Asikurtlar©

”Saray Ziyaretini Yaptık Hala Yolumuz Yok Metro da Çalışmıyor”

”Saray Ziyaretini Yaptık Hala Yolumuz Yok Metro da Çalışmıyor”
21 Mayıs 2015 - 18:37 'de eklendi ve 4251 kez görüntülendi.

Galatasaray Kulübü Başkanı Duygun Yarsuvat, Ak Saray’a yapılan ziyaret için, “Ankara’dan haber geldi takımı al gel. Ama ziyaret sonrası hala yolumuz yok ve metroda çalışmıyor.” dedi.

Başkan Yarsuvat, Türk Telekom Arena Stadı’nda basın mensupları ile bir araya geldiği basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Bir basın mensubunun “Sayın Yarsuvat, Saray’a yaptığınız ziyaret sonrası çok eleştirildiniz. Bu ziyaret sonrası Galatasaray’da çok şey değişecek dediniz. Peki neler değişti?” sorusuna Yarsuvat, şöyle cevap verdi:

“Saray ziyaretini ben yapmadım. Ben sadece Kulüpler Birliği ile birlikte 18 kulübün başkanları ile birlikte gittim. Abdurrahim Albayrak’ı haksız şekilde harcadılar. Çünkü Abdurrahim, Gençlerbirliği maçı için gitmişti. Ödül töreninde yönetim kurulunu temsilen gitti. Ankara’dan “takımı al, gel” diye talep geldi. Saat dörtte gelin dediler, “Hayır, olmaz maçımız var” dedik. O zaman öğle gelin dediler. O görüşmeden sonra iyi ilişkilerimiz oldu fakat hala yolumuz yok, hala metro çalışmıyor. Bir değişiklik olmamış. Olacağını tahmin ettik ama olmadı.”

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER