Asikurtlar©

Taşdoğan’dan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajı

Taşdoğan’dan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajı
09 Ocak 2017 - 20:41 'de eklendi ve 4101 kez görüntülendi.

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Gaziantep İl Başkanı Uzman Doktor Ali Muhittin Taşdoğan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeni ile mesaj yayımladı.

Gazetecilerin, halk adına kutsal bir görev üstlendiklerini ve bu görevi icra ederken de çok kez zorluklarla karşılaştıklarını belirten Başkan Taşdoğan, mesajında şu açıklamalarda bulundu: “Şeffaf, demokratik, bir toplumu yaşatan en önemli unsurlardan birinin özgür ve tarafsız basının varlığı olduğu hepimizin malumudur.
Vatandaşlarımız adına gözlemleyip yaşananları kamuoyuna taşıyan, bunu yaparken de bazen ailesinden bile fedakârlıkta bulunarak kutsal bir görevi yerine getiren toplumun sesi olan Basın mensuplarımız, mesleklerinin gereğini yerine getirmek için yeri geldiğinde canlarını ortaya koyarak görev yapmaktadırlar.
Özgür ve tarafsız bir basının varlığı şeffaf, demokratik, bir toplumu yaşatan en önemli unsurlardan biridir. Doğru haber verme, tarafsızlık, özel hayata saygı, basın ve basın çalışanları için yol gösterici değerler olmalıdır.
Bu duygu ve düşüncelerle tüm basın çalışanlarının ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü içtenlikle kutluyor, aile bireyleriyle birlikte sağlıklı, başarılı ve mutlu bir yıl geçirmelerini temenni ediyorum.”

kaynak:haberyiva

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER