SON DAKİKA

Trump Ve Almanya

Gündem Yazıları

BEDAVA ÜLKÜCÜLÜK

Gündem Yazıları

KADER MAHKÛMLARINA AF

KÖŞE YAZILARI

YENİ BİR TÜRK MUCİZESİ İÇİN MHP’Yİ SEÇİN

Bu haber 11 Haziran 2011 - 7:41 'de eklendi ve 32 kez görüntülendi.

Türk Milleti tarihte çok büyük mucizelere imza atmış, insanlık tarihinde “kara lekesi” olmayan yegâne millettir. Son Peygamberin övgüsüne mazhar olmuş, sadece kendi mensuplarının değil bütün insanlığın huzur ve mutluluğunu kendine görev addetmiş bir millettir.
O sebeple davamız Nizamı Alem Davası, o sebeple ülkümüz Gök çadır, Güneş Bayrak.
Türk tarihinde pek çok kahraman vardır. Saymakla bitmez. Hepsinin ruhu şad olsun.
Okullarımızda pek anlatılmaz ama ben yakın tarihimize damgasını vurmuş birkaç şahsiyetten bahsedeceğim.
Sultan Alparslan, 200 bin kişilik Bizans ordusunu 50 bin yiğidiyle darmadağın ederek Anadolu’yu ebediyen Türk Yurdu yapmıştır. O sebeple Alparslan “Yurt Kuran” liderdir.
Büyük Selçuklu Sultanı KılıçArslan, 750 bin kişilik Haçlı ordusu karşısına 100 bin yiğidi ile çıkmıştır. İslam âlemine haber salıp “Bu haçlıların hedefi İslam’ı yok etmektir, bana destek olun” diye çağrıda bulunsa da hiçbir yerden destek alamamış, buna rağmen geri adım atmamış ve eşi benzeri görülmemiş bir kahramanlıkla haçlıları perişan etmiştir. O sebeple Kılıçaslan “Yurt Savunan” liderdir.
Sıkıştığımız Anadolu’dan Türk Milleti’ni süpürüp atmak isteyen yedi düvele karşı, tüm imkânsızlıklara rağmen, sadece “damarlarında dolaşan asil kana” güvenerek savaşan ve düşmanı denize döken Mustafa Kemal, “Yurt Kurtaran” liderdir.
Türkiye şu anda yine haçlı kuşatmasıyla karşı karşıyadır. Haçlılar bu sefer AKP kılığındadır. Bu kuşatmayı yarıp düşmanı yine denize dökme zarureti doğmuştur.
12 Haziran seçimlerinin tek bir anlamı vardır. Ya yine AKP kazanacak ve Türk Milleti Anadolu’dan jiletle kazınarak atılacak veya MHP kazanacak ve düşman bir kez daha denize dökülecek.
Ben;
Alparslan’ın “Yurt Kuran”, Kılıçaslan’ın “Yurt Savunan”, Mustafa Kemal’in “Yurt Kurtaran” lider oldukları gibi, Türk Milleti’nin şu anda yaşayan tek lideri Devlet Bahçeli’nin de “Yurt Yaşatan” lider unvanı ile taçlanacağına sonuna kadar inanmaktayım.
Besmeleyle kilise açan Haçlı kırması ampulün bu seçimlerde patlatılacağına ve sandıklardan üç hilalin çıkıp Türk dünyasına yeniden güneş gibi doğacağına yürekten inanıyorum.
“Baraj sorunları var”, “DTP ile işbirliği yapıyorlar” tarzındaki alçaklıklar sadece ve sadece “yaklaşan Yeni Bir Türk Mucizesini” engellemeye yönelik kara propagandalardır.
MHP, gümbür gümbür gelmekte, Bozkurtlar liderlerine “Yurt Yaşatan” unvanı vermek için gün saymaktalar.
O sebeple diyorum ki, gelin, dışarıda kalmayın, Yeni Bir Türk Mucizesi için MHP’yi seçin ve bu şerefle siz de taçlanın

Suleyman Celiksbs@asikurtlar.com

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.