DOLAR 5,7585
EURO 6,3915
ALTIN 273,4
BIST 109.005
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 13°C
Az Bulutlu

Ahmet Hakan Ve Rasim Ozan Kütahyalı Yalanları Ve Gizemleri

YILDIRAY CiCEK
Twitter: Yildiraycicek9 Instagram: yildiraycicek1944
08.11.2013
81
A+
A-

Yıldıray Çiçek

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan el ele verdiler, Türkiye’de Türklüğe dair ne varsa silecekler, Türklüğe düşman ne kadar unsur varsa yüceltecekler. Bu konuda yeminli oldukları yaptıklarıyla ispatlı ve delillidir. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, son zamanlarda bu konuda bir hayli atağa geçmiş görünmektedir. Abdullah Gül ve Recep Tayyip Erdoğan arasında gerçekten bir rekabet var. Oda Türklüğe düşmanlık konusunda olan bir rekabettir.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ü, Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 90.yıldönümünde PKK’lı birine “Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Büyük Ödülü” vermek kesmemiş olacak ki, bir hafta sonrada Türkiye Cumhuriyeti’nin “ilişkilerin geliştirilmesine katkıları” nedeniyle yabancılara verdiği en büyük üç nişan, Devlet Nişanı, Cumhuriyet Nişanı ve Liyakat Nişanı’nın şekillerini değiştirmeye de imza atıp uygulamıştır. Eski nişanlarda yer alan Atatürk silueti ve T.C. yazısı AKP ve Cumhurbaşkanı Abdullah Gül işbirliği ile yeni nişanlardan kaldırıldı.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve AKP ikilisi Türklüğü silme seferberliği başlatmıştır. Bunu da artık çok açıktan ve milletin huzurunda gerçekleştirmektedirler.

“Vallahi APO’yu özledik /Kürdüz sonuna kadar/Vallahi biz dostu özledik” diyen sözde bir sanatçıya “Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Büyük Ödülü” veren bir zat, “Başkomutan” sıfatıyla Çankaya Köşkünde oturuyor daha ne olması lazım ki başımızdaki yönetim felaketini görmek için?

Türkiye’yi yıllardır bölmek isteyen, asker, polis başta olmak üzere onbinlerce masum insanımızı öldüren, camiden çıkan yaşlı dedeleri ve kundaktaki çocukları kurşuna dizdiren, hamile kadınları öldüren PKK terör örgütünün başındaki alçağa şarkılar söyleyen birine ödül verebilen bir Cumhurbaşkanı Türkiye’nin Cumhurbaşkanı olamaz. Bir şehit anasının dediği gibi olsa olsa ‘PKK’nın Cumhurbaşkanı’ olabilir.

Böyle bir Cumhurbaşkanı’nın, böyle bir Başbakan’ın varlığı içimize dert iken birde bunlara çanak tutan medyanın olması ise başlı başına ana meselemizdir. Her ihaneti meşrulaştıran, her haini kutsallaştıran medya, başımızda yönetici olarak duranların hayat kaynağı olmaktadır.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, PKK’lı Ahmet Kaya’ya ödül verdi, buna Türkiye’de sadece MHP Lideri Devlet Bahçeli çok ağır tepki gösterdi medyadaki bazı kalemşorlar “Devlet Bahçeli Ahmet Kaya’nın PKK’lı olduğunu nerden çıkarıyorsun?” gibi dünyadan bihaber, aptalca ve gerçeklerin üzerini örten yazılar kaleme aldılar.

AHMET HAKAN’A MİNİK UYARI!

Hürriyet Gazetesi’nden Ahmet Hakan “Devlet Bey’e minik mektup” başlığı ile bir yazı kaleme alıp “DEVLET Bey…

Ahmet Kaya için “PKK’lı” demişsiniz.

Yıllar önce sürgünde ölüp gitmiş, bugün için bir şeyler söylemeye imkânı kalmamış bir sanatçıyı, tek bir kelimeye hapsetmiş ve kendinizce işini bitirmişsiniz.

Devlet Bey…

Ahmet Kaya tek bir kelimeye hapsedilecek bir sanatçı değildir.” demiş…

Ahmet Hakan, onbinlerce kişinin katili olan, her türlü sapıklığı bilinen, Türkiye’yi bölmek için oturmadığı kucak kalmayan, anasının karnındaki yavruyu öldürtecek kadar ruh hastası olan ,”Bize destek vermeyen Kürtlerin evindeki tavuğuna kadar öldürün” diyen bir alçağa “Vallahi APO’yu özledik, Dostu Özledik” diyen birisi nasıl sana bu kadar sempatik gelebiliyor?

Yine yazınızda diyorsunuz ki: Elinizde kalan o sıfat da ne Ahmet Kaya’yı tanımlamaya yeter, ne de bin türlü farklı görüşten insanın neden Ahmet Kaya dinlediğini anlaşılır kılar.”

MHP Lideri Devlet Bahçeli “Yetenek Sizsiniz” programında şarkı söyleyenlerin jürisi mi ki, Ahmet Kaya’nın sesi güzel mi değil mi konuyu oradan değerlendirecek?

O, Türk milliyetçilerinin lideri olma konumunda, Türk milletine hançer saplayan alçakların maskesini düşürüyor ve Türkiye üzerinde oynanan oyunları bozuyor.

Ahmet Hakan “Ahmet Kaya’yı Apo posterleri, PKK paçavraları altında “Vallahi APO’yu özledik, Dostu Özledik” şeklindeki hain şarkılarından dolayı kınıyorum” şeklinde bir yazı yazıp, ondan sonra Ahmet Kaya’yı kimler dinliyor diye tartı koysaydı denir ki: “Ahmet Hakan objektif yorumlar yapıyor.”

Ama Ahmet Hakan, Ahmet Kaya’nın PKK’lı oluşunun yanından dahi geçmeden, sanki sadece Devlet Bahçeli onu PKK’lı görüyor gibi yazılar kaleme alıyor. Ahmet Hakan, İ.Melih Gökçek ile twitleşme halini bırakıp, biraz gazetecilik yap ve internete gir de Ahmet Kaya’nın Apo posteri önünde, Apo’ya nakaratlı şarkı söylediği konserleri izle. Ve sonra gel MHP Lideri Devlet Bahçeli’den özür dile…

RASİM OZAN KÜTAHYALI YALAN SANA YAKIŞIYOR

Geçtiğimiz günlerde yazdığım “AHMET KAYA’NIN PKK’LILIĞINI GİZLEME ÇABALARI” başlıklı yazımda “Eskiden AKP’li yazarlar ve yorumcular, Ahmet Kaya’nın Kürdistan haritaları ve Apo posterleri önünde verdiği konserleri inkâr ederlerdi ve hatta utanmadan “O fotoğraflar fotomontaj” gibi yalanlara sığınırlardı. Şimdi bu şekilde rezil olduklarını bildikleri için, bu savunma yerine sanki Ahmet Kaya’yı sadece MHP Lideri Devlet Bahçeli PKK’lı görüyor gibi propaganda yapıyorlar.” şeklinde bir değerlendirme de bulunmuştum. Bu yazımın çıktığı gün, Sabah Gazetesi yazarı AKP’nin âlemci kalemi Rasim Ozan Kütahyalı’da Ahmet Kaya hakkında bir yazı kaleme aldı. Kaç gündür de Ahmet Kaya yazılarına devam ediyor.

Yazımda rezil olduklarını bildikleri için artık Ahmet Kaya’nın PKK konserlerini inkâr etmiyorlar falan demiştim. Rasim Ozan Kütahyalı’nın yazısını okuduktan sonra yanıldığımı anladım.

Rasim Ozan Kütahyalı’da utanma ve rezil olma duygusu olmadığı için Ahmet Kaya’nın PKK konserlerini inkâr eden şu cümlelerini okudum: Şimdi gerçekleri açıklayalım. Ahmet Kaya 1993’te Almanya’da hiç konser vermedi, hatta o yıl Ahmet Kaya Berlin’e bile gitmedi. Dolayısıyla böyle bir 1993 Berlin konseri verilmedi. O olmayan konserde, olmayan Kürdistan ve Apo posterinin önünde Ahmet Kaya şarkı söylemedi. O olmayan konserde, olmayan haritanın ve resmin önünde “Örgüte para lazım” diye hiçbir söz edilmedi. Ahmet Kaya “Dağdaki adamın paraya ihtiyacı” var diye bir sözü asla söylemedi. Kısacası Hürriyet gazetesi, olmayan bir konseri, olmayan bir haritayı, olmayan bir resmi, olmayan bir Ahmet Kaya demecini tamamen imal ederek, maksatlı biçimde sahte delil yaratarak Ahmet Kaya’yı katletme operasyonunu o gün başlattı.

Rasim Ozan Kütahyalı’nın anlattığı Ahmet Kaya ile bizim anlattığımız Apo posterleri altında, PKK paçavraları yanında konser veren Ahmet Kaya farklı herhalde? Ahmet Kaya’nın ikizi varda biz mi bilmiyoruz yoksa Rasim Ozan Kütahyalı’nın ruhunun körlüğü yanında gözü kör, idrak yolları da mı kapalı?

“Vallahi APO’yu özledik /Kürdüz sonuna kadar/Vallahi biz dostu özledik” şarkısını söyleyen kim Rasim Ozan Kütahyalı? Öcalan posteri altında, PKK paçavraları içinde “Apo” diye kastettiği kişi Cumhurbaşkanı Abdullah Gül mü yoksa?

Size bir şey demiyoruz , sizi gazeteci yapana tüm beddualarımız….

Nerden nasıl peydah olduysanız medyaya birden doluştunuz. Yalanlarla, dolanlarla her gün bir ekranı ve gazetelerin köşelerini kapatıyorsunuz.

Kuldan utanmıyorsunuz ama sizde belli ki Allah korkusu da yok…

PKK’lılığından gurur duyan Ahmet Kaya’nın bile PKK’lılığını gizleyecek kadar gurursuz adamsın Rasim Ozan Kütahyalı!

AKP ve PKK yalakalığı yaparak nereye kadar gideceksin çok merak ediyoruz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.