AHDE VEFA VE TESLİMİYET

05.06.2019
A+
A-

Ol deyince olduran, gönülleri iman nuru ile dolduran Yüce Allah’a ve Şanlı Peygamberimize salat ve selam olsun. Nizamı alemi yüreklerimize nakşeden kainatın ulu sahibi, davamızın sahibi Hak ; Allah Vatan Millet yolunda can verip baş eğmeyen şühedalarımızın ruhlarını şad eylesin. Bizleride onların şefaatlerine nail eylesin. Bu kavganın adı Hilalin kavgası idi. Bu kavganın adı Haçlı ordularına karşı Hak davası idi. Ant içtiğimiz, söz verdiğimiz Bela vakti dediğimiz dirilişin zuhur ettiği zamanın muazzam davası idi. Gözlerimizden yaş yerine oluk oluk kanların aktığı yüce davaya feda olsun her şeyimiz. Varlığına Türk varlığına armağan edenler; Ahde vefa imandandır. Ahde vefasızlık namussuzluktur!

Prangalara vurulmaya çalışılan fikrimiz, Darağacında boğazlanan düşlerimiz, tabutluklarda bağrımıza yediğimiz hançer, kurşunlar ile açılan oruç hepsi teslimiyetin muazzam yankısı. Hepsi inanmış gönüllerin seferberliği…

Eller semada ve dualar, tekbirler ; Yağmurun çiselediği bir vakitte Hakka ulaşmak arzusu. Dünyevi her türlü düşünceden uzak, asıl ipi nefsin boynuna geçiren Tanrı Dağ duruşlu, Hira yürekli ülkücüler. Acep Haklarınızı helal eder mi Ülküsünü Ülkücü olabilme Ülküsü olarak bilen ve yaşayan bizlere..

Ümitsizliğin cenaze namazı kılındı dün gece. Türk İslam Ülküsüne iman eden ülkücüler bitirdiler ümitsizliği. Ülkücülerin kanını akıtmaya susamış soysuzların gözleri önünde kılındı Ümitsizliğin cenaze namazı. Adanmış yürekler ve keskin bakışların şahitliğinde kaldırıldı ümitsizlik denilen dipsiz kuyu. Ülkücülerin yalvarmasını, vazgeçmesini bekleyen leş kargalarının acı acı ciyakladığını duydu kainat. Ne bir boşluğa düşme, ne de bir pişmanlık! Bir ölüp bin dirilen Türk İslam ülkücüleri vatan çiçeğini; suladılar kanları ile..

İmkansızlıkların içinde yüreklerinde iman imkanı ile yürüyen ülkücüler acep bizlere haklarını helal ederler mi?

Sual ettik mi biz kendimize, ya da aynanın karşısında kendimizi seyreylerken sorduk mu hiç ; Ben bu davanın neresindeyim diye. Elbiseleri tozlanırken adım atmak istemeyenler, huzurundaki aşı elinin tersiyle itenler. 22 tane Ülkücünün olduğu koğuşta beyaz gelinlik diyerek denkleştiremedikleri para ile Hakkın yanına, şanlı peygamberimizin komşuluğuna uğurlanan ağabeyleri unuttuk mu! Ölmeden önce ölenler vardır bilir miyiz biz onları? Hani ölümleri öldürenler varya. İşte onların o duruşu Türk İslam Ülküsüne iman etmiş ülkücülerin duruşu. Ülkücü hareketin duruşu. Kıyamda ülkücüler.. Elif duruşlu ülkücüler..

Materyalizmin kölesi olunan bu dünyada Türk İslam Ülküsüne iman eden yiğit “Yağmurun çiselediği vakit asılmak isterim” diye dua eden ve Hakkın dualarını kabul ettiği, yağmurun çiselediği bir günde Allah davası için şehit olan yüreğin takipçisiyiz. Ar etmez mi bu davaya ihanet edenler. Haya etmez mi satılmış olan dönekler. Hiç yürekleri sızlamaz mı dokuz ana kuzusunun asıldığı ve altı bin kınalı kuzunun şehadeti ile yürüyen bu kervana ihanet edenler. Kimi evli, kimi nişanlı. Yanında sevdiceğinin yazması ve hadislerle, ayetlerle dolu notları. Dünya malına meyletmeyen ve tek sermayesi inandığı, iman ettiği davası ve o pak yüreği olan Türklüğün ve İslam’ın yıkılmaz kaleleri acep bizlere Haklarınızı helal eder misiniz?

Kanlarınızı şarap misali içenler, bedenlerinizi elek misali kurşun yağmuruna tutanlar, ciğerlerinizi bisiklet pompası ile patlatanlar, işkencelerde Hakkı cezbetmenize tahammül edemeyip sizleri şehit edenler, davanızdan dönün hepiniz serbest olacaksınız diyenlerin yüzüne Tükürürken sizler ; bu çağda beş kuruşa kırk tatla atan Paranın devleri var. Söyleyin bana Haklarınızı helal eder misiniz bizlere?

Tevazu nehrinin asilleri olan, toprak gibi olan ve dağları deviren. Hakiki Müslüman nefsi ile mücadele edendir. Kibir şeytanidir, tevazu Rahmanidir diyen; Türk İslam Ülküsüne iman etmiş kişi egoist çağın tutkusuna asla yenik düşmez! ÜLKÜCÜ TEVAZU EHLİDİR sözünü şiar edinenler Bozkurtlar bizlere Haklarınızı helal eder misiniz?

Hak diyorum afallamayın sakın! Bu dava emanettir şirke sapmayın sakın! Sancağı göndere gönderirken, haykırırken sağ yumruklar göklerde ‘Akın Var akın’ nidaları ile sarsılırken acun bizlere emanet edildi Türk İslam Ülküsü sancağı.

Bugününden, dününden, velhasıl kelam yarınlarından vazgeçenler; Yarınlarınızı bizlere ikram ettiler. İsimlerini bırakamadıkları doğacak evlatlarının, yaşayamadıkları sevdalarının yani yarım kalan öykülerini feda edenler, yarının Milliyetçi Türkiye’sinin temellerini kanları ile attılar. Bugün üstümüze düşen asli vazife şudur ki ; Ülkücü kalabilme düsturu ile Milli Mukaddes değerleri yaşamak ve Türk İslam Ülküsünü yaşayıp yaşatmaktır.

Teşkilatımızın ve Türk İslam Ülkümüzün temelli teslimiyete dayanır. Bu teslimiyet ciddiyet ve hiyerarşi havuzu ile harmanlandıktan sonra ; İsmail’ce bir adanıştır. Bu adanmışlık şudur ; İman ettiğimiz Hak davanın gereklilikleri ve yaşamımızdaki yansıması ile. Ülkümüzün ışığında Harekettir. Emirlere mutlak itaat ederek inanmış olduğumuz Allah Vatan Millet yolunda mücadele azmidir.

Teslimiyet Darağacında ki duruşun adı

Teslimiyet işkencelerdeki Ya Muhammed (sav) cezbesi

Teslimiyet ölümleri öldüren yiğitlerin tebessümü.

Teslimiyet ölümden korkmayan yiğitlerin bakışı

Teslimiyet Başbuğun Emrine, Liderin Talimatlarına sadakat.

Teslimiyet istişare ile fikri alışveriş ile davanın salahiyeti ve refahı için hizmet.

Teslimiyet edilen Ülkücü yeminine bağlılık

Teslimiyet yavrusunu, yârini ve yarınlarını bırakıp Harekatın yarınlarına gitmek

Teslimiyet bizim çocuklarımız gülsün diyerek, öz gülüşlerinden vazgeçmek

Teslimiyet Şanlı peygamberin sünnetine tabiilik

Teslimiyet adaletin ve hakkaniyetin huzurunda el pençe.

Teslimiyet Rahmeti Rahmanın, emri buyruğuna itaat.

Teslimiyet kimsesizlerin kimsesine inanıp SERDEN GEÇMEK

Teslimiyet ;Lider-Teşkilat-Doktrin töre ve yasasına itaat ve hizmet.

Ruhi KILIÇKIRAN dan Fırat Yılmaz ÇAKIROĞLU na Türk İslam Ülküsüne teslim olan Şühedalarımıza rahmet olsun. Ruhları şad olsun.

Milliyetçilik, bir milletin kendini ekonomik, kültürel, sosyal, politik yönden güçlendirmesi ve başka millet ve gruplara sömürtmeme çabasıdır. Bu bakımdan milliyetçilik meşru bir hak ve şuurdur.

Seyyid Ahmet Arvasi

ERTUĞRUL SUBAŞI

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.