SON DAKİKA

Trump Ve Almanya

Gündem Yazıları

BEDAVA ÜLKÜCÜLÜK

Gündem Yazıları

KADER MAHKÛMLARINA AF

KÖŞE YAZILARI

Ulusalcı İhanet………

Bu haber 29 Haziran 2014 - 20:00 'de eklendi ve 16 kez görüntülendi.

Ertuğrul KALAFAT

Türk Birliğine yani Turancılığa karşıdır Ulusalcılar…….

Ne Doğu Türkistan,Ne Kerkük,Ne Azerbaycan,Ne Kırım…Hiç birisi de umurlarında bile değildir.

Türklük şuurları zayıf olduğundan milli tarihi de Atatürk’le başladığını zannederler.
1980 öncesinde pek çoğu marksist örgütlere destek vermiş,yüreklerini komünizme esir etmiş ve Ülkücülere karşı Şer cephesinde yer almıştır.

Bugün konjektör değişmiştir ama zihniyetleri hala aynı pareleldedir.Mesela PKK kamplarını ziyaret ederek Apo ile sarmaş dolaş fotoğraflar çektiren sözde Ulusalcı Doğu Perinçek Ülkü Ocaklarının Doğu Türkistan daki Uygur Türklerine yardım ederek Çinlilerin huzurunu bozduğunu yazmıştı Aydınlık gazetesinde.

Tabiii en sert biçimde benden cevabını aldığı için de şahsım hakkında tazminat davası açmışlardı.

Ergenekon suçlamasıyla hapse götürülürken ”Recep Tayyip diktatörlüğü yıkılacak.Milli Devlet kurulacak.Milli iktidar işbaşına gelecek” diye bas bas bağırıyordu. Hapisten çıktıktan sonra minnet duyduğu Recep Tayyip ERDOĞAN’ın cemaati tasfiye ederek Ulusalcı bir çizgiye geldiğini söyledi.

Atatürk kimlik tartışması hiç yapmadı.Türkçe ye toz kondurmadı.Türk Ocağını kuran ve yaşatan bir Türk büyüğüydü.Şimdi ki Ulusalcılar ise Atatürk’ün emaneti olan değerlere sahip çıkamıyor ve muhafazakar insanlara düşmanlık etmekten başka yaptıkları bir şey yok.

Allah,Kitap, Peygamber deyince yüreklerindeki bezginlik yüzlerine vuruyor.Biz alnı secdeye varan bir Cumhurbaşkanı olsun deriz ama Onlar buna bile karşı çıkarlar.Ulusalcı Perinçek ve ODA TV nin yayınlarını takip ediniz.PARELEL diye suçladıkları Cemaate her türlü sözleri sarfederken esas parelel Devleti oluşturmaya çalışan PKK ya karşı zerre kadar laf etmezler.

Bir de Bu Ulusalcılara lojistik destek veren ve Ulusal TV de program yapan bizim anlı şanlı Ülkücü bildiğimiz bazı arkadaşlarımız var ki, bunların ne yapmak istediklerini anlamak ve çözmek pek te mümkün değildir.Binmişler bir alamete, gidiyorlar kıyamete…

Ülkücüler olarak elbette onlardan farkımzı vardır.Nerede bir Türk varsa,onların dertleri ve ızdırabı bizi de ilgilendirir. CHP içerisindeki Ulusalcılar gibi Atatürk’ün ruhuna aykırı fikirler ileri sürerek laf cambazlığı yapmayız. Türk ve İSLAMIN OLDUĞU HER YERDE VARIZ.

islamın bayraktarlığı yapan yüce Türk Milletinin en seçkin evlatları olarak Ulusalcı bu zihniyeti elimizin tersiyle itiyor ve gelecek yüzyıllara damgasını vuracak olan büyük Türk Birliğine selam olsun diyorum.

Hudud deme yok gönlümün hududu,
Nerde Türk var orasıdır Türk yurdu,
Görsün cihan tanısın şu Bozkurdu,
Şer karşımda duramıyor yiğidim…

Ertugrul Kalafatertugrul@asikurtlar.com

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.