Asikurtlar©

Şantaja boyun eğecek devlet değiliz…

Şantaja boyun eğecek devlet değiliz…
26 Kasım 2016 - 11:12 'de eklendi ve 4162 kez görüntülendi.

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Adana Milletvekili Prof. Dr. Mevlüt Karakaya, “Terör, ne Adana’da ne de yurdumuzun başka bir yerinde asla amacına ulaşamayacaktır” dedi.

ADANA’DAKİ SALDIRI, KİRLİ OYUNUN PARÇASI
Adana’da meydana gelen ve 2 kişinin hayatını kaybettiği, 33 kişinin de yaralandığı terör saldırısı nedeniyle bir mesaj yayınlayan Karakaya, “Hep kandan beslenerek varlıklarını sürdüren emperyalist güçler, sürekli sırtını sıvazladığı terör örgütleri eliyle, istikrarsızlık için komşularımızda kurguladıkları kirli yapılarla içeride ve dışarıda Türkiye’yi köşeye sıkıştırmaya çalışıyorlar.

Adana’daki bu kanlı terör saldırısı da, bu kirli oyunun bir parçasıdır. Milli birliğimizi, milli bütünlüğümüzü, kardeşliğimizi, huzurumuzu hedef almıştır.

Hain saldırıda hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı, yaralı vatandaşlarımıza da acil şifalar diliyorum. Adana Valisi Sayın Mahmut Demirtaş’a ve onun şahsında değerli mesai arkadaşlarına, tüm Adanalı vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.” dedi.

BEDELİ NE OLURSA OLSUN, GELECEK BİZİMDİR
Karakaya, şöyle devam etti: “Eli kanlı terör maşalarını yönetenlere mesajımız çok nettir. Hiçbir terör saldırısı, hiçbir tehdit bizi yıldıramaz, kardeşliğimizi bozamaz. Demirden dağları eriten yüce Türk Milleti; bugün de ihanet ve husumet kuşatmasını yarabilecek güce ve cesarete sahiptir.

Adana’daki kirli tuzakla, Suriye’de güvenlik güçlerimize saldırılarla, AB üyeliği şantajıyla boyun eğecek bir devlet değiliz biz. Terör, ne Adana’da ne de yurdumuzun başka bir yerinde asla amacına ulaşamayacaktır. 5 Ocak 1922’de işgalcileri Adana’dan söküp atan milli ruh, Büyüksaat ile Ulucami arasında Türk Bayrağı’nı asan milli azim ve kararlılık, kötü gidişata dur diyecek ve tersine çevirecek irade bugün daha da güçlü olarak dimdik ayaktadır.

Bin bir hile ve tuzağa rağmen tek millet, tek devlet, tek bayrak şiarıyla kenetlenmiş yüce Türk Milleti, bu haliyle düşmanlarını hayal kırıklığına uğratmaya devam edecektir. Bedeli ne olursa olsun; gelecek bizimdir.”

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER