SON DAKİKA

Trump Ve Almanya

Gündem Yazıları

BEDAVA ÜLKÜCÜLÜK

Gündem Yazıları

KADER MAHKÛMLARINA AF

KÖŞE YAZILARI

TAKKELER DÜŞÜYOR,KELLER GÖRÜNÜYOR

Bu haber 25 Ekim 2012 - 23:15 'de eklendi ve 32 kez görüntülendi.

Ertuğrul KALAFAT

MHP Genel Başkanı Sayın Devlet BAHÇELİ’ye karşı haçlı seferi başlatan katran karası yüreklerin ”inadına değişim ve dönüşüm” sloganlarıyla açtıkları muhalefet bayrağına kimlerin destek verip alkış tuttuğunu iyice görüyoruz artık…

Son genel seçimler de ”Devlet BAHÇELİ’nin partiden gitmesi için gerekirse MHP’ye oy vermeyiniz” diyecek kadar alçaklaşanlar maale
sef MHP ile yollarını ayırmış,darılıp gücenmiş,küsmüş,belli merkezlerin ve taassupların emrine amade olmuş ne kadar güruh varsa hepsiyle de menfaat birliği yaparak koro halinde ”istemezük” demeye başladılar.

HAREKET 2023 ve Ortadoğu gazetesinden başka da Ülkücü hareketi bilgilendiren,samimi ve dürüst basın yayın organı olmadığı da açıkça ortada…

Yabancı istihbarat servislerinin de içinde bulunduğu derin bir tezgahla ,MHP’de ”Değişim ve dönüşüm” için daha önce de düğmeye basılmış,ancak Sayın Devlet BAHÇELİ’nin bu tuzağı erken farketmesiyle erken seçime gidilerek MHP üzerindeki bütün oyunlar bozulmuştu.

Değişimci dönüşümcüler MHP’yi ve yöneticilerini adım adım izlemekte ,MHP’nin aleyhinde olabilecek her türlü olayı kamuoyuna yalan ve yanlış bir şekilde aksettirerek” çamur at ,izi kalsın” mantığıyla hereket etmektedir.Her gün bir iftira,her gün karalama kampanyası gündemi işgal etmekte ve bu gayrimeşruluklarını sözde Ülkücülük adına yaptıklarını iddia etmektedirler.

Mesela Sayın Koray AYDIN’la ilgili şu iddia oldukça vahimdir.Yüce Divan da yargılandığı dönemde lehte şahitlik yapan Müsiad üyesi AKP’li işadamına hangi ihaleler neyin karşılığında verilmiştir. Masa üzerinde yapılan pazarlıkların sütre arkasında hangi gizli odaklar ve gruplar vardır.Cemaatin bu kirli ilişkiler deki rolü nedir.”Cemaatla hiç bir irtibatımız yok” diyenler ZAMAN gazetesinin açılışına neden gitmek lütfunda bulunmuşlardır.

Mesela KORAY AYDIN’ın sağ kolu olarak bilinen Sayın Nazif OKUMUŞ’un Cemaatin düzenlediği Abant toplantısında,” “Anayasal Vatandaşlık ve Türkiyelilik” kavramlarından rahatsız değilim. Halkımızın da rahatsız olduğunu düşünmüyorum” diye konuşması Ülkücü dünya görüşü ile nasıl izah edilebilir.

İşte bu kirli ve karanlık zihniyetin temsilcileri MHP’nin başına gelerek Recep TAYYİP ERDOĞAN’la birlikte Abant sözleşmesini hayata geçrimek istiyorlar.Habererk’ yazarı Alper Aksoy,İsmail TÜRK , Servet Avcı ve Adnan İslamoğulları gibi köşe yazarları, cemaatin Öcalanperver yazarı Mümtazer Türköne’nin direktifi ile Yeniçağ Gazetesi’ne geçiş yaptılar.. Gizli ve derin ilişkilerin adamı Ümit Özdağ’la birlikte “Koray Aydın Kardeşliği” kuruldu.MHP ye ve Sayın liderine karşı saldırılar gittikçe artmaya başladı.

Bütün bu sualler ve diğer konular aydınlatılmadan Ülkücü Hareketin rahat bir nefes alması sözkonusu değildir. Beşbin şehid ve binlerce gazi veren Ülkücü HAREKET’in başını yere eğdirmeye,gizli şer odakların karşısında el pençe divan durdurmaya ve diz çöktürmeye asla müsaade etmeyeceğiz. BAŞBUĞ TÜRKEŞ’ten lekesiz ,tertemiz emanet olarak alınan kutsal Ülkü bayrağını layık olduğu şekilde hak edenlere teslim edilmesi konusunda azimli ve kararlıyız.

Ocak’ta yaptığımız Ülkü yemini bize Allah’tan başkasına boyun eğmeyeceğimizi öğretti.Ülkücülük riyakarlık,yalancılık,sahtekarlık demek değildir.Asaleti olmayan,düzeneği bozuk insanlarla Ülkücü hareket asla mesafe alamaz.”Koray AYDIN’sız MHP baraja takılır” diyenler bilmelidir ki, MHP sayın Devlet BAHÇELİ ile Meclise girmiş ve baraja takılmamıştır.Yarın seçim olduğunda Recep Tayyip ERDOĞAN” Eyy Koray AYDIN Sen önce git malının mülkünün hesabını ver” dediğinde ,bunu Anadolu insanına nasıl anlatabiliriz.

VARIN SİZ DÜŞÜNÜN BAKALIM…

Ertugrul Kalafatertugrul@asikurtlar.com

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.