Ablaları gibi nerde ne konuşması gerektiğini bilmiyorlar

Ablaları gibi nerde ne konuşması gerektiğini bilmiyorlar
25.06.2019
A+
A-

Patavatsızlıkta çığır açıp dengesizlikte rekor kıran insan kisvesine bürünmüş zevatlar arasına bir yenisi daha katılmıştır.

Ip’in çorum sorumlusu zaat milli iradenin seçtiği ve Millet Vekili yaptığı Çorumlu Hemşerimiz MHP Bursa Millet Vekilimiz Dr. Mustafa Hidayet Vahapoğlu’na karşı seviyesizce ve kişiliksizce atmış olduğu tweet’den duyduğum rahatsızlık eminim ki tüm Çorumlu ve Bursalı hemşerilerimi de bi o kadar rahatsız etmiştir. Sayın vekilimiz, Genel Başkan yardımcımız Mustafa Hidayet Vahapoğlu yıllarca bir Asker olarak bu vatana, bu millete cansiper hizmet etmiş, hala da milletvekili olarak hizmet etmeye devam etmektedir. Bu şahsın kendi partisinin politikaları gereği saldırması siyasi nezaketten ne kadar yoksun olduklarını gözler önüne sermektedir. MHP yi bölmek parçalamak isteyenlerin vedahi beceremeyenlerin toplanmış oldukları bir partide buluşanlar ile sürekli MHP ve Türk Milliyetçilerine saldırı hususunda koro halinde hareket etmektedirler. Yanlız unuttukları birşey vardır ki ülkücü camianın tokadı ağır gelir ve canlarını yakar. Şan Şerefle dolu Büyük Türk Milleti yolunda 50 yılını doldurmuş bir Hareketin mensuplarına çirkin dillerini uzatanlar hadlerini bilmelidirler.

Burdan açıkca belirtmeliyim ki ben ve teşkilatım Dr. Mustafa Hidayet Vahapoğlu’nun sonuna kadar yanındayız kimse onu sahipsiz sanmasın. Ve burdan yine belirtmek isterim ki bu zaat sarhoş kafayla atmış olduğu tweet için çıkıp özür dilemeli ve yapmış olduğu terbiyesizliğin biraz olsun önüne geçmelidir. Milliyetçi Ülkücü Hareketin hiç bi mensubuna saldırmaması da bizaati tavsiyemdir.

Milliyetçi Hareket Partisi Boğazkale İlçe Başkanı Ali ORAN

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.