Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 30°C
Az Bulutlu

% 97 Yahudi – %3 Müslüman !..

28.07.2014
A+
A-

“İmdat çığlığını ciddiye almadığım için pişmanım!”

Polis abileri onu,Selam-Tevhid örgütündendir! diye fişlemişler.”Medya ayağı” demişler.

“Müslüman kardeşine bunu yapan ötekine neler yapmaz!..” diyor, nedamet getiriyor.

Asla fazilet değil… Dini siyasete alet etmek filan da değil…

Bunlar doğrudan doğruya dini siyasete feda ettiler!

Bütün bukindarsubay düşmanlarını,bu güce ulaştıranaslında “cemaat”tir.Bumisyon gazetecilerininen uyanık pîri de,Neronlara filan saldıra saldıravekilliğe kadar ulaşmış olan Şamil Tayyar’dır.

Cemaatin medyadaki tetikçisi olmasa Tayyar’ı kim tanırdı?Albayrak yine biraz daha namuslu… Kendi kendine soruyor…

“Senin başına gelince mi anladın?Biraz öyle oldu, başıma gelince anladım; şimdi kafama dank etti.”İtiraflar, zülfü yâre dokunmadan devam ediyor.

Allah kimseyi bu arkadaşların durumuna düşürmesin!

Bunlar, yine de abilerinden temizdir vekirli operasyonların ameliyat eldivenleridir!..

Şahsiyetsiz İmanınArızaları

“CHP İsrail’in Türkiye’de kurduğu statükonun salon bekçi partisidir. MHP, İsrail’in Türkiye’de kurduğu Kemalist statükonun da sokak bekçisidir.”Neresiyle konuştuğu belli değil!..Türkçe’nin bu kadar zorlanmasının dabana göre tam4 sebebi var:

1-Terbiye eksikliği, 2- Haysiyet yoksunluğu, 3 Şeref noksanlığı!..4- Esas sebep ise herhangi bir ana dilde MHP ile İsrail’i bir araya getirmenin oldukça zor olması.

Kemalist Türkiye-İsrail ilişkileri araştırılmaya muhtaçtır. Ancak net bir gerçek vardır ki;MHP’nin Kemalizm’le hiçbir alakası olmamıştır.

Bizim önce dinsizler sonra da hırsızlar yurdun kapısında dadanana kadar asla kapıyı kilitlemek, statükoyu korumak gibi bir derdimiz olmadı.

Bakanlarınız ve oğulları yolsuzluk yapmıştır! Siz de konuştukça onların bir numaralı suç ortağısınız.

Düne kadar,asgari ücretteki adaletsizlik üzerinden AKP’ye Müslüman’ca çıkışlar yapabilen bir genci, bugün ev tipi para sayma makinalı bir vurgunun hararetli savunucusu haline getirensebeplerle de hesabımızvardır.

Kolunda, iki adet asgari ücretli işçiyi, 30 yıl üzerinden emekli edebilecek705 bin liralık saatle gezen ve kaynağını bir türlü açıklayamayan bakan da bir arastatik hesaplarına dahil olacak!

Evindeki “bir milyon”a “üç beş kuruş” diyen ve siyasi koruma altına alınan bakan çocuklarını, adaletin önündenkaçırmakda statüko tarafından sorgulanacak.

Kendi eşinin”statükoyu” koruması için ricacı, davacı, hatta katil olabilen “namuslu” insanlar, neden söz konusu milletin namusu olunca bol keseden liberal olurlar?

En kibar ifadeyle, bunda bir çelişki yok mu arkadaşlar?

Türkiye- İsrail Ticareti:

“Bizim İsrail’e gönderdiğimiz mal zaten Filistin’e gidiyor ya! Milleti kandırmaya utanmıyor musunuz ahlaksızlar!” Bu sözlerekranların AKP’liparkur gazetecisisarışın çocuk Fatih Tezcan’a ait… Oysa işte rakamlar… (“Türkiye-İsrail İşbirliği Konseyi”nden)

Yıl 2011:Filistin49 Milyon Dolar / İsrail 2.171Milyon dolar, (Filistin’in payı, binde 22,5)

Yıl 2012: Filistin62 Milyon Dolar /İsrail 2.083 Milyon Dolar (Filistin’in payı, binde 29,7)

Yani İsrail’e giden malların Yüzde 97’si Yahudilere, Yüzde 3’ü ise Filistinlilere gidiyor. (Kaynak: İhracatçılar Birliği Platformu: ibp.gov.tr/ ) Yahudi Nüfusuyla Filistinli nüfusu da hemen hemen eşit…

İthalat rakamlarına hiç girmeyelim. Alış veriş neredeyse denk… Sadece, Türkiye’nin, 2013’te İsrail’in mal sattığı ülkeler sıralamasında % 76’lık bir hacim artışıyla 6.’lıktan 4.’lüğe yükseldiğini hatırlatalım. (Kaynak: IEICI= IsraelExportand International CooperationInstitute)

Bu rakamlara göre “Bizim İsrail’e gönderdiğimiz mal zaten Filistin’e gidiyor ahlaksızlar!..” diye bağıran AKP’lilerin yalan katsayısı,”% 97…” ahlak katsayısı “% 3” tür.

Eğer tartışmanın başındaki gibi, inanç ve ideoloji, ticaret hacmiyle orantılıysa bunlara % 97 Musevi, % 3 Hamasçı da diyebiliriz.

Cerrahlar kanlı, irinli, kirli operasyonları yaparken, enfeksiyondan korunmak için “ameliyat eldivenleri”nidaima emiz tutarlar.

Bu çocuklar bu yüzden hala temiz kalmış olabilirler. Temennimiz bu yöndedir.

Ancak bukadar çok bağırmalarının sebebiyine de muhtemelen “herkes lunaparka gitti biz neden hala öğlenuykusundayız” tepkisidir.

Bence de bir an önce uyanmalarında yarar var. En azından Ülkücülere karşı daha dikkatli olmalarında…

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.