Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 26°C
Az Bulutlu

ABD’NİN BOP PROJESİ VE MHP ÜZERİNE OYNANAN OYUN

07.07.2016
A+
A-

 

 

Haçlı oyunları binlerce yıldır TÜRK’lerin üzerine oynan bir oyun oldugu ve bu oyunun çok kanlı dönemlerden geçtiği tarih sayfalarında açık ve net bir şekilde yer almıştır. Bu Türk milleti ve haçlı torunları tarafından bilinmektedir. Peygamber efendimiz malumuznuz üzere ARAPLARA elçi olarak gönderilmiştir. Ve yine malumunuz üzere yüce kitap azan ve helek olan kavimler için derki hatalı beyanımdan ALLAHA sıgınırım hiç bir helak olan kavim yoktur ki helak olmadan önce onlara doğru yolu bulsunlar diye elçiler göndermemiş olalım… Yüce Allahıma sığınarak derim ki Araplarda azan bir kavimdi Dünyaya nur ve rahmet olara yüce yaradanımın habim dediği son Peyğamber olarak Efendimiz HZ. MUHAMMET (sav) efendimiz gönderilmiştir.

 

Yüce efendimizin vefatından sonra halifelik dönemi ve en son Allahın Aslanı hz. Ali efendimiz ile son bulmuştur… İşte bütün herşey bana göre o dönem muafiye ve yezit’in ihtirasları ve siyasi hırsları ile halifelik hırsı Arapları ikiye bölmüş butperesler ve ateşe tapanların kışkırtması ile iç çekişmeler ve nifak müslümanları birbirene düşürmüş ve dağılmışlardır. ALLAH’IN lütfu ile Halifelik TÜRK milletine geçmiş ve İslam şancağını şahlandırmış OĞUZ soyunun TÜRK evlatları dünyaya hükmetmiş ve İSLAMİYETİ dünyaya ALLAHIN izni ile yaymış ve hakim kılmıştır.

 

İşte bu süreçle birlite haçlılar bir araya gelmiş her dönem TÜRK milleti üzerine oyunlar oynamış Selçuklu ve Osmanlı içinde müslüman görünümlü münafıklarla her yolu denemiş, oyun oynamışlardır ve Türk milleti özünden ve töresinden ayrıldığı her dönemde dağılmış, yok oldular diye avuçlarını oğuşturdukları her dönem olduğu gibi TÜRK MİLLETİ ALLAHIN izni ile tekrar küllerinden doğmuştur. Osmanlının parçalanması ile ATATÜRK’ÜN önderliğinde yeniden küllerinden doğan TÜRKİYE CUMHURİYETİ tüm dünyaya Türk milletinin kudretini Allahın izniyle tekrar göstermştir. Ve dünyaya haykırmıştır Atatürk’ün sesinden NE MUTLU TÜRKİM DİYENE DİYEREK tarihe altın harflerle ve haçlılarında hafızalarına kazımıştır. Atatürk’ün ölümü ile haçlı oyunları tekrar hız kazanmış ve Cumhuriyet tarihi boyunca ATATÜRK den sonra milli bir iktidarın geçmesine asla izin vermemişlerdir.Başa gelenlere şöyle bir bakın hepsinin dış bağlantıları ya direk yada dolaylı olarak vardır. Türk akımının başladığı dönemler 1944 yılları ile hız kazanmış TÜRKÇÜLER bir araya gelmiş ve Cumhuriyetçi Köylü Millet Partisi, Milliyetçi hareket partisi yasaklanır sonrasında Milliyetçi Çalışma Partisi ve yasak kalkar tekrar Milliyetçi hareket partisi kurulur. Ancak bu dönemler vatanın adının TÜRK oldugu bir ülkede Milliyetçi oldukları için tutuklanırlar işkenceler tabutluklara konulur ve gencecik körpe TÜRK YİĞİTLERİ İDAM edilirler. İşte burda tarih tekerür eder Haçlılar hertürlü oyunu oynar ancak haçlı torunları yani Türk düşmanları, Türk Devletine düşman olanlar anlarlar ki, TÜRK devletinin omurgasını kırmadan TÜRKLERİ yok etmek mümkün değildir.

 

SON BAŞBUĞ ALPARSLAN TÜRKEŞ VE MHP YOK EDİLMELİDİR YADA ELE GEÇİRİLMEDİR. İşkencelerle sindiremedikleri BAŞBUĞ TÜRKEŞ’i haçlı oyunları ile ele geçirmek isterler ve ANAP yani ÖZAL döneminde düğmeye basarlar o dönem BAŞBUĞ yaşlandı dedikosu yayılmaya başlatılır ve rahmetli Muhsin yazıcıoğlu üzerinden BAŞBUĞU zayıflatmak ve binbir etrikalarla kendi kurduğu partisinde ve o partinin çizgilerini oluşturan TÜRK TÖRESİNİ İÇİNE ALAN GELECEĞE IŞIK TUTAN DOKUZ IŞIK DOKTİRİNİ yok etmek yada elegeçirmek için başbuğu DİNSİZLİKLE BİLE SUÇLAYACAK KADAR İLERİ GİDERLER. O dönemi yaşamış abilerim tabiki benden daha iyi biliyorlardır. Sonuç haçlı torunları için hüsran olur ve BAŞBUĞ HAYKIRIR BU PARTİYİ BEN KURDUM DOKIZ İŞIKLADA ŞEKİLLENDİRDİM HERKEZ HADDİNİ BİLSİN ÜLKÜCÜ MHP DE OLUR DER VE RESTİNİ ÇEKER. Oyun tutmayınca Muhsin yazıcı oğlu MHP den kopan bugünün yenilikçi pardon değişimcileri gibi yeni parti yani Büyük Birlik Partisini kurar ve MHP o dönem ciddi bir kan kaybeder. Bugün gelinen noktaya bakacak olursak aynı seneryo ve aynı söylemler ile bu sefer TOBUKLU LEYDİ LAKABI İLE MHP İÇİNDE MERAL AKŞENER parlatımış ve oyunu gören TÜRKMEN beyi oyunu bozmuş MİLLETVEKİL adayı göstermemiştir ve herşey o an HAÇLILARIN OYUN BOZULDU TELAŞI İLE düğmeye basarak oyun başlamıştır. PARADİGMA değişimi diyerek bana göre en büyük hata ve açık verilmiş büsbütün BAŞBUĞU VE DOKUZ IŞIK DOKTİRİNİNİ İNKAR edici bir değişim süreci istedikleri beyan edilmiştir. Ve söylemler tanıdıktır hakaretlerin biri bin paredir. Yaşlandı genç biri gelmeli MHP iktidar olmalı değişim şart Bahçeli mit ajanı gibi söylemler ile saldırı başlamıştır. Tabi süreci iyi okuyan BAŞKURT MHP LİDERİ BAHÇELİ HER HAMLELERİNİ GÖRMÜŞ SAĞDUYU İLE OYUNLARINI BAŞLARINA GEÇİRMİŞTİR VE MHP’Yİ ELE GEÇİREMEYECEKLERİNİ ANLAYAN HAÇLI TORUNLARI B PLANINI YANİ DAHA ÖNCE YAPTIKLARI GİBİ YENİ SÖZÜM ONA DEMOKRAT MİLLİYETÇİ BİR PARTİ KURMA SÜRECİNE GİRMİŞLERDİR.

 

Evet şimdi neden MHP ve ABD’nin BOP ile ne alaksı vardiyeceksiniz. Kendimce bunu anlatmak isterim. TÜRK düşmanlarının malumunuz AKP ile bir süreç başlattılar BOP projesi bana göre aslında BBP ile hayata geçirmek istemişerdi olmadı…

 

Neden MHP?

 

Çünkü HAÇLI zihniyeti Milliyetçi TÜRK milletinin omurgasını kırması ama dagıtmadan küçülerek ele geçirilmesini arzu etti… ORTADOĞU’YU ele geçirmek için TÜRK’lere itiyacı vardı. Bunu Araplarla yapayacagını biliyordu çünkü araplar hep güce göre hareket etmişler ve dönemin Osmanlısını da arkadan vurmuşlardı. TÜRK milleti ortadoğuda bir araya geldiklerinde tekrar ortadoğuya hakim olacaklarını bilen haçlı torunları MHP üzerinde BAŞBUĞ döneminde başaramadıkları oyunu tekrar oynadılar. Neden tekrar MHP’ye döndüler çünkü AKP ile gelen RABİA akımı ve Arap milliyetçiliği sözüm ona ümmetcilik adı altında empoze edilmek istendi ancak görüldiki bu ARAPLARLA olmuyor TÜRKLERİDE Erdoğan ortadoğuda kendi emrine sokamadı Çünkü TÜRK demek TURAN HAYALİ DEMEKTİ VE BU HAYALİ KURAN VE ALLAH İÇİN MÜCADELE VEREN ŞEHİT VEREN PARTİ MHP İDİ. MHP’Yİ ELE GEÇİREN TÜRK DÜNAYSINI ELE GEÇİRECEK VE BÜYÜK ORTADOĞU PROJESİ HEDEFİNE ULAŞACAK DIR. AMAÇ ELE GEÇİRİLMİŞ MHP’Yİ TEK BAŞINA İKTİDAR YAPMAKDI. Yaşadığımız süreç bunun ürünüdür.

 

Yıllarca beraber yüryen Fetullah gülen, Erdoğan ve akp ile neden ters düşsün?

 

ABD her ikisinide desteklemiyormu?

 

Gülen pensilvanya da MALİKANE de sefa sürmüyormu?

 

Erdoğan Başbakan olmadan önce Belediye başkanlığı döneminde ABD li ağır abileri ile görüşmedimi?

 

Erdoğan bir şiirle kahraman olduktan sonra yasaklı iken ABD’YE GİTMEDİMİ?

 

NE KONUŞTUĞU NE GİBİ SÖZLER VERİLDİĞİ HALA MUAMMA DEĞİLMİ?

 

Bu üç saç ayağı nasıl düşman olur?

 

Hepinizi düşünmeye davet ediyorum?

 

Yalandan düşman kutuplar oluşturdular kedndilerine, milleti kandırıyorlar.

 

Kafanızdan şimdi şu geçiyor ee kardeşim bu kadar tutuklama bu kadar felakete uğrayan hayatlar ne peki….? Onlar için maşa ve piyonların ne olduğu yada harcandığı önemli değil. Haçlı torunlarının hedefi ORTADOĞUYU ELE GEÇİRMEK VE BUNU YAPARKENDE BAŞKANLIK ADI ALTIN TÜRKİYE’Yİ PARÇALARA BÖLMEKTİR.

 

Evet şuan topuklu leydiyi destekleyenler MHP nin ele geçiremeyeceğini anlayınca yıpratma ve gözden düşürme politikası ile yeni partinin düzeneklerini kurmaya başladılar.

 

Soruyorum!

 

1- MHP’nin Türk töresini bilmiyorlarmı kazan kaldırıldı?

 

2- İnatla direterek neden mahkemeye verildi?

 

3- Mahkeme kararı sonuçlanmadan polisle karşılaşmayı göze alıp kongıre yapmaya neden kalktılar?

 

4- Mahkeme karını verdi kongıre tarihi 10 Temmuz lider tarfından açıklanmasına rağmen neden 19 haziran korsan kurultaya diretildi?

 

5- 19 haziranda korsan kurultay toplandı, tek maddenin değişmesi gerektiğini bile bile iptal sebebi olacağını bile bile neden 13 madde değiştirildi?

 

6-Hala inatla neden tekrar imza toplar gibi tabansız söylemlerle saldırıyorlar?

 

7-MHP’nin bayramlaşma gün ve saatini bilerek, neden aynı saate bayramlaşma tertip ediyorlar?

 

Bana göre bunların derdi MHP’yi ele geçiremedikleri için milliyetci sözüm ona demokrat bir parti kurup ABD-GÜLEN ve ERDOĞAN üçünün kurguladığı Milliyetçi bir parti ile yeni bir akım oluşturp Mevcut piyonların Yönettiği AKP’ninde üzerini çizerek sözüm ona tek başına yeni bir maşa parti kurarak hem MHP’yi bitirmek hemde BAŞKANLIK sitemini refaranduma götürmeden geçirmek istiyorlar.

 

BU VESİLE İLE ERDOĞAN BAŞKANLIKLA KURTULACAK TÜRKİYE’NİN PARÇALANMA SÜRECİ RESMİ OLARAK BAŞLAYIP YENİ ANAYASA İLE DESTEKLENECEK VE TÜRK MİLLETİNİ ORTADDOĞUDA SÖZÜM ONA KULLANMAK İÇİN BİRLEŞTİRİP HAÇLILARA ASKER YAPMAK İSTİYORLAR…

 

BEN YAZDIM İSTER İNANIN İSTER İNANMAYIN.

 

KARACA Hasan

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.