Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 18°C
Gök Gürültülü

Şimdi tam sırası Recep Bey!

02.06.2010
A+
A-

Kemal Bey size hangi sebeple “Recep Bey” dedi bilemiyorum fakat benimkisi hakikaten içten gelen bir ifade. Malum, geleneklerimizde, kendimize yakın bulduğumuz, samimiyetine inandığımız kişilere zamanla, “bey”, “abi”, “gardaş” gibi ifadeler kullanırız. Tıpkı sizin camdan okumadığınız zamanlarda “olduğunuz gibi, tabii konuşmanız” gibi. Benimkisi de ona benzer bir şey işte.

Recep Bey,

Ne yalan söyleyeyim, siz sonradan “benim tepkim moderatöre idi, sayın Perez’e değil” demiş olsanız da, Davos’taki “One Minüte” çıkışınız, her Türk gibi benim de 300 yıldır örselenen gururumu okşamıştı. 300 yıldır sürekli toprak kaybeden, sürekli haksızlığa uğrayan, sürekli sömürülen, sürekli aşağılanan aziz milletimizin, Kıbrıs Harekâtını saymazsak, hiçbir başarısı olmaması, hele hele uluslararası platformlarda devlet adamlarımızın bile beşinci sınıf insan yerine konulması; bilindiği üzere şanlı ve şerefli mazimizle örtüşmeyen bir durumdur.

Bir terör devleti olan İsrail’in tüm vahşetleri ve uluslar arası kuralları hiçe sayan tutumu karşısında dünyanın kör ve sağır bir tutum takınması ile bir kez daha anlaşıldı ki, “Küfür tek millettir.”

Sadece insani amaçlarla Gazze’ye giden sivillere reva görülen zulüm ve vahşet, insan sıfatı taşıyan herkesin vicdanını sızlatmış, yardım konvoyu Türkiye önderliğinde hareket ettiği için de, Türkiye’nin “devlet onurunu” zedelemiştir.

Bu mesele öyle demeçlerle, yaka silkmelerle, havanda su dövmelerle yine geçiştirilirse, zalimler zalimliğe, mazlumlar da ezilmeye devam edecektir. Yüce dinimiz İslam’a göre, zalimlerin zulmüne ses etmeyenler de en az zalimler kadar suçludur.

Recep Bey,
Şimdi tam sırası. Eğer zulme, zalimliğe, İsrail’e ve diğer zalimlere verdiğiniz tepkilerde gerçekten samimi iseniz (ki ben öyle olduğuna inanmak istiyorum) şimdi tam sırası.

ABD’de size verilen “Yahudi Cesaret ödülünü-tacını” derhal iade ediniz.

Afganistan’da Müslüman katliamına ve uyuşturucu üretimine “gözcülük” yaptırılan Mehmetçiğimizi derhal geri çekiniz.

Irak’ta Müslüman katliamı yapan ABD ile, Müslüman katliamına son verene ve Irak halkına yüklü bir tazminat ödemesine kadar bütün ilişkilerinizi askıya alınız.

Afganistan’da katledilen 500 bin, yerinden yurdundan edilen 1 milyon Müslüman için, Irak’ta katledilen 1.5 milyon Müslüman ve yerinden yurdundan edilen 2 milyon Müslüman için, ABD ve İngiltere’nin savaş suçundan yargılanması hakkında Uluslar arası Adalet Divanına müracaat ediniz.

TBMM’nde Ermenistan’ın Karabağ’dan derhal çekilmesi için ve yerinden yurdundan edilen, soykırıma tabi tutulan Azerbaycan Türklerine tazminat ödemesi için karar alınız. Bu yönde Ermenistan’a yaptırım uygulayınız. Mesela Ermenistan’a verdiğimiz ucuz elektriği piyasa fiyatına çıkartabilirsiniz, ülkemizde kaçak çalışan 70 bin Ermenistan vatandaşın durumunu sorgulayabilirsiniz.

Recep Bey,

Bu listeyi uzatabiliriz.
Ben bir Türk olarak, Başbakanımın da, bütün devlet adamalarımızın da, şerefli mazimize, şanlı milletimize, yüce dinimize uygun davranış sergilemesini talep ediyorum.

Siz her ne kadar “yasal” olarak bugüne kadar “benim başbakanım” iseniz de, çok istememe rağmen maalesef bir gün bile size “gönülden” “benim başbakanım” diyemedim.

Şimdi tam sırası Recep Bey, aha geldiniz gidiyorsunuz, lütfen bana, benim gibi milyonlarca Türk’e, size “gönülden” “benim başbakanım” deme şansını bir kez olsun veriniz.

“Yahudilere hizmet eden devlet adamlarına verilen YAHUDİ CESARET ÖDÜLÜ” tacını yere çalarak ve Müslüman Katliam projesi olan BOP eşbaşkanlığından derhal istifa ederek işe başlayabilirsiniz.

İnanın çok istememe rağmen, Yahudi Cesaret Ödüllü birine “Benim Başbakanım” dememe Müslüman Türk Yüreğim müsaade etmiyor “Sayın Başbakanım”.

“İsrail’e savaş açın” demiyorum. Lütfen sizden çok basit bir şey istiyorum.

BOP eşbaşkanlığından istifa etmek ve “YAHUDİYE HİZMET TACINI” iade etmek, savaş ilan etmekten kolaydır herhalde?{jcomments on}

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.