Üç Hilal Ve Bozkurt Bayraklarına Dokunarak Kirletmeyin

10 Tem 2013 Çar 16:03
Bu haber 4.022 kez okundu
ArtıYazı BüyüklüğüEksi

Yıldıray Çiçek

MHP’lilere ve Ülkücülere PKK’lılardan bile duymadığınız hakaretleri ve küfürleri eden Recep Tayyip Erdoğan ilk defa kendi mitinglerinde Üç Hilalli ve Bozkurt bayrak açılmasına müsaade ediyor. Ve hatta bizzat bunların açılmasını kendisi organize ediyor. Güçlü haber sitelerinden Etikhaber, AKP mitinglerinde Üç Hilal ve Bozkurt bayraklarının açılmasını bizzat Başbakan Erdoğan’ın organize ettiğini hazırladığı haber ve fotoğraflarla ispatladı. Ama AKP, o haberin içeriğine henüz cevap verebilmiş değildir.

Türk milliyetçiliğini ayaklar altında ezdiğini söyleyeceksin, PKK ile pazarlık masalarından kalkmayacaksın ama AKP mitinginde Üç Hilal ve Bozkurt bayrakları açtıracaksın, bunu ancak Recep Tayyip Erdoğan karakterinde olan birisi yaptırabilir.

Eğer Recep Tayyip Erdoğan bu kadar hakaret ve küfür ettiği MHP’lilerin ve Ülkücülerin bayraklarına ve sembollerine muhtaç hale geldiyse bilin ki, AKP çok zor durumdadır. Aynı zamanda MHP’nin güçlü adımlarla büyüdüğünü göstermektedir.

“Eğer PKK ile yol yürüyorsanız, PKK ile beraber anlaşmalar yapıyor ve bunun adına “Çözüm Süreci” diyorsanız size yakışan mitinglerinizde PKK paçavraları ve Apo posterleri dalgalandırın” dediğimiz AKP’liler son günlerde organize bir şekilde “Üç Hilal Osmanlı’nındır, MHP’ye mal edilemez” gibi ahmakça savunmalara başladılar. Siz PKK’nın, Barzani’nin, Talabani’nin, ABD’nin, İsrail’in yolunu aydınlatan ampul sembollerinizi sallayın. Üç Hilalden size ne, Osmanlı’dan size ne? Üç Hilal Osmanlı’nın olması şimdi mi aklınıza geldi? Madem sırf Osmanlı bayrağı olduğu için Üç Hilal açıyorsunuz da, niye o bayrak açan alçakları “MHP’li, Ülkücü kardeşlerimizde aramızda ” diye anons ediyorsunuz? Ahmaklığınız bir değil ki binlerce!

Osmanlı 3 kıtaya adaleti, huzuru, barışı götürürken, BOP’un kayığında kürekçilik yapan Recep Tayyip Erdoğan milyonlarca Müslümanı öldüren Haçlı Ordularına “ABD’nin Irak’ta savaşan kahraman bay ve bayan askerlerin en az zayiatla ülkelerine mümkün olan en az zamanda dönmeleri temennisi ile duacıyız” şeklinde dua etmiştir.

Osmanlı Devleti, Haçlı Ordularını bozguna uğratırken Recep Tayyip Erdoğan Haçlı Seferlerini “Tarih boyunca, Doğu ile Batıyı, Müslümanlar ile Hıristiyanları ayrıştıran en büyük çatışmaların, Haçlı seferleri olduğu iddia edildi. Haçlı seferleri, aynı zamanda tüm bu tarafların birbirini tanıdığı, birbirleriyle iletişime geçtiği, birbirleriyle ittifaklar kurduğu, en önemlisi de, çok yoğun bir şekilde bilim ve sanat noktasında alışverişte bulunduğu dönemlerdir.” şeklinde övmüştür.

Kısacası AKP’liler sizin bayraklarınız ABD’nin, İsrail’in bayrakları, PKK ve Barzani’nin paçavraları olabilir ama asla Osmanlı’nın Üç Hilal’i olamaz.

“Osmanlı’nın bayrağı olduğu için Üç Hilal açıyoruz” savunmalarınız başlı başına bir yalandır. AKP’nin kurnaz tilki gibi tek düşüncesi “MHP’liler ve Ülkücülerde bizi destekliyor” algısını kamuoyu üzerinde yaratmaktadır. PKK ile yol yürüyen AKP’ye destek verecek bir MHP’li ve Ülkücü şerefini, namusunu, haysiyetini kaybederse belki o zaman AKP’ye destek verir. Bu değerlerini koruyanların partisi de, davası da, teşkilatı da bellidir. MHP ve Ülkü Ocakları dışında başka bir adreste bulunan MHP’li ve Ülkücü olması mümkün değildir.

MHP’nin Üç Hilal ve Ülkü Ocakları’nın Bozkurt bayrağı Türk-İslam düşmanlarının korkulu rüyasıdır. AKP korkusundan şimdi bu bayrakların altına sığınmaya çalışmaktadır. Türk’e ve İslam’a her türlü ihaneti eden AKP, altına sığınacağı bayrakları şaşırmadan layık olduğu bayraklar altına girmelidir. AKP’yi ahmakça savunanlarda biraz olayları beyni ve aklıyla sorgulamalıdır. Bunlarda eğer beyin ve akıl birlikteliği varsa, zaten kimin kime hizmet ettiğini çok net anlayacaklardır.

AKP’liler mitinglerinizde Üç Hilal ve Bozkurt bayrakları açtırma zavallılığını artık bırakın, demedi demeyin Öcalan’dan bu gidişle fırça yiyeceksiniz. Siz en yakın siyasi yavrunuz BDP’lilerin binalarına gidip size yakışan paçavraları oradan alıp, mitinglerinizde onları sallayın… Öcalan’ın gözünden düşmeyin. Ne diyordu Öcalan: “AKP’yi iktidara getiren ve 10 yıldır iktidarda tutan benim”

Başta Recep Tayyip Erdoğan ve AKP’li herhangi bir yetkili Öcalan’ın bu sözlerine 2-3 ay geçmesine rağmen cevap verebildi mi? Üç Hilal ve Bozkurt bayraklarını ellerinizi dokunarak kirletmeyin Apo’nun sığıntıları! Tamam mı?

Benzer Haberler

Türkiye Her Alanda Kötüye Gidiyor

Türkiye tam bir sosyal şaşkınlık yaşıyor.Ülkeyi yönetenlerle aynı ülkede(Türkiye’de)yönetilenler(halk)farklı...

Yorum 
0

Ertuğrul KALAFAT Musul da bayrağımız indirilip 49 elçilik görevlimiz rehin alınırken kahramanlık...

Yorum 
0

Nurullah AYDIN İslamcılar amip gibi bölündükçe, bölünüyorlar. Her konuyu tersyüz ediyorlar....

Yorum 
0

Yorumlar

İsim: E-posta: Web:Yorumunuz:


RadyoAsikurtlar

KKTC sorun değil devlettir

Sayın Başbakan Kıbrıs’a gitti. Haliyle Türkiye’nin bir Kıbrıs davası olduğu da hatırlanmış oldu. Tabi bizim Kıbrıs davası dediğimize...

Okullar Açılıyor, Uyuşturucu...

İmam Hüseyin Savaş Bütün veliler, öğrenciler ve öğretmenler için yeni bir zorlu maraton başlıyor. 15 Eylül 2014 Pazartesi çalacak olan...

Ekonomi Bilmeyen İktidar…

Ekonomi Bilmeyen İktidar…

BURHAN ÖZFATURA İktidar; kendisine biat etmeyen firmaları, nasıl batıracağım diye uğraşmaktan; her türlü mali baskıyı uygulamaktan; başta...

Kentlere Hakim Olan, Cihana ...

SÜKRÜ ALNIACIK Siyasetin temelinde, ister liderden başlayın ister seçmeni merkeze alın “insan” vardır. Vizyon, program, ekonomik...

HABER GÖNDER

Haber Gönder

POPÜLER HABERLER

NEDEN DEVLET BAHÇELİ DİYORUM-1

Rüstem FIRAT Rahmetli Alparslan Türkeş 12 Eylül işkencecilerinin zulmünden...

Teşkilat Ve Dava Sorumluluğu

Cevat Nas İçinde İSLAM hassasiyeti olmayan insanlar ,Türk Milliyetçisi olamazlar.Çünkü...

Dini farklı yorumlayanlar üzerinden...

1917 yılında Ruanda’yı işgal eden Belçika; uzun vadede toplu dirençle...

“OĞLUM BAK GİT”

Hiç kimseyi, hiçbir düşünceyi, hiçbir mesajı olduğu gibi kabul edip “işte...

Asıl Paralel Akp Ve Ortağı Pkk̵...

Erdoğan, Almanya Başbakanıyla beraber konuyu istihbarat teşkilatlarına havale...

ÜLKÜCÜ OLMAK VE ÜLKÜCÜ KALMAK !...

Müslüman Türk olmanın şuurunu ,inancını ,felsefesini yaşamayan hiç kimseyi...