SON DAKİKA

Trump Ve Almanya

Gündem Yazıları

BEDAVA ÜLKÜCÜLÜK

Gündem Yazıları

KADER MAHKÛMLARINA AF

KÖŞE YAZILARI

Türk ırkı yokmuş!

Bu haber 02 Aralık 2013 - 12:26 'de eklendi ve 18 kez görüntülendi.

Yusuf Karaca

Adamlar Türklükle, Türk’le kafayı bozmuşlar. Adam dediysem, adam olup olmadıklarını bilmiyorum. Sözün gelişi öyle…
Önce Türklüğe hakareti kaldırdılar. Sonra istedikleri kadar hakaret ettiler. Türk’ün bayrağını indirdiler, adını anayasadan çıkarmak istediler, devletinin ismini levhalardan sildiler, topraklarını sattılar, bölücülerle müzakereler ettiler, baktılar ses seda yok, doğal olarak “Türk yok” dediler.
Ama Türk var kardeşim!
Kardeşim dediysem, kardeşim olduğundan değil. Sözün gelişi öyle…
Türk var ve Türk her yerde…
Japon sınırlarından, Adriyatik denizine kadar koca bir dünya… Türkler olmasaydı dünya tarihi yazılmazdı. Kafana akıl koy!
Tabi kafa varsa akıl koyarsın. Kafanın olup olmadığını da bilmiyorum.
Sana birkaç Türk sayayım da, dinle!
Korkusundan Çin Seddi yaptırılan Mete.
Avrupa’ya aman dileten Attila.
50 binle, 200 bin kişilik orduyu yok eden Alparslan.
2 bin kişiyle 500 bin kişilik haçlı ordusunu Hatay’a kadar kovalayan Kılıçarslan.
40 çeriyle binlerce kişilik Çin ordusuna karşı duran Kürşat.
Gemileri karadan yürütüp çağ açıp çağ kapatan Fatih.
Herkesin “Bitti, gitti” dediği zamanda topraklarını düşmanlardan kurtaran Atatürk.
Sanırım bu kadar yeter. (Bu alıntı için Nihat Hekimoğlu kardeşime teşekkürlerimi sunarım)
“Hepsi Türk olmayanların” oluşturduğu güçlü koalisyon sizleri şımartmış olabilir. Türk’ün olmadığından bu kadar emin olmayın derim. Akif, Türk’ün marşını yazdı. “Ebediyen sana yok, ırkıma yok izmihlal” dedi. Hacıbektaş Türk’ün mayasını Ehl-i Beyt’le çaldı. Hamurunu aşkla yoğurdu.
Türkler olmasaydı, bugün İslam dünyası olmazdı. Araplar, İngiliz’in fitnesine kulak vererek Türk’ün elini bıraktılar, bir daha iki yakaları bir araya gelmedi. Bugün sizlerin verdikleri demokrasi ve özgürlük nutuklarını, o günler İngiliz ajanları veriyordu. Amaçladıkları İsrail’e ve petrol kuyularına sahip olduktan sonra, bir daha Arapları hatırlamadılar. Sıra Kürtlere gelmiş ve şimdi sizleri kullanarak, Kürtleri özgürleştiriyorlar!
Kürtler; Nakşî gösterimli, Kürt Yahudilerinin sözlerine kanmayacak ve Türk kardeşinden ayrılmayacak. Ayrıca Kürtler, ırk olarak da Türklerle aynı kökten… Her ikisi de, Ural-Altay kökenlidir. Kürt Yahudileri, bu kökten uzak elbette…
Türkler asırlardır, Müslümanların koruyucusu ve kollayıcısı oldular. Ta ki, “hepsi Türk olmayanların” iktidarına kadar…
“Hepsi Türk olmayanlar” din kılıfıyla İsrail’in koruyucusu ve kollayıcısı oldular. Sözde demokrasi nutukları ile kardeşi kardeşten ayırmak istediler. ‘Büyük İsrail inşaatına “taşeron” veya “yüklenici firma” olmuş, siyasi anlayış sahiplerinden Türk’ü veya Türklüğü anlamalarını, elbette beklemiyoruz.
Kendilerini zorla Türk yapan yok.
Müslümanlığı öne çıkararak Türk düşmanlığı yapanlar, aslında İslam ve Müslüman düşmanıdırlar. Müslüman düşmanlığını, Türk düşmanlığı şeklinde gösteriyorlar. Bunu anlamak hiç de zor değil.
Irak işgalinde hangi taraftaydılar?
Ya Libya ve Afganistan İşgalinde?..
Onlara sormak lazım:
Müslüman’sanız neden İsrail ve ABD safında koşup, koşuşturuyorsunuz?
Türkiye’de teröristlere, İslam dünyasında ‘Arap Baharı’na, Suriye’de isyancılara destek veriyorsunuz bunun neresi Müslümanlık?
Sizin Müslümanlık kıbleniz; neden hep Beyazsaray’a, Brüksel’e ve Tel-Aviv’e yönelik?

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.