SON DAKİKA

Evet, Yine Bahçeli…

Gündem Yazıları

ONUN YÜZÜNDEN!..

Bu haber 24 Şubat 2016 - 6:00 'de eklendi ve 30 kez görüntülendi.

O hep sustu!…Çünkü konuşanlara olmasa da, hayatını şekillendiren, insana saygısı vardı…Başbuğumuzun en yakını “ona atmadık çamur, etmedik laf bırakmadı…Fetullah Gülen in Ülkücüler için kullandığı “Eli kanlı katiller, Türkeş e hakkımı helal etmiyorum, çünkü Adnan Menderes in asılmasına vesile oldu” demesini bir yana bırakıp Liderimizin Onlara verdiği cevap üzerine En Yakınındaki “Utanmadan azade “Devlet Bahçeli Türkeş in kemiklerini sızlattı” diyebildi!… yine de sesini çıkarmadı!…Türkeş in ardından “bir birine dünyalık için düşenler, kavga verenler “karşısında şerefli duruşunu korudu. Oysa bahse konu kavgası verilen “miras ‘ın varisi” MHP idi!..O yine sesini çıkarmadı. Kibir ve ihtiras ile en yakınındakiler çocuklarını yer yüzünün en büyük TÜRKEŞ DÜŞMANLARININ kucağına atarken, içi kan ağladı ancak yine sesini çıkarmadı…Başbuğumuza duyduğu derin sevgi ve saygı, o sınırsız sabrı ve ketumiyeti ile ateşten harman oldu. yandı ancak bir gün olsun yandığını söylemedi. 1997 de Parti beş parasız bırakıldığında, kaloriferler yanmadığında, partiyi üç beş yol arkadaşı ile sırtladı, ancak müsebbipler hakkında tek kelam etmedi…

Mitçi dediler, uydurma “Başbuğ mektupları ihdas ettiler,” sadece döndü MİTe sordu “Ben Mitçimiyim,” dedi de iddia sahipleri hakkında edep ve terbiyesinden dolayı yine yüreğinden taşanları diline sürmedi.

Ülkücülüğün, Türk Milliyetçiliğinin “olmazsa olmazlarından” asla vaz geçmedi diye, Bir kısım “TAVİZLER VERMEDİ” diye olmadık hakaretlere maruz kaldı, hala kalmaya devam ediyor, sırtında HANÇER SAPLAYACAK” Nokta kalmadı hala sabrını, edebini koruyor.

Hayatının bir saniyesini, şahsı ve nefsi için yaşamadı…Başbuğun izinde, onun ilkeleri doğrultusunda siyaset yaptı, yapmaya devam ediyor diye yerden yere vuruldu.

Ama o “Gözünü kırpmadan” AKP nin kucağına oturan müptezellerden, AKP nin değirmenine su taşıyan bukalemunlardan asla olmadı, olması da mümkün değil.

Şimdi ben bunları yazdım diye, “benim söylemediklerimi niye yazıyorsun diye” bana kızabilir, gerekirse iki tokat dahi vurabilir. Ancak artık yeter…Hiç birimiz onun kadar sabırlı ve şuurlu değiliz.olmamız da mümkün değil.

Şu son günlerde ona reva görülenler karşısında, yapılan ve yaptırılan hakaretler karşısında birilerinin artık konuşması lazım.

Devlet Bahçeli ihanet mi etti?

Devlet Bahçeli MHP nin mal varlıklarını üzerine mi aldı?

Devlet bahçeli Milleti ve devleti dışında dünyalık peşine düşüp mal üstüne mal mı yaptı?

Devlet Bahçeli ahde vefa mı göstermedi?

Devlet Bahçeli hırsızlık, yolsuzluk mu yaptı?

Devlet Bahçeli Yalan mı söyledi? Talanlara mı katıldı?

Devlet Bahçeli %25-35 olan MHP oylarını % 5 e mi düşürdü?

Devlet Bahçeli Milletvekili maaşı almak için mi orada oturuyor?

Devlet Bahçeli Devletini milletini her şeyden daha aziz mi bilmedi?

bu güne kadar bu ve benzer hiç bir sorumuza olumsuz cevap veremeyenler MHP yi, Türk Milliyetçiliği iddia ve idealini “Oy-Seçim-İktşdar” sığlığı ile tefsir edip, “Onun yüzünden biz iktidar olamıyoruz. Yeter artık, Getsin” dediler….

“ONUN YÜZÜNDEN” cümlesinin anlamı
ŞEREFLİ, NAMUSLU, DÜRÜST, OLMASI MI?
BÖLÜCÜLÜĞE, YIKICILIĞA, HER TÜRLÜ TÜRK DÜŞMANLIĞINA ASLA TAVİZ VERMEMESİ Mİ?
ÇALMAYACAĞIZ, ÇALDIRMAYACAĞIZ, BU KAHPE SOYGUN DÜZENİNE SON VERECEĞİZ DEMESİ Mİ?
İşte sevgili ülküdaşlarım ben işte bunların yüzünden Liderimin yanındayım ve daima olmaya devam edeceğim.
Ben bunların yüzünden, ilkesiz, ülküsüz çamur yığınına dönüşmüş mihraklarla, onun yanında son nefesime kadar mücadele edeceğim.
ONUNYÜZÜNDEN…

RAUF AYDEMİR

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.