Asikurtlar©

NİZİP ÜLKÜOCAKLARINDAN ‘’ TERÖRE LANET ŞEHİDE ŞAADET ‘’ YÜRÜYÜŞÜ

NİZİP ÜLKÜOCAKLARINDAN  ‘’ TERÖRE LANET  ŞEHİDE ŞAADET ‘’  YÜRÜYÜŞÜ
10 Eylül 2015 - 22:12 'de eklendi ve 4736 kez görüntülendi.

Nizip Ülkü Ocakları’nın düzenlemiş olduğu ‘’ TERÖRE LANET ŞEHİDE ŞAADET ‘’Yürüyüşü Cumhuriyet meydanında akşam saatlerinde gerçekleşti ve binlerce vatandaşın katıldığı yürüyüş Kuran-ı Kerim okunmasıyla başladı.

NİZİP KARKAMIS

 

Yürüyüşe katılan vatandaşlar ‘Kahrolsun PKK’, ‘Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez’ ‘Vatan Sana Canım Feda’ sloganlarıyla yürüdü. Yürüyüşe katılan Ülkücüler ve Nizipli vatandaşlar Şehitlerimiz için saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nı okudu. Yürüyüşün ardından Nizip Ülkü Ocakları II. Başkan’ı Murat BAŞTOSUN basın açıklaması gerçekleştirdi.

AHMET ÇAKIR NİZİP
Şehit yoklaması ile devam eden program Hatice Kübra Camisine kadar süren yürüyüşle son buldu.
Nizip Ülkü Ocakları II. Başkan’ı Murat BAŞTOSUN basın açıklamasında “Ülkemizin yaşadığı bu kara günlerde en çok analarımızın yürekleri yanmaktadır.

OCAK NİZİP
“Bugün burada Alevisiyle, Sünnisiyle, Kürtüyle, Türküyle, Lazıyla, Çerkeziyle Türkiye Cumhuriyeti’nin bir ve bütün olduğunu gösterdik. Tek vatan, tek bayrak, tek devlet ve tek milleten asla taviz vermeden büyük ve güçlü Türkiye’yi kuracağımıza inanıyoruz” dedi.

 
Kenarından, köşesinden onu kemirme çabası içine girenlere, Nizip’den bir kez daha sesleniyoruz. Türkiye’yi bugünlere hep beraber getirdik ve bundan sonra da hep beraber sahip çıkacağız. Ülkemize yöneltilen tehditlere karşı yılmadan, boyun eğmeden mücadeleyi sürdürme kararlılığımızdan kimsenin kuşkusu olmasın.

 

NİZİP MHP
Atalarımızın canlarıyla kurduğu bu vatan ve bu topraklar uğruna yaşamını ortaya koyan binlerce şehidimiz için bugün, Nizip’de bir kez daha ant içiyoruz. Millet olarak, acımız, yasımız ve teröre karşı tavrımız ortaktır” dedi.
NİZİP ÜLKÜ OCAKLARI TEŞKİLATI

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER