Asikurtlar©

Türk Eğitim-Sen Gaziantep Şubesi Aşure Günü Etkinligi.

Türk Eğitim-Sen Gaziantep Şubesi  Aşure Günü Etkinligi.
16 Ekim 2016 - 8:42 'de eklendi ve 3950 kez görüntülendi.

 

 

Türk Eğitim-Sen Gaziantep Şubesi   Geleneksel Aşure Günü Proğramı düzenledi..

Program sonrası  Gaziantep şubesi Türk Eğitim-Sen başkanı Bekir AVAN açıklamalarda bulundu.

turk-egitim-sen

Türk Eğitim-Sen Gaziantep Şubesi olarak Geleneksel Aşure Günü Proğramımızı Gaziantep Yeşilsu, Şehitler Abidesi önünde gerçekleştirdik.15 Ekim 2015 Cumartesi günü, saat 13:00 ile 15:00 arasında Yeşilsu, Şehitler Abidesi önünde üyelerimize ve Gaziantep Halkımıza aşure ikram ettik. Aşure ikramına saat 15:00 ile 17:00 arasında ise Şubemizde devam ettik.

turkegitimsen

Aşure Günü Proğramımıza ve Aşure İkramımıza katılan Gaziantep Kamu-Sen İl Temsilcimiz ve Türk Sağlık-Sen Gaziantep Şube Başkanı Kemal KAZAK, Türk Ulaşım-Sen Gaziantep Şube Başkanı Baler FİDAN, Türk Tarım Orman-Sen Gaziantep Şube Başkanı Cuma EROL, Türk Diyanet Vakıf-Sen Gaziantep İl Temsilcimiz Süleyman ŞAHİN, Türk Büro-Sen Gaziantep Şube Yönetim Kurulu Adına Ali ÖZDEMİR, Milliyetçi Hareket Partisi Şahinbey İlçe Başkanı Cahit ÇIKMAZ, Şehitkamil İlçe Başkanı Aziz YÜCEL, Gaziantep Ülkü Ocakları İl Başkanı Mehmet Fuat YOZBATIRAN, Gaziantep Ülküm İşçiler Derneği Başkanı Ökkeş ŞENTÜRK, Sendikalarımızın Şube Yönetim Kurulu Üyeleri, Siyasi Partilerin ve Sivil Toplum Kuruluşlarının Yönetim Kurulu Üyeleri, çok sayıda Türk Eğitim-Sen Gaziantep Şubesi Üyemiz ve Gaziantep Halkımız katıldılar. Katılımcılara ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

turk-egitimsen-gaziantep-asure

Aşure gününün İslam Alemindeki ayrılıkların son bulmasına, İslam Coğrafyasındaki kanın, göz yaşının sondurmasına, Ülkemizin ve Yüce Türk Milletinin birlik ve beraberliğinin artmasına vesile olmasını dilerim. Üyelerimizin, Gaziantep Halkımızın, Yüce Milletimizin ve İslam Aleminin Muharrem ayını ve Aşure Gününü kutlar hayırlara vesile olmasını dilerim.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER