SON DAKİKA

Trump Ve Almanya

Gündem Yazıları

BEDAVA ÜLKÜCÜLÜK

Gündem Yazıları

KADER MAHKÛMLARINA AF

KÖŞE YAZILARI

Yolun Sonu Görünüyor

Bu haber 23 Aralık 2013 - 12:03 'de eklendi ve 17 kez görüntülendi.

Ertuğrul KALAFAT

Eğer Recep Tayyip ERDOĞAN Türk Devleti’nin hükmi şahsiyetini temsil etseydi, kaypak politilarıyla milleti kandırıp siyasi rant sağlamamış olsaydı bugün içerisine düştüğü foseptik çukurunda bulunmayacaktı.

Ne yazık ki, partisini AKP Devleti,kendisini de Sultan Süleyman konumuna sokmak istemesi nedeniyle seçimler de işbirliği yaptığı cemaatle iç ve dış politkalar da anlaşmazlığa düşmüş,Türk Devletini temsil edemez hale gelmiştir.

Yolsuzluk ve bölücülük konusunda kirli ilişkiler yumağı haline gelen AKP’nin bundan sonra iflah olacağı da yoktur.Şimdi ortaya çıkıp ta”Bize bunları Amerika ile işbirliği yapan Cemaat yapıyor” diye ağlayıp sızlamasına da gerek yoktur.Çünkü Cemaati bürokrasi de konuşlandıran ve onlara her istediğini veren bizzatihi kendileridir.

Parelel Devlet’ten şikayet edeceklerse ,öncelikle AKP parelel Devletini ortadan kaldırmaları gerekir.VALİLER ve Kaymakamlar Recep Tayyip ERDOĞAN’ın emir eri, kulu,kölesi gibi çalışmaktadır.Kurum ve Daire amirleri Recep Tayyip ERDOĞAN’ın neredeyse ayaklarına paspas olacak hale gelmiştir.

AKP kendi içinde temizlik yapmadıkça ve adı gibi AK olmadıkça ,ağzıyla kuş tutsa bu Milleti inandıramayacak ve tekrar iktidar olamayacaktır.Çünkü kendisi de biliyor ki, Cemaat elindeki diğer belge ve kasetleri yayınladığı taktir de, bu işin ucu Recep Tayyip’e dayanacak ve bu süreç kendisini yüce Divana gönderecektir.

Yolsuzluk operasyonu basit bir para aklama olayından öte,Birleşmiş Milletler ambargosunun delinmesine sebeb olmuş ve Suriye’deki muhaliflerin maddi olarak desteklendiğini açıkça ortaya koymuştur.Hatta Suriye’ye giden mühimmat ve silahlar bile Türkiye üzerinden gitmektedir.

Yolsuzluk olayına karışan Bakanlarını görevden alamayan Recep Tayyip ERDOĞAN”Bu iin sonunda alnımızın akıyla çıkacağız” şeklinde hamasi nutuklar atıp milleti kandırmaya devam etmektedir.Bakanlarıyla ilgili fezlekenin Meclise girmemesi için Emniyet ve yargı mensuplarına aba altından sopa gösterilmektedir.

AKP liler de anlaşılmaz bir telaş ve endişe başlamıştır.Bundan sonra yolsuzlukalrımız ve hırsızlıklarımız ortaya çıkmasın diye alelacele ”Adli olayları önceden Hükümete bildirme”yönetmeliğini çıkarmışlardır.Yani polis İçişleri Bakanının oğlunu mahkemeye çıkarmadan önce İçişleri Bakanına haber verecek,oda olayın sümenaltı edilmesi ve delillerin ortadan kaybedilmesi için mevcut konumunu kullanmaktan kaçınmayacaktır.

Milleti sap ve aptal,kendierini zeki ve kurnaz zanneden AKP de çok yakın zamand a kargaşa, bocalama, ev dağılma sürecine şahit olacağız.Hatta Recep Tayyip ERDOĞAN”Yolun sonu görünüyor”türküsünü şimdiden söyleyebilir.

Ertugrul Kalafatertugrul@asikurtlar.com

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.