

Bunlara yaklaşık 45-50.000 TL de maaş bağladı. Ülkemizin yedi coğrafi bölgesinde görev yapacak şekilde yedi gruba böldü.

Sözde âkil (Arapça Akıllı) olduğu iddia edilen bu muhteremlerin görevi, mevcut Türkiye Cumhuriyeti’nin rejiminden haritasına kadar her şeyi değiştirecek olan bu ihanet ve fesat projesini halka hazmettirmek olarak belirlendi.

Ancak nereye gitseler halk bunların karşısına dikildi ve halen de dikilip kovmaktadır. Bunlar da aldıkları parayı hak etmek için otellerine kaçmaktan, polis korumasında beş on kişilik gruplara konuşmaktan ne utanıyorlar ne de yaptıkları işi bırakıyorlar.

Hükumet destekçisi yandaş kanallarda her akşam bir kaçı çıkartılıp halkın onlara nasıl kucak açtığı yalanlarını ballandırarak anlatıyorlar.

Bu akşam da, eskini solcusu bilinen günümüzün AKP yalamalarından birisi çıkmış, “Ben kimsenin empoze ettiği fikri savunmam, ülkemin insanlarının kardeşliği için üstüme düşen görevi yapıyorum!” diye sallamalarda bulunuyor.

Söylediğine kendisinin de inanmadığı ortada.

Çünkü gerçekler ortada!

PKK denilen ayrılıkçı Kürt hareketi, derin NATO’nun yaptırdığı 12 Eylül 1980 darbesinin arkasından başlatılan “Türk Ordusunun modernizasyonu ve çağdaş savaş tekniği olan gerilla savaşında eğitim alması gerektiği” o zamanın anayasa proflarından YÖK başkanlarına, derin NATO ile işbirliği içinde olan Yezidi, Süryani, bu dine yakın bozuk Yahudi tarikatlarından gelen Şemsi, Yakubi Yahudileri, Hıristiyanları ve Ermeni kökenli yüksek rütbeli subayların TRT kanallarında yıllarca yaptıkları tartışmalardı.PKK bu amaçla kuruldu, terörist ilan edildi, 30 yıl savaşıldı. 20’nci yüzyılın başında haçlılarca işgal edilen her Müslüman devlet ve millet ilk işgal edilişlerinin yüzüncü yılında 11 Eylül 2001 İkiz Kule komplosunun ardından ilan edilen Haçlı Seferi ile önce Afganistan, Irak, Libya, Tunus, Cezayir gibi ülkeler tam yüz yıl sonra tekrar işgal edildiler.

Irak’ın işgalinde PKK militanları ve Irak Kürtleri başrollerdeydiler. Irak’ın işgalinden sonra Kuzey Irak’ta bir Kürdistan, onun yanında da Hakkâri sınırımızda bir Süryani Vilayeti kuruldu.

Şimdi PKK Suriye’ye yönlendirildi. İskenderun Limanına kadar olan Suriye Sınırı boyunca bölgede, Osmanlı zamanında da Haçlılarla işbirliği içinde olan Evliya Çelebi’nin “Sekiz Bıyıklı Kürtler” olarak tanımladığı Yezit şeytana tapınan Kürtlerin isyanları vardı ve bunla Süryanilerle, Ermenilerle birlikte isyanlarını sürdürüyorlardı.

İşte bu 1000 yıllık Yezidi Kürt, 1300 yıllık Süryani ihanetlerinin karşılığını da bu coğrafyada Yezid Kürt-Süryani devleti oluşumlarını gerçekleştirerek almaya başladılar.

PKK örgütünün çekilme olayı bir Türk-Kürt kardeşlik anlaşması-uyuşması değildir. Sadece, B.O.P projesi gereğince komşularımız Suriye, Irak, İran ve Kafkasya bölgesinde PKK yetişmiş silahlı elemanlarıyla emperyalizme bu bölgeleri teslim etmeye devam edecek ve Türkiye’nin NATO ordusu da bu PKK eylemlerine koruyuculuk yapacaktır.

PKK’nın silah bırakması şöyle dursun daha da fazla silahlandırılarak komşu ülkelere saldırtılacaktır.

Tunceli Çemişkezek kökenli Süryani Rum Bülent Arınç demiyor mu ki; “PKK çekilirken silahlı veya silahsız çekilmiş ne önemi var?” Diye. PKK silah bırakmadığı gibi ikinci Kürdistan’ı da işbirlikçi AKP hükumeti eliyle Türkiye’de kurmaktadır.

Türkiye’nin Müslüman halkı ve vatansever antiemperyalist solcu ve Atatürkçü kesimlerin halkı uyandırmasıyla işbirlikçi AKP hükumeti eğer, kazara AB-D Haçlı siyasetlerine karşı bir tutum alırsa, onu tehdit edecek Kürt Yapılanması KCK bizzat derin ABD tarafından idare edilen M.İ.T tarafından kurulmuş ve eylemlerine hız verdirilmiştir.

Ortada bir barış projesi yoktur. Vatandaşlarımızın terör nedeniyle kayıpları sürecektir. Bu gün Cizre’de PKK’nın yaptığı eylemler, polis araçlarına saldırıları ortadadır.

PKK çekilirken KCK görevi devir almıştır.

Olaylar bu kadar açık ve göz önünde gelişirken “Akan kan dursun, kardeşlik olsun, devlet özerk bölgelere bölünsün, her milletin bölgesi olsun” gibi saçmalıkları halka meziyetmiş gibi savunmak yalancılıktır, ihanettir, şerefsizliktir, insanlık düşmanlığıdır.Kendilerine “Akil” adı verilen bu kişiler bu bölge halklarının dostları değil aksine haçlılarla işbirliği etmiş hainleri, sinsi düşmanları, bağırlarında besledikleri yılanlardır.

Yapılan açılım, saçılım siyasetleri sadece devleti bölüp parçalamaya yönelik olaylardır ve akan kanların durmak yerine daha da çok dökülecekleri günlere gebe olduğu günlerdeyiz.

Akiller yalan söylüyorlar, bunu biliniz!

Takdir okuyanındır!

 

Alaeddin Yavuz

keykubat /

adilyargic/

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.