Asikurtlar©

Okuma Seferberliği Yolunda: 12 Kitabı hediye ediyoruz.

Okuma Seferberliği Yolunda: 12 Kitabı hediye ediyoruz.
07 Kasım 2015 - 16:51 'de eklendi ve 4287 kez görüntülendi.

Gazi şehrimizden başlattığımız okuma seferberliği olarak telakki ettiğimiz kitap okuma alışkanlığı kazandırmaya yönelik girişimlerimize bir yenisini daha ekledik.

TÜRKAV Gaziantep Şubesi olarak “Kitap Hediye Ediyoruz Kampanyası”na iki hafta önce başlatmıştık. Her hafta şartlarımızı yerine getirme vaadinde bulunan takipçilerimize kitap hediye ediyoruz. Bu hafta, 12 kişiye 12 kitap hediye ediyoruz. Kura sonucumuz 14 Kasım Cumartesi günü saat 12.00’de belli olacaktır. Hediye kazanan kişilerin listesini sayfamızdan açıklayacağız.

Bu haftanın Hediye kitapları:
1.) 5 adet İbrahim Özkan’ın “Unutulan Yıllar, Unutturulan Kahraman: Deli Halid Paşa” isimli hazırladığı 512 sayfalık biyografi
2.) 5 adet Himmet Kayıhan’ın “Bir Şehidin Yolculuğu: Gün Sazak” isimli hazırladığı 600 sayfalık biyografi
3) 1 adet Mehmet Ali Kalkan’ın “Gök Aradık Tuğlara” isimli şiir kitabı
3.) 1 adet Ziya Gökalp’ın “Altın Işık” kitabı
Şartlarımız;
A.) “III. Kitap Hediye Ediyoruz” kampanyamıza en son katılım 14 Kasım saat 12.00’dir. Bu tarih ve saatten sonra katılımları kabul etmiyoruz.
B.)Kampanyamız “Türkav Gaziantep” sayfasındaki bu duyuru metnimizin altına hangi kitabı okumak istediğiniz belirterek, okumak istiyorum mesajı yazılacak.
C.) Duyurumuzun kendi duvarınızda paylaşılması gerekir.
D.) Kitap en geç 40 günde okunup bitirilecek.
E.) Kitabı bitirdikten sonra geri dönüş istiyoruz. (feybuktan, mesajla, telefon ile en az 3 cümlelik değerlendirme bekliyoruz)
F.) Kitaplar PTT kargo ile gönderilecektir. (Fiyatı 3-4 Lira civarı) Kitapların kargo ücreti alıcıya aittir.
G.) Kampanyamıza Gaziantep’ten katılacak olan kitapseverler, Gaziantep TÜRKAV şubesinin her hafta mutat olarak düzenlediği “Kitap Okuyoruz, Okuduğumuzu Anlatıyoruz” etkinliğine en az “bir” kez katılacak.
H.) Kampanyamıza daha önce katılıp hediye kazanıp ama taahhüdümüzü yerine getirmeyenlere elbette kitap hediye etmiyoruz. (Mazeretlerini bildiren dostlar bu şartlardan muaf oluyor.)

LEVENT KÜRÜZ  TÜRKAV GAZİANTEP kitap
Levent Kürüz
TÜRKAV Gaziantep Şube Başkanı

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER