Asikurtlar©

Son dakika… Binali Yıldırım: Bu bir askeri kalkışma teşebbüsüdür

Son dakika… Binali Yıldırım: Bu bir askeri kalkışma teşebbüsüdür
15 Temmuz 2016 - 22:25 'de eklendi ve 4432 kez görüntülendi.

Son dakika… Binali Yıldırım: Bu bir askeri kalkışma teşebbüsüdür

Binali Yıldırım NTV canlı yayınına çıkarak açıklamalarda bulundu. Yıldırım, “Bu askeri yapının içinde bulunduğu bir teşebbüstür. Milletimiz sakin olsun” dedi.

Polis ve özel harekat, Ankara’da Genelkurmay’a giden tüm yolları kesti. Uçaklar da Genelkurmay üzerinden alçaktan uçuş yapıyor. Ancak Genelkurmay’ın önündeki polis hareketliliğine rağmen, Ankara sokaklarında hiç asker yok. Hem polisler, hem onlarca ambulans, Genelkurmay Başkanlığı’nın önünde beklemede. Ancak herhangi bir hareketlilik gözlenmiyor.
TBMM’nin önü sakin.

Genelkurmay Başkanlığı binasından birkaç el silah sesi duyuldu. Ancak bu, bir çatışma sesi değil, sadece birkaç el silah sesiydi.  Genelkurmay binasının önünde onlarca ambulansın bekleyişi ise sürüyor. polis de binanın dışında beklemede. Binanın içinde ne olduğuna ilişkin hiçbir açıklama yok.

 

İstanbul Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet köprülerinin Anadolu’dan Avrupa’ya geçiş yönü jandarma tarafından trafiğe kapatıldı.

Boğaziçi Köprüsü’nde Anadolu’dan Avrupa’ya istikametinde trafik tamemen duruduruldu. Güvenlik önlemlerine askeri unsurların da katıldığı görülüyor.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER