Ahmet Ağaoğlu’dan transfer müjdesi !

Ahmet Ağaoğlu’dan transfer müjdesi !
25.04.2021
A+
A-

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, 2-0 kazandıkları Fatih Karagümrük maçının ardından önemli açıklamalar yaptı. Ahmet Ağaoğlu’dan transfer müjdesi !

2-0 kazanarak 5 maçlık galibiyet özlemini bitiren bordo mavililerde Başkan Ahmet Ağaoğlu, maç sonu transfer çalışmalarına değindi.

Birkaç oyuncuyla anlaşma aşamasına gelindiğini belirten Ağaoğlu, “Sezon sonunda oyuncunun sözleşmesi bitse dahi, bir Türk kulübünde oynuyorsa, ön anlaşma bile yok. Yurt dışında sadece ön anlaşma imzalama şansına sahipsiniz. Ön anlaşma bir anlam ifade etmiyor ama anlaşma aşamasına geldiğimiz 2-3 oyuncu var, temaslarımızın devam ettiği 2-3 oyuncu da var. Amacımız, hazırlık kampı başlarken tam kadro olarak maça başlamak. Hocanın talepleri doğrultusunda belirli noktaya geldiğimiz oyuncular var.” şeklinde konuştu.

Takımda ayrılık olup olmayacağıyla ilgili soruya da yanıt veren Ağaoğlu, “Teklifler var, menajerler vasıtasıyla gelenler var, izlemeye gelen kulüpler var ama önce alacaklarımızı alalım, satacaklarımıza sonra bakarız düşüncesi içindeyiz.” dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.