3 MAYIS 1944 TÜRKÇÜLÜK TURANCILIK DAVAMIZ

03.05.2021
A+
A-

3 MAYIS 1944 TÜRKÇÜLÜK TURANCILIK DAVAMIZ

3 Mayıs Ruhu Ebediyen yaşasın!

Nedir bu ruhun özü? Nedir bu ruhun mahiyeti ve haykırışı nedir? 3 Mayıs 1944 Türkçülük Turancılık Kavgamız asırların ötesinde, patırtıların üstünde Türk’ün cihana vurduğu tamgadır. Dumanlı doruklarda Bozkurtların uluyuşudur. Türk’ün coğrafyasında Türk’ü Türklüğü ile yargılamaya çalışan Vatansızların ve Milliyetsizlerin alçaklığıdır. 3 Mayıs Ruhu ; Türkiye Cumhuriyeti Devleti Kurucu Mustafa Kemal Atatürk’ün Ne mutlu Türk’üm diyene sözünü yargılamaya çalışanların karşısında direniştir. Türkiye’de Türk’tür Türk kalacak! Beyannamesine karşı çıkanların, tabutluk ve işkence sahalarında hesap sormaya çalışanların karşısında Türk Ülküsünü haykırış ruhudur.

3 Mayıs Ruhu ;

Komünizmin karşısında, Türk Milliyetçiliğinin sancak kavgasıdır. Hilal ile Haçın mahkeme salonlarını aşan bir davasıdır. 3 Mayıs olaylarını diğer yazılarımız da en fazla detayı ile siz Kıymetli okurlarımıza beyan etmiş idik. Tekrarı bize zul değildir. Tekrarı sizlere de zul gelmesin. 3 Mayıs 1944 Davamızı sürekli beyan etmemiz farzdır. Gelecek nesillere taşınması gereken bir davadır ve emanet edilecek bir Sancaktır..

Devrin Başbakanı Şükrü Saraçoğlu, Yüksek vekaletin alçak vekili, Hasan Ali Yücel, Moskova hayranı (Evvelinde Atsız beyin yanında olan) Sebahattin Ali ve nice sosyalistlerin Devlet Kadrosunda Kadrolaşmasına müsaade edilip taviz verilmesi. Başbakana Türkçü Turancı Hüseyin Nihal ATSIZ tarafından Orhun dergisinde ikaz manasında, iki açık mektup ve akabinde Sebahattin Alı tarafından açılan hakaret davası. Akabinde 19 Mayıs Nutku Milli Şef İnönü’nün; Türkçüleri ve Turancıları hedef gösteren konuşması ve Vatanı için canını verecek olan Ülkücülerin Vatan haini ilan edilmesi. Yeni bir rejim kurma söylemleri. Nazilere ve Faşistlere baş kaldırdığımız halde bize Faşist denilmesi. Türkçülerin bir arada olarak bu Sosyalizm hevesli kadrolaşmaya dur demeleri. İnönü’nün Sol cenaha göz kırpması ve Türkçülerin Tabutluklara atılarak Siz bu vatanı nasıl seversiniz dercesine yargılanmaları. Osman Yüksel SERDENGEÇTİ tarafından Komünist Sebahattin Alı ’ye Türk Şamarı ve 23 Türkçü Turancının yargılanması. İşkenceler, zulümler, baskınlar ve kafaları patlatılan Türk Gençliği… Böyle süregelen bir kavganın seyridir 3 Mayıs Ruhu!

Mahkeme salonundan pencereden atlayarak koşan heyet ve Sebahattin Alı. Komünizm propagandası yapan budalaların Moskova’dan himmet ummaları. Türkçü gençliğin adeta bir sel misali dolup taşması. Sansaryan’ın bütün zulümlere şahitliği.. Velhasıl kelam Türk’e sevdalı yiğitlerin Türkçülüğü ve Turan aşkları Nazi Almanya’sından getirilen özel ampuller ile tabutluklarda gördükleri işkenceler. Türk’e tutkun, Türk’e aşık neferlerin maruz kaldıkları alçak eylemler! Türk’ün toprağında, Türk Milliyetçiliğinin sorgulanması ve yargılanması.

Onlar için bir utanç vesikası, bizler için şeref madalyası!

Onlar için suç maddesi, bizim için sevda badesi!

Onlar için yeni düzen safsatası, Bizim için Turan sevdası!

Onlar için kimlik kavgası, Bizim için Türklük sedası!

Onlar için Anayasa ihlali, bizim için Türkiye Cumhuriyeti Devleti kuruluş felsefesi!

Onlar için tabutluk gereği, bizim için diyet ödenmesi!

Onlar için Haçın yücelmesi, Bizim için Hilal’in yükselişi!

Onlar için Sebahattin Ali, Bizim için

1-Hasan Ferit Cansever, Dr. Yüzbaşı

2-Fethi Tevetoğlu, Dr. Üsteğmen

3-Alparslan Türkeş, Piyade üsteğmen

4-Nurullah Barıman, Piyade teğmen

5-Zeki Özgür(Sofuoğlu) , Topçu asteğmen,

6-Fazıl Hisarcıklı, Ulaştırma asteğmen

7-Nihal Atsız, Edebiyat Öğretmeni

8-Hüseyin Namık Orkun, Tarih Öğretmeni

9-Nejdet Sancar, Balıkesir Lisesi Edebiyat Öğretmeni

10-Saim Bayrak, Temyiz Mahkemesi Evrak Memuru

11-İsmet Rasin Tümtürk, İstanbul Belediyesi Murakıbı

12-Cihat Savaşfer, Y. Mühendis Mektebi Öğrencisi

13-Muzaffer Eriş, Y. Mühendis Mektebi Öğrencisi

14-Fehiman Altan, Y. Mühendis Mektebi Öğrencisi

15-Yusuf Kadıgil, Lise Öğrencisi

16-Cebbar Şenel, Adana Adliyesi’nde Hakim Adayı

17-Zeki Velidi Togan, Türk Tarihi Profesörü

18-Orhan Şaik Gökyay, Ankara Konservatuarı Direktörü

19-Hikmet Tanyu, İçişleri Bakanlığında Memur

20-Reha Oğuz Türkkan, İstanbul Üniversitesi Doktora Öğrencisi

21-Hamza Sadi Özbek, Aydın Maliye Tahsilat Şefi

22-Cemal Oğuz Öcal, Gazi Eğitim Enstitüsü Öğrencisi

23-Said Bilgiç, Osman Yüksel SERDENGEÇTİ

Onlar için koltuk sevdası, Bizim için memleket meselesi!

3 Mayıs 1944 bir gün değildir sadece. Sloganlar ile anılacak bir vakit değildir. Bir iki milli söz ile yad edilecek basit bir olgu değildir. 3 Mayıs Türk’ün şahlanışı, direnişi ve Türk’ü mahkum etmeye çalışan Sosyalizm aşıklarının arsızlığının tarihidir. O gün Moskova budalaları, Bugün Mezopotamya sıçanları! Türk’ü Türklüğü ile yargılamaya çalışan kimliksiz ve şuursuzların utanç vesikalığıdır.

3 Mayıs bir kişiye yüklenemez. 3 Mayıs Tarih derslerinde okutulması gereken bir gereklilik ve şarttır. Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in Hüseyin Nihal Atsız’ın ve Serden geçen Ülkücülerin bir bayrak kavgasıdır. 3 Mayıs unutulmasın ve yaşasın yaşatılsın diye Milliyetçi Ülkücü Hareket her vakit diyet ödeyerek gerekeni yapmıştır ve yapmaya devam etmektedir.

Onlar tabutlukta Türk Ülküsünü yüceltirken bugün sloganlar arkasına saklanan, kendisini Atsız talebesi diye tanımlayan Atsız beyden zerre ahlak eğitimi almayan kimsesizlerin dilinde sloganda olamaz! Hilal bıyıklarımız sebebiyle açılan soruşturmalarımız! Görev yerimizdeki değişikliklerimiz ve günün tabiri ile mimlenmek bizim şeref nişanemizdir.

3 Mayıs derindir bilmeyenler BOĞULURSUNUZ! 3 Mayıs tarihtir bilmeyenler yırtılırsınız! 3 Mayıs devrin destanıdır bilmeyenler ezilirsiniz!

TANRI TÜRK’Ü KORUSUN VE YÜCELTSİN

03.05. 2021

ERTUĞRUL SUBAŞI

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.