Asikurtlar©

Nizip Ülkü Ocakları resim sergisi düzenledi..

Nizip Ülkü Ocakları resim sergisi  düzenledi..
20 Kasım 2016 - 17:14 'de eklendi ve 3982 kez görüntülendi.

 

Nizip Ülkü Ocakları karakalem resim sergisi düzenledi.Ülkücü şehitlerimizin resimlerini ocak gençlerinin çizimleriyle şehitlerini unutmadıklarını dile getirdiler.Başbuğumuz Alparslan Türkeş,Genel Başkanım Devlet Bahçeli,Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz ve İl-ilçe başkanlarının  resimlerini  çizdiler.

nizip-ocak

Sergiye Gaziantep İl Ülkü Ocakları başkanı Mehmet Fuat YOZBATIRAN yanı sıra nizip ilçe başkanı teşkilat mensupları,Karkamış Mhp ilçe başkanı Mehmet Seydi YILMAZ halk dan katılımla gerçekleştirildi..

nizip-ocak-mhp

 

 

 

Sergi sonrası İl başkanı Mehmet Fuat Yozbatıran  ve Nizip ilçe ocak başkanı Murat Tosun açıklamada bulundular;

Mehmet Fuat YOZBATIRAN;

Nizip Ocağımızın düzenlemiş olduğu Ocak gençlerimizin yapmış oldukları kara kalem çalışmalarından oluşan Resim sergisine katıldık. Yapmış oldukları bu çalışmadan ötürü Nizip teşkilatına ve katılımcılara şükranlarımı sunuyorum.

Nizip Ülkü Ocakları başkanı Murat Baştosun;

Nizip ülkü ocakları ortaöğretim birimimizin hazırlamış olduğu karakalem resim sergimize teşrif eden bizleri onurlandıran il ocak başkanım ve yöneticilerine MHP nizip ilçe başkanım ve yoneticilerine karkamış MHP ilçe başkanım eski ocak başkanlarıma genç bozkurtlara yönetici arkadaşlarıma ve katılımcılara teşekkürlerimi sunuyorum. Var olsun ülkü ocakları.Varolsun ülkücü gençlik.

nizip-ocak-mhp-sergi

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER