SON DAKİKA

Trump Ve Almanya

Gündem Yazıları

BEDAVA ÜLKÜCÜLÜK

Gündem Yazıları

KADER MAHKÛMLARINA AF

KÖŞE YAZILARI

Ülkücü Yazarlar Derneğine Düşen Görev…..

Bu haber 28 Temmuz 2014 - 12:07 'de eklendi ve 32 kez görüntülendi.

Ülkücü Yazarlar Derneği kuruluş misyonu olarak Türk Milliyetçiliği fikrini esas alan ve Ülkücü harekete lokomatif olabilecek özelliğe sahip,birlik ve beraberliğime katkıda bulunabilecek güzel bir düşüncenin ürünüdür.

Ancak Milliyetçi ve Ülkücüleri biraraya getirebilecek ve geleceğe yönelik plan ve projeler ortaya koyamadıktan sonra kağıt üzerinde kurulmuş bir derneğinde hiç kimseye faydasının olmayacağı açıkça ortadadır.

Ülkücü Yazarlar derneğinde çok değerli Ülküdaşlarımız,Aydın ve Yazarlarımız vardır.Bu çatıyı daha geniş tutarak pekala davamıza daha çok hizmet edebilir ve partimizin daha çok güçlenmesi için çalışabiliriz.Bunun için MHP Genel Merkezi Kültür fonundan bu Derneğimizin mutlaka maddi olarak desteklenmesi gerekmektedir.

Bu derneği daha aktif hale getirmek ve pozitif olarak değerlendirmek için başta Genel Başkanımız Sayın Devlet BAHÇELİ’nin ve MHP yönetiminin Ülkücü Yazarlar Derneği’nin arkasında durması ve desteklemesi şarttır.Bakınız seçimlerin akabinde MHP den bir çok Belediye Başkanı,Meclis Üyesi,Delege,İl ve İlçe Başkanları istifa etmiştir.Bunların temel sebeblerine inmek ve bu meseleleri araştırıp çözüm önerilerinde bulunmak Ülkücü aydınların ve yazarların boynuna borçtur.

Ortada sevgi,saygı ve hoşgörü eksikliği vardır.İşte Ülkücü Yazarlar olarak belli platformlarda buluşarak bu meseleleri tartışmak ve içimize virüs gibi yerleşen bu meseleler hakkında yol gösterici ,Aydınlatıcı bilgiler vermek zarureti hasıl olmuştur.

MHP Genel merkezinin bilgisi ve desteği bünyesinde kurulacak ekipler vasıtasıyla Ülkücü Yazarlar ve Aydınlar Türkiye deki değişik illere seferber edilerek Türk Milliyetçilerinin kucaklaşması yönünde mutlaka bir misyon yüklenmesi gerekmektedir.Birbirine küs,kırgın ve bir takım meselelerden dolayı birbirine uzak kalmış Türk Milliyetçilerini ve Ülkücüleri kucaklaştırmanın,sevgi tohumlarını yeniden yeşertmenin ve yeniden iman tazelemenin artık vakti gelmiştir.

Bu sözlerim dikkate alındığı taktir de kazançlı çıkacak olan MHP olacaktır.Zira Ülkücü aydın ve Milliyetçileri Bengütürk te konuşan Dört kişiden ve Ortadoğu gazetesinde yazan MHYK üyesi üç beş kişiden müteşekkil değildir.Bu işte daha aktif rol oynayabilecek ve çalışabilecek arkadaşlarımız vardır.Sen ben-bizimoğlan anlayışıyla devam eden bir siyaset anlayışında hiç kimse bir mesafe alamaz.

Lütfen kısır çekişmeleri bir kenara bırakarak ”yüreğimizin bir olması”gerektiği yerde daha özverili bir çalışma için topyekün seferber olmalıyız.Bu yazdığım dostane bir uyarıdır.herhangi bir artniyet taşımamaktadır.Ülkücü bir yazar olarak sadece içerisinde bulunduğumuz durumdan üzülmekteyim.ŞAYET bu misyon gereği görev verildiği taktir de Türk Milliyetçilerinin yüreklerine hitap etmek için üzerime düşen her türlü görevi yapacağımı şimdiden taahhüt ediyorum.

SEVGİ ve SAYGILARIMLA…..

Ertugrul Kalafatertugrul@asikurtlar.com

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.