Asikurtlar©

Paşayeva’dan Garo Paylan’a Ağır  Tepki

Paşayeva’dan Garo Paylan’a Ağır  Tepki
15 Ocak 2017 - 15:44 'de eklendi ve 6589 kez görüntülendi.

Ganire Paşayeva: “Allah kardeş Türkiye’nin yardımcısı olsun. Her taraf hain kaynıyor. İnşallah Türkiye ve Türk milleti bu zor dönemlerden de çıkaracak. Böylelerinin zor dönemlerde Devlete ne ihanetler edebileceğini ise Türk milleti artık unutmamalıdır. Tarih sadece geçmiş değil, hem de bir ibret ve gelecektir…” „

HDP Milletvekili Garo Paylan’ın TBMM kürsüsünden sözde Ermeni Soykırım iddialarını savunmasına en ağır tepki kardeş Azerbaycan Millervekili Ganire Paşayeva’dan geldi. Paylan’ın dünyanın hiçbir ülkesinde bir gün bile milletvekili olmasına izin verilmeyeceğini iddia eden Paşayeva’nın Sosyal medya da yapmış olduğu  açıklama şu şekilde:

 

“Garo Paylan yatıp kalkıp dua etsin ki Türkiye Cumhuriyeti’nde milletvekili oldu. Dünyanın hiç bir ülkesinde onun bir gün bile milletvekili olmasına izin vermezler. Sen Milletin Meclisinde kürsüye çık Millete hakaret et, soykırımcı de ve sonra utanmadan daha da çok konuşma hakkı iste.

 

Soykırımcı Garo Paylan’ın dedeleridir ve onların aynı zihniyete sahip torunları ki dünyanın gözleri karşısında Ermenistan Hocalı soykırımını yaptı, 1 milyon Azerbaycan Türkünün evine dönmesine izin vermez.

 

Türk Milletinin ekmeğini yiyip ona böyle hakaret edenleri o Meclise bırakmamak, söz hakkı vermemek lazımdır. Dünyada en hoşgörülü millet Türk milletidir. Ama galiba biz de dozunu biraz kaçırmışız ki böyle hainler Milletin Meclisinde Millete hakaret ediyor.

 

Allah kardeş Türkiye’nin yardımcısı olsun. Her taraf hain kaynıyor. İnşallah Türkiye ve Türk milleti bu zor dönemlerden de çıkaracak. Böylelerinin zor dönemlerde Devlete ne ihanetler edebileceğini ise Türk milleti artık unutmamalıdır. Tarih sadece geçmiş değil, hem de bir ibret ve gelecektir…”

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER