Asikurtlar©

Pendik Ülkü Ocaklarından bir başarı daha..

Pendik Ülkü Ocaklarından bir başarı daha..
02 Ekim 2016 - 11:14 'de eklendi ve 17497 kez görüntülendi.

 

Pendik Ülkü Ocakları her alanda ses vermeye devam ediyor.Bayanlar birimi başkanı Sevilay Konçuy Özyurt Zonguldakta düzenlenen Halter şampiyonasında 178 kg ile Türkiye Şampiyonu oldu.

Sevilay Konçuy Özyurt’un sosyal medya hesabına düştüğü not;

İlk olarak aileme,Pendik Ülkü Ocakları Ocak başkanıma ve yönetimine,Bölge başkanıma ve ocaktaki kardeşlerime,Ajans Arena’daki hocalarıma ve kardeşlerime,takım arkadaşlarıma özellikle tesekkür ederim.Varlıklarıyla bana her zaman güç verdiler. Allah eksikliğinizi göstermesin.

Pendik Ülkü Ocaklarında Bayanlar Birimi Başkanlığı görevine geleli 2 sene olacak ve bu zaman icerisinde şahsıma ve Asena teşkilatına her türlü desteği veren ocak başkanım spor alanındada desteklerini esirgemedi. Pendik Ülkü Ocakları Bayanlar Birimi olarak “Voleybol,Dart,Badminton” takımları kurduk.İstanbul’da bir ilk olduk.

“Aylardır hazırlandığım Türkiye şampiyonasını alnımın akıyla bitirmenin gururunu yaşadım bugün.Beni destekleyen,her zaman yanımda olan dualarını eksik etmeyen herkese cok tesekkür ederim.
Ve benim için önemli bir şampiyona olan Türkiye Halter Yarışması hazırlığında her türlü desteği verdi,her zaman duasını ve varlığını yanımda hissettim.
Biz senden razıyız Allahta senden razı olsun Reis,Rabbim seni başımızdan eksik etmesin.
Bu madalya Size ve ocaktaki kardeşlerime armağan olsun.

BÖYLE BİR AİLENİN FERDİ OLMAKTAN GURUR DUYUYORUM.

Varolsun Ülkü Ocakları……

www.asikurtlar.com ailesi olarak sayın başkanımızı tebrik eder başarılarının devamını dileriz..

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER