Asikurtlar©

Yalancıların Mumu Çabuk Söndü !!!

Yalancıların Mumu Çabuk Söndü !!!
12 Mayıs 2016 - 19:30 'de eklendi ve 6517 kez görüntülendi.

 

 

Tüzük kongresinin sözde genel başkan adayları ! Hani Yargıtay kararını beklemeye gerek yoktu !

MHP’de olağanüstü kongre isteyen ve genel başkanlık için adaylıklarını açıklayan eski milletvekilleri Sinan Oğan, Meral Akşener ve Koray Aydın ile MHP Genel Başkan Yardımcılığı görevinden istifa ederek genel başkanlığa aday olan Gaziantep Milletvekili Ümit Özdağ, bugün bir araya geldi.

 

TOPLANTI SONRASI YAZILI AÇIKLAMA

 

Görüşmenin ardından 15 Mayıs Pazar günü kurultay salonunda olup olmayacaklarına ilişkin yapılan yazılı açıklamada, “Yarın karar çıkmazsa 15 Mayıs’ta kurultay yapılmayacak” denildi.

 

1)HANİ YARGITAY KARARI ONAYLAMIŞTI ?2)HANİ YARGITAY KARARINA GEREK YOKTU ?

 

Siz ilk rampada su kaynattınız ,ilk virajda savruldunuz …Şimdi soruyoruz ? günlerdir yalancı çobana çevirdiğiniz yandaşlarınıza ne diyeceksiniz ! Hani kongre ! Sizi yalancı çobana çeviren Ablanız ve saz arkadaşlarına  bir sözünüz olacak mı ?

 

Birlikte poz verdikleri genel başkan adaylarına yalakalık yapmak için bir anda ‘hukukçu’ kesilip sosyal paylaşım ortamlarında ‘imzalandı’, ‘tamam’, ‘yarın açıklanıyor’, ‘bu iş bitti’ diye yaygara koparıp ‘Yargıtay kararı’ üzerine yorumlar yapan o çok bilmiş ‘dava adamlarına’ ne oldu?

Daha şimdiden insanları ‘enayi’ yerine koyup ‘yalan’ söylemeye başlayan bu cıvık ve dandik tipler ile ‘değişim’ olsa ne olur, olmasa ne olur?

13177321_1343147509046907_4849261410178022889_n

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER