SON DAKİKA

GAZOZ KAPAĞI!

KÖŞE YAZILARI

BİR BEN KALSAM…

KÖŞE YAZILARI

‘Yeni Türkiye Cumhuriyeti’ İhaneti

Bu haber 30 Kasım 2013 - 15:00 'de eklendi ve 30 kez görüntülendi.

CIA Şefi Grafam FULLER yazmış olduğu ”Yeni Türkiye Cumhuriyeti” isimli kitabında”Artık Ulus Devletçilik bitmiştir.Atatürkçülük ölmüştür.Bundan sonra Türkiye de çok etnik temelli,çok dinli,çok kültürlü yani Osmanlı örneğinde olduğu gibi eyaletler ve federasyonlar dönemi başlayacaktır” diyor.

Ve ekiliyor .”Tayyip ERDOĞAN ,Abdullah GÜL ve beraberindeki yenilikçi kadroyu bu nedenlerle FAZİLET Partisinden ayırıp yeni bir siyasi parti kurdurduk.

Yani AKP’nin kuruluşundan tutun da,Recep Tayyip ERDOĞAN’ın Başbakan olmasına kadar devam eden süreç te ,AKP iktidarı Pentagon ne dediyse onu yapmış, CIA Şefi Garaham FULLER’in Büyük Ortadoğu Projesindeki en önemli aktörü olmaya devam etmiştir.

CIA Şefi Graham FULLER Irak’ın işgalinden sonra Amerika’nın en önemli müttefik olarak kabul ettiği Barzani ve Talabani’ye en büyük desteği vermiş ve” her ne kadar özerk te olsa”Kuzey Irak’ta bir Kürt Devleti hediye etmiştir. Ortadoğu’da bu Özerk Kürt Devleti’nin koruyucu ve hamiliğini de Recep Tayyip ERDOĞAN’a vermiştir.

Dikkat edilecek olursa, Recep Tayyip Erdoğan da “Artık sadece Türkiye içinde değil tüm bölgede yeni bir süreç, yeni bir iklim yaşanıyor. Biz o eski Türkiye dönemini artık kapattık. Yeni Türkiye özüyle, ruhuyla kucaklaşan bir Türkiye’dir. Bu sadece bir başlangıç… Birkaç yıl içinde olacakları varın siz de bir hayal edin…” demektedir.

Bu sözleri derinliğine düşünüp irdelediğiniz zaman Türk Milleti’nin menfaatlerinin değil,tam aksine Ortadoğu da büyütülüp yıldızı parlatılacak Kürt varlığının egemenliği ve hakimiyeti olduğu görülecektir.

Recep Tayyip ERDOĞAN’ın yeni Türkiye sevdasında Türklük yoktur.Çünkü o ve onun gibilerinin kafa yapısına göre Türkler Anadolu’da otuzbeş etnik kökene sahip halklardan sadece birisidir.Dolayısıyla Anadolu Graham FULLER’e ve AKP lilerin bakış açısına göre Türklere bırakılmayacak kadar büyük bir ülkedir.

AKP iktidarının ikinci ve üçüncü iktidar döneminde de Devleti dönüştürmek için yapılan reformlar,Türk Ordusu üzerineki baskı ve dayatmalar,Atatürk ve Cumhuriyet ile ilgili duyarsızlıklarbunun en bariz örneği olsa gerekir.”Eski Türkiye bitti” diyerek ahkam kesen AKP li yöneticilerin kafasındaki yeni Devlet şekli kesinlikle özerkliğe dayanan bir federasyon şeklidir.

Milleti buna razı edebilmek için de ‘Akan kanı durdurmak istiyorsanız bundan başka çaremiz yoktur.Yıllarca silahlı mücadele’den Devlet ne kazandı.Artık PKK ile yeni anlaşmalar yaparak onları da topluma kazandıracak şekilde yeni açılımlar yapmak gerekiyor” denilmektedir.Anadolu’da geçim derdinde olan Türk vatandaşlarının başına gelebilecek bu tehlikeli ve vahim olaylardan maalsef haberi olmamaktadır.

Seksen yıllık Türkiye Cumhuriyeti AKP’nin sayesinde ”Yeni Türkiye Cumhuriyeti” olarak değiştirilmiş ve TüRK Milleti de ”etnik unsurlardan birisi olarak kurucu unsur özelliğini kaybederek kalleşçe oynanan oyunlarla maalesef dönüştürülmüştür. Bu haliyle AKP 28 ŞUBATÇI zihniyetin sivil bir versiyonu olmuştur.

Yeni bir Kuvay’ı Milliye ile karşı karşıyayız.”Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur” diyen Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün sözlerine kulak vermekten başka çaremiz de kalmamıştır.

Türk evladı işaret fişeğini bekliyor..

Ertugrul Kalafatertugrul@asikurtlar.com

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.