Acun Ilıcalı kulüp satın alacağını açıkladı

Acun Ilıcalı kulüp satın alacağını açıkladı
08.05.2020
A+
A-

CNN TÜRK Instagram canlı yayınına katılan Acun Ilıcalı, Fenerbahçe ile ilgili sorulara dikkat çeken yanıtlar verdi.

Televizyon dünyasının dev ismi, Acun Ilıcalı, CNN TÜRK Instagram canlı yayınında soruları yanıtladı. Acun Ilıcalı’nın açıklamalarından satır başları şu şekilde;

 “HAYATIMDA HİÇ BAŞARIZ OLMADIM”

Fenerbahçe başkanlığı yapmak gibi bir düşüncem yok. Bu işte amatör kaldığın zaman işin zevkini dibine kadar yaşıyorsun. Fenerbahçe’nin Avrupa Kupası’ndaki bütün maçlarına gittim. Orada o yöneticilerimizin taşıdığı yükü gördüm. Başarıya karşı aşırı derecede bağımlılığım var. Hayatımda hiç başarısız olmadım. Yani ara dönemlerde olabilir ama genel anlamda başarısız olmadım. Yönetici olmak falan bunlar benim için kolay işler değil. Diğer işlerimi bırakmam lazım şu anda öyle bir vaktim yok.

“KULÜP ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM”

Spor kanalıyla ilgili de bir planım yok. Ancak şunu söyleyebilirim Avrupa’da bir kulüp almayı düşünüyorum.

“MESUT ÖZİL İÇİN ELİMDEN GELENİ YAPARIM”

Fenerbahçe iyi bir dönem geçirmedi. Ben şunu getiririm falan diyemem. Çünkü ekonomik olarak durum iyi değil. Mesut Özil konusunda ne desem manşet oluyor. 1 yıllık sözleşmesi var. Sözleşmesi bittiği anda Fenerbahçe’nin favori olduğunu düşünüyorum. Bu konuda da elimden geleni yaparım.

“ALEX BURAYA UYGUN BİR İSİM DEĞİL

“Alex’i Survivor’da görmeyi asla istemem. Her futbolcuyu bir buraya çağırmıyoruz. İlhan Mansız dediğiniz zaman o mücadeleyi gösterecek biri olduğunu anlıyorsunuz. Alex’in Türkçesi de zayıf. Ayrıca kendisi aile babası ve rahat bir isim buraya uygun biri değil.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.