Asikurtlar©

Muharrem İnce’den Halk TV’ye Sert Tepki

Muharrem İnce’den Halk TV’ye Sert Tepki
11 Kasım 2015 - 0:00 'de eklendi ve 4909 kez görüntülendi.

CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, düzenlediği basın toplantısını canlı olarak yayınlamayan Halk TV’ye twitter üzerinden sitem etti.

CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, dün TBMM’de basın toplantısı düzenleyerek olağanüstü kurultay çağrısı yaptı. İnce’nin kurultay çağrısı yaptığı dakikalarda bir şey dikkatleri çekti.

Bazı haber kanalları İnce’nin konuşmasını canlı verirken, CHP’ye yakınlığıyla bilinen Halk TV, İnce’nin konuşmalarına canlı olarak ekranında yer vermedi. Bunun üzerine Muharrem İnce Twitter hesabından Halk TV’ye sitem içeren bir paylaşımda bulundu. Muharrem İnce, ‘Benim açıklamamı canlı vermeyen Halk TV Cumhurbaşkanı Sözcüsü İbrahim Kalın’ın açıklamasını canlı veriyor. Teşekkürler Halk TV!’ ifadelerini kullandı.

ince-1

“MASA BAŞI DELEGE KAYDI VAR”

Muharrem İnce milletvekili kaydını yaptırmak için geldiği TBMM’de gazetecilerin sorularını yanıtladı. İnce, olağanüstü kurultay çağrısının ardından olumlu tepkiler aldığını belirterek, “Olağanüstü güzel gelişmeler var. Kurultayı toplayacağız” dedi. İnce, “Şu anda hiç hoş olmayan şeyler oluyor. Pek çok ilde masa başında delege yazıyorlar. Bir hazırlık bir telaş var. Bu telaş doğru bir telaş değil, bu yapılanlar doğru değil…Bu ‘aman kaybetmeyelim koltuklarımızı’ korkusu, CHP’yi kötü yerlere sürükler. Bu işin doğrusu bir an önce olağanüstü kurultayı toplamaktır” dedi.
(Kaynak: Sözcü)

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER