DOLAR
EURO
ALTIN
BIST
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 10°C
Hafif Yağmur

Akıl Etmez Misiniz

28.08.2018
3.373
A+
A-

Türk Milleti savaşa karar verdi mi manevi dünyadan yardımlar alır… Her zaman böyle olmuştur. İslam’ı hakkıyla yaşayan ve yaşatan Türk Milleti bu sebeple diğer din sahipleri tarafından hem dışımızdan resmen Haçlı seferleri ile saldırmış hem de bu kutsal dinimizin içinden ayarladıkları çürük yumurtalarla hoca adını vererek dinimizi tahrif etmeye çalışmaktadır. Dinimizi kötü öğretmek için önce İslam olarak tanıdığımız adamlara kurdurdukları oluşumlar vasıtasıyla dinimizi bozmaya çalışmaktadırlar. Bu her devirde her zaman yaşadığımız bir olağan uygulama dönemidir.

Bunun için ilk yapmaya çalıştıkları şey Atatürk’ü dinsiz göstermektir. Bunu başarsalar, birliğimizi, beraberliğimizi, hemencecik yıkacaklardır. İstenen bizi dinimizden koparmak, Atatürk’ten uzaklaştırmaktır. Ancak bu istedikleri şey asla olmayacaktır. Bunun için zamancılar yani bilinen adıyla Fetö’cüler bu hıyaneti hizmet diye sunan Hristiyan papazlarıdır. Türk Milleti başımıza açılan bu oyunlardan ve onların sürdürdüğü dinmiş gibi gözüken oyunculardan tamamen temizlenmemiz lazımdır.

“Siperler arası 8 metre. Yani ölüm muhakkak. 3 dakika önce gelen bölüğün tamamı şehit olmuş. Yeni gelenler bunu biliyor ve bir 3 dakika sonra kendisinin de şehit olacağının farkında ilerliyor. Ama ne ilerleme! Bir an bile sarsılma, durma, geriye bakmak yok. Okuma bilenler ellerinde Kur’an okuyor bilmeyenler Kelime-i şahadet getiriyor. Az sonra öleceğini bile bile gözünü kırpmadan şahadete gidiyor. İşte Çanakkale Savaşlarının zaferle sonuçlanmasını sağlayan şey milletimiz ve onun askerindeki bu yüce ruhtur” Atatürk’ün anlattığı gerçekler bu Mesihçiler tarafından görülmemektedir.

Temizlemek için önce baş papaz Fetö’nün tayyi mekan yaptığı yalanından kurtulmamız gerekmektedir. Belki bunu gerçekleştiren gerçekten Allah dostu olan dervişler vardır. Ancak Fetö gibi birine tayyi mekan yaptı demek, bunun iki anlamda olabileceğini söyleyenlerin dediğine bakmak gerekmektedir. İki çeşit tayyı mekan vardır. Bir tanesi şeytani, diğeri Rabbani. Şeytani olanlar şeytanın yardımı ile Rabbani olanlar, Allah’ın (C.C) yardımı ile tayyi mekan yaparlar. Şeytanın yardımı ile yapılan tayyı mekanda karanlık içerisinden karanlıklara doğru yolculuk yapılır. Acı verdiği söylenir.

Bizce kendi ülkesinden kaçan Hristiyanlığı öven gizli Hristiyan olanlardan, Amerika’da yaşayan, Amerikan bayrağını öpenlerden, Türk askerini düşman bilenlerden Allahü teala bizleri yani Türkiye Cumhuriyetini korusun.

Dini ihanet oyunuyla kendilerine geçim kapısı bulanlar, peygamberimizin diyerek ayak izi satanlar… Dünyanın sonunu Mehdiye bağlayanlar, bir şekilde Armagedon savaşının olacağını söyleyen kendinden mesul tarikat mensupları sayesinde bu hikayenin gerçek olacağına inananlara anlatmaktan, onları kafalarını çelmekten Müslümanları karıştırmaktan; İslam’ı bozmaya çalışan şeytanın bağımlıları Hz.İsa’nın “O gün ve saat konusunda kimse bir şey bilmez … yalnızca Baba bilir” (Matta 24:21. 36) demesiyle işe bilinmezlik katar. Aslında yazanlara göre babaları bilebilir ancak baba diye Allahtan söz ediyorlarsa halt etmişlerdir. Müslüman olarak, bu anlatılanlara inananlar da haltın iki katını yapmaktadırlar.

Kutsal Kitap Armagedon’un İsa’nın hazır bulunuşu sırasında gerçekleşeceğini gösterir. Buna inanıp anlatanlar bu hikayeleri dinimizin de içine katarak onlar gibi İlahi kelamdan uzaklaşmamızı sağlamaktadırlar.

İlahi dinle ilgisi kalmayanlar bu tür mucizeler uydurup İslam dininin de bozmaya çalışmaktadırlar. Şimdi şunu açıkça herkese sormak gerekir. Alahu Teala niye Hristiyanlar ve Yahudilerin kutsal kitabında söz ettiği Armagedon savaşından Kuran-ı Kerimde söz etmiyor? İnsanlar Yahudilik ve Hristiyanlıkta başlarına ne geleceğini açıktan biliyorlar da, bizde sadece “şıhlar” ya da “hoca” denilen kişiler biliyor? Bu basit sorular derhal sorulmalıdır.

Yeniden yaratılmayı her kulun tekrardan dünyaya gelmesi olarak değil de Mehdi postunda gelecek diye anlamaya çalışanlara Allah akıl fikir versin!

Sağlıcakla kalın!

FİKRİ ATILBAZ

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.