SON DAKİKA

Ruhsuz Ve Şuursuz İktidar

Bu haber 11 Kasım 2013 - 13:00 'de eklendi ve 32 kez görüntülendi.

Yüreği Dudayev’le, Elçibey’le, Vahapzade’yle ,Alpaslan TÜRKEŞ’le dağlanmayan azadlık hıyabanı önünde ağlamayan, Manas’ta duygulanmayan Türk’ün asalet ve seceresinden habersiz ne idüğü belirsizler iktidar olursa bu Ülke’de olacağı budur işte.

Küreselleşmenin cüzdanı karşısında boynunu eğen,sermaye ağalarının cazibesine kapılıp milliyet mefhumu tu kaka ilan eden ve hümanistlik masallarıyla milleti uyutan AKP iktidarını alkışlayanlara bakınız Allahaşkına!

* Özerklik isteyen kürtçü taifeler,

*Sözde islamcı geçinen siyasi partiler ve devlet düşmanı cemaatler.

*İkinci Cumhuriyetçi, yeni liberal görüşler

İşte bunlar Türklük gurur ve şuurunu ayaklar altına alarak, fikriyatımızın namusunu dolara tahvil edenlerin ta kendileri.Bunlar sahte gözyaşları ile milleti kandırmayı maharet zannederler.Ahlaktan ,faziletten bahsederler ama ahlaksızlığın tavan yaptığını bile idrak edemezler.

Ne Azerbaycan, ne Kerkük umurundadır bunların..

Paranın olmadığı yerde zaten yokturlar.

Tunceli’de devlet düşmanı Seyit Rıza’nın heykelleri açılırken seslerini çıkarmazlar.Akdamar ve Sümele’de seksen sene sonra ayin yaptırmayı demokratlık olarak görürler.Eşkiya başı Abdullah ÖCALAN’la İmralı’da müzakereler yaparken, ordunun paşalarını hapishanelere doldurmaktan büyük keyf alırlar.

Onlardan cesaret alan dağın eşkiları da her gün yeni talep ve isteklerle dikilir karşımıza.

Böyle bir gecenin nurlu sabahı olur mu dersiniz?

Malumunuz olduğu üzere,Maliye Nazırı CAVİT ” Avrupa olmadan Anadolu’da devlet kurup ayakta kalamayız” diyordu.ATATÜRK Ülke’yi kurtarıp devletini kurdu ve o dönmeyi de çarmıha gerdirdi. Ancak gelin görün ki idamın kaldırıldığı Ülkemizde sayısı çoğalan cavitleri de İmralı’daki gibi besleyip büyüteceğiz.

Rahmetli Başbuğumuz TÜRKEŞ’in dediği gibi,” Kendini bilmeyen ve küçük gören milletlerin ayakta kalması mümkün değildir” Ayrılıklarla, isyanlarla,inançların hortumlanmasıyla bir yere varacağını zannedenler varsa, onlar sadece kendidisini aldatır.

Oğuzhan’dan Osmangazi’ye, Atatürk’e kadar bütün milli değerlerimize sahip çıkıp dörtyüz çadırdan nasıl koskoca bir cihan devleti kurduysak aynı ruh ve heyecanla yeniden şahlandırmalıyız bu milleti..

Muhtaç olduğumuz kudret damarlarımızdaki asil kanda mevcuttur.Bu süreçte en büyük görev de yine Ülkücülere düşmaktedir.Adı hareket olan ve fikriyatında teslimiyetçiliğe geçit vermeyen Ülkücüler hak’tan,hukuk’tan ve Adalet’ten ayrılmayarak bu süreçte mevcut iktidara karşı demokratik tepkilerini en şiddetli biçimde ortaya koymalıdır artık.

ERTUĞRUL KALAFAT

Ertugrul Kalafatertugrul@asikurtlar.com

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.