Asikurtlar©

CHP’den istifa etmesinin ardından sık sık yaptığı açıklamalarla gündemde olan İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, Erdoğan’ın Ak Saray’da verdiği 30 Ağustos resepsiyonuyla ilgili çok tartışılacak tweetler attı.

Katıldığı resepsiyonla ilgili çok sert eleştirilere maruz kaldığını ifade eden Özkes Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “30 Ağustos nedeniyle Sayın Cumhurbaşkanımızın verdiği resepsiyona katıldım diye bana hücum edenleri Allah ıslah eylesin” dedi.

“EĞER YAŞASAYDI HZ. MUHAMMED SARAY’A GELİRDİ”

İhsan Özkes ayrıca kendisine Saray’da namaz kılmanın nasip olduğunu belirterek, “Hz. Muhammed yaşıyor olsa saraya girer miydi? Bu akşam hissettim kesinlikle girerdi. Çünkü orada sünnetten emareler çok” dedi.

“ATATÜRK DE MUTLAKA SARAY’DA OLURDU”

Özkes kendisine yönelik yapılan eleştiriler için Mustafa Kemal Atatürk’ün de eğer yaşasaydı, Saray’a geleceğini ifade ederek, ” Meraklılar için söyleyeyim Atatürk de bu gün yaşıyor olsa bu akşam mutlaka Saray’da olurdu” dedi.

 

İşte Özkes’in attığı o tweetler:

ozkes3

ozkes5

ozkes4

“30 Ağustos nedeniyle Sayın Cumhurbaşkanımızın verdiği resepsiyona katıldım diye bana hücum edenleri Allah ıslah eylesin.

CHP’de iken söylediklerimi yazıp çizenler her halde benim incitici eleştirilerim nedeniyle hicap duyduğumu sözlerimi duymamışlar sanırım.

Saray’da 30 Ağustosta şehit olanlar ve tüm şehitler için Kur’an-ı Kerim okundu dualar edildi. Keşke bana saldıranlar da orada olsaydılar.
Hz. Muhammed bu gün yaşıyor olsa Saraya girer mi, bu akşam orada hissetim ki kesinlikle girerdi, çünkü orada sünnetten emareler çok.

Bu arada Saray’ın mescidinde namaz kılmak da nasip oldu, bana saldıranlara da inşallah nasip olur.

Sanki bir ayıp işlemişim bir günah işlemişim gibi saldıranlara Allah akıl fikir versin Nedir bu Tayyip Erdoğan düşmanlığı? Allah ıslah etsin

Meraklılar için söyleyeyim Atatürk de bu gün yaşıyor olsa bu akşam mutlaka Saray’da olurdu.

Bara, meyhaneye gitseydim beni överlerdi. Saray’a gittim diye bana saldırıyorlar. Orada Kur’an dinledim, namaz kıldım, ayıp mı, günah mı?

Benim CHP’de iken söylediklerimi bırakın, ben artık vallahi de billahi de ‘CHP’li İhsan Özkes’ değilim, ben İhsan Özkes’im lütfen kabullenin

‘Tayyip Erdoğan düşmanlığı PKK dostluğuna götürüyorsa, burada düşünmek gerekmez mi’ demiştim, ben de düşündüm ve Saraya gittim. Siz de gidin

Bırakın geçmişte şöyle dediğimi, böyle dediğimi, söz konusu vatansa gerisi teferruattır Milletin birliği, vatanın bütünlüğü için Saraydaydım ”

 

 

 

31 Ağustos 2015 - 7:06 'de eklendi ve 4860 kez izlendi.

“Saray’da İsraf Var, Girilmez” Diyen İhsan Özkes ; Bugün Saray’a Girdi!

CHP’den istifa etmesinin ardından sık sık yaptığı açıklamalarla gündemde olan İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, Erdoğan’ın Ak Saray’da verdiği 30 Ağustos resepsiyonuyla ilgili çok tartışılacak tweetler attı. Katıldığı resepsiyonla ilgili çok sert eleştirilere maruz kaldığını ifade eden Özkes Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “30 Ağustos nedeniyle Sayın Cumhurbaşkanımızın verdiği resepsiyona katıldım diye bana hücum edenleri Allah ıslah […]

Etiketler :
Adalet Yürüyüşü’nün Kamp Alanına Gübre Döküldü! Adalet Yürüyüşü’nün Kamp Alanına Gübre Döküldü!
Org. Hulusi Akar, ‘Cumhuriyeti Korumaya Hazırız’ Org. Hulusi Akar, ‘Cumhuriyeti Korumaya Hazırız’
Kayseri Ülkü Ocakları’nda Bayramlaşma Töreni… Kayseri Ülkü Ocakları’nda Bayramlaşma Töreni…
İlnur Çevik, ‘Kurulursa Kürdistan’ı boykot etmeyiz’ İlnur Çevik, ‘Kurulursa Kürdistan’ı boykot etmeyiz’
Fetö’de Kendi Raporunu Hazırlıyor ‘Erdoğan Savaş Suçlusu’ Fetö’de Kendi Raporunu Hazırlıyor ‘Erdoğan Savaş Suçlusu’
SON DAKİKA HABERLERİ