Asikurtlar©

Şanlıurfa’da Seçimin Galibi MHP Olacak”

Şanlıurfa’da Seçimin Galibi MHP Olacak”
16 Mayıs 2015 - 18:41 'de eklendi ve 4373 kez görüntülendi.

MHP İl başkanı Mahmut Güneş ve Milletvekili adaylarıyla birlikte evren sanayi esnafını ziyaret eden Özyavuz, Evren sanayi kooperatifi başkanı Mustafa Arslan’ı da ofisinde ziyaret ederek sorunlarla ilgili bilgi aldı.

 
Özyavuz ziyaretlerinin ardından yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Arkadaşlarımızla beraber evren sanayi sitesini ziyaret ettik. Dernek başkanımız Sn. Mustafa Arslan’ı ziyaret ederek esnafın sorunlarını konuştuk. Sanayi esnafıyla da birebir görüşerek taziye ziyaretlerine katılmak üzere sanayiden ayrıldık.

 
Akçakale seçim bürolarını ziyaret ederek Milletvekili adayımız Mehmet Ayhan’la Akçakale seçim bürolarına ilişkin istişarede bulunduk. Akçakale’deki çalışmalarımızı değerlendirdik. Bizleri hanelerine kabul eden değerli dostlarımıza teşekkür ediyoruz. Heyecan sürüyor, MHP’nin ayak sesleri her geçen gün yükseliyor.

 
Bölgenin her yerinde çok büyük bir ilgi ve coşku var, bu coşku inşallah 7 Hazirana kadar devam edecek, Şanlıurfa’da 7 Haziran seçimlerinin galibi MHP Olacak. Değerli arkadaşımız Ahmet Meşhurgil’e bizleri ağırladıkları için teşekkür ediyorum ”dedi.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER