Asikurtlar©

“Müslüman Olup Zinanın Serbest Olduğu Tek Ülke Türkiye”

“Müslüman Olup Zinanın Serbest Olduğu Tek Ülke Türkiye”
20 Mayıs 2015 - 18:29 'de eklendi ve 4800 kez görüntülendi.

MHP MYK Üyesi Şanlıurfa Milletvekili Adayı İbrahim Özyavuz mahalle gezilerine devam ediyor.
Ziyaretleri kapsamında mahalle toplantıları gerçekleştiren MHP MYK Üyesi Şanlıurfa Milletvekili Adayı İbrahim Özyavuz burada yaptığı konuşmada seçmeni siyaset üzerine bilgilendirirken, vatandaşın üzerine oynanan oyunları da bir bir açıkladı.

Özyavuz konuşmasında şunları söyledi:
“ Aday listeleri açıklandı ancak çok sayıda insan bu listeye giremedi. Otuza yakın arkadaşımız müracaat etti, ancak listede yer alamadı. Bu seçim çok farklı bir seçim, geçen dönem Urfa büyük şehir değildi. Bu dönem Urfa seçime büyük şehir olarak giriyor. Geçmiş dönemlerde bulunduğunuz yer köydü şimdi mahalle.

Vatandaşa, bize nankörlük yapmayın Kuran’ı Kerimi size Kürtçe bastıralım dediler. Kuran’ı Kerim ki nazil olduğu günden bu yana yani 1500 senedir hiçbir harfi değişmeden bu güne kadar gelmiştir. Bu hükumet muhafazakâr söylemlerle geldi, önce başörtüsünü kullandılar, daha sonra cumhurbaşkanlığı seçimini kullandılar, devletin tüm kurum ve kuruluşlarını özelleştirdiler sattılar.
İkinci dönemde ortaya paralel hikayesi çıkardılar, fakat Türkiye’de paralel diye bir şey yok. Sürekli algı operasyonu yaparak beyinlerimizi yıkamaya çalışıyorlar. Tüm mahalleleri dolaşıyorum, camileri dolaşıyorum camilerin elektriği kesik. Çünkü camilerin elektrik parası ödenmemiş. Yüzde yüzü Müslüman olan bir ülkede zinayı serbest bırakan tek hükumet şu an ki hükumet, ve zinanın serbest olduğu tek ülke Türkiye”dedi

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER